Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 no Jo 😌
Js tiez som uz teraz sklamaná
A trafili ste sa do plodných dni ?

ukulela
4. jan 2016

@niiik na priznaky je veru este veeeelmi skoro, tota tak akurat sermie mozu steklit 🙂 ano, teoretiky sa mozu stretnut.ale ved este dnes v pohode skuste ...okrem toho, ovulaciu a plodne dni si pocitas podla kalendara, alebo aj skusas ovulacnymi testami?

bambulka271
4. jan 2016

@gabikamicka da sa povedat ze uplne presne,snazili sme sa dva dni pred ovulkou a aj cez,ja viem presne kedy mam.Velmi to pocitujem.Takze dufam ze sa to podari ☺
Drzim nam obom palce 🙂

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 ja uz mam pocit co tolko o tom točím ze ide ms 😛 tak uz budem držať palce len tebe

gabikamicka
4. jan 2016

@gabikamicka mam sfarbeny do ružová vytok

bambulka271
4. jan 2016

To nemusi byt ms☺
Ja som mala tri dni dozadu strasny tlak v podbrusku,a pichanie pri vajecniku.Myslela som ze ide ms a nic.Tak zato som tak dufala.Som zvedava co z toho bude.. A je to ako pri normalnej ms?

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 mala si aj vytok taký ?
Citim sa ako prechladena ked ma prist ms tak mam strašne kŕče

bambulka271
4. jan 2016

Mala som taky hustejsi vytok bezfarebny..Tak ja uz neviem ine asi neostava len cakat ms.moze byt ze si prechladla?vtedy test moze mat skresleny vysledok.

niiik
4. jan 2016

@ukulela radi by sme skusili len uz je v praci a pride na koci januara ... 🙂 pocitam podla kalendara

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 moze byt lebo mala som angínu pred vianocami potom chrípku hrdlo v háji aj hlasivky a dutiny upchate

gabikamicka
4. jan 2016

@gabikamicka všeličo ma chytilo .... Ako skreslene výsledky ?

ukulela
4. jan 2016

@niiik ak chodi muz takto na dlho prec kvoli praci, tak by som skusila ovlacne testy, aby si si bolana istom, kedy presne ovulaciu mas. lebonie kazda zena ju ma v strede cyklu a potom sa triafaju mimo.
drzim palce, nech sa zadari. my sme sa snazili pol roka, tak ak to nepojde na prvy krat, nevesaj hlavu, pokusov mate este dost 🙂

bambulka271
4. jan 2016

No napriklad tzv. Ducha moze ukazat co vacsinou signalizuje tehotenstvo.Takto som bola aj ja a ani ms som nemala a isla som k lekarovi a to len prechladnutie😕...No bodaj by to nebolo prechladnutie..

niiik
4. jan 2016

@ukulela Dakujem asi to tak aj spravim ak sa nezadari teraz 🙂 uz len pockat na ms a potom sa urcite ozvem 🙂 a dakujem za rady

ukulela
4. jan 2016

@niiik mozes si davat ajkyselinu listovuale staci aj vela zeleniny 🙂 ale a ak starsa prvorodicka som si tedatu kyselinu listovu davala.

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 no moze byt súhlasím ... A mas aj nevoľnosti ?

niiik
4. jan 2016

@ukulela urcite posluchnem tvoje rady 🙂

bambulka271
4. jan 2016

Vcera som vracala ale som chora aj ja mam nadchu soplim kaslemna kycham takze ktovie..

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 moze byt ze si v tom veď je v tehu" znížená imunita" vraj

bambulka271
4. jan 2016

Hej pocula som aj to ze nadcha je priznak ale neviem ..tak preco test nieje pozitivny? 😨

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 je priskoro a je slabý test ja by som bud kúpila take aj desať alebo dva tri a poriadne 😅 skús este jeden teraz ak mas

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 myslim ze moze byt e pijes vela vody 😄 a preto neukáže test slabý moc 🙃 skúšaj uz dom zvedava aj ja

bambulka271
4. jan 2016

No tak mozem ist skusit teda este jeden spravit ale nemam dobry pocit.

bambulka271
4. jan 2016

@gabikamicka ja by skor urobila vecer..

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 ne nic take chod s odvahou jak bude tak bude no utekaj a úkaz mi výsledok 😊

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 ako chces .... Ja o pol 5 tu mam dalsiu zasielku testov 😜

bambulka271
4. jan 2016

Tak pockam do pol piatej a uvidime kto z koho☺😀

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 😳🤔 no tak to som zvedava ak bude pozitívny ?

baculka262
4. jan 2016

@gabikamicka@bambulka271 baby som zvedava ako dopadnu ked spravite tusim pojdem aj ja kupit ☺

gabikamicka
4. jan 2016

@baculka262 nebuď zvedava ale utekaj kúpiť test a o pol 5 testuj s nami 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre