Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

scales
7. jan 2016

@elenap3 áno, mne občas aj v ruke a oku, to môže byť len sval 😀

mimcurik
7. jan 2016

@mimcurik teda brusna aorta , ktora obcas pulzovala tak silno ze som to citila

elenap3
7. jan 2016

@mimcurik aha dakujem lebo test negativny a 4 den mi meskaju ..

scales
7. jan 2016

@elenap3 tak to si na tom skoro ako ja a používali ste nejaký druh ochrany, či plánujete?

elenap3
7. jan 2016

@scales nepouzivali len prerusovana suloz ..a cez menzes sme sa nechranili viem ze aj tak mozem otehotniet ale test negativny cize asi nic ... a priznaky na ms nikde..

scales
7. jan 2016

@elenap3 No príznaky na ms nemám ani ja a krčok si si nekontolovala? Lebo vraj keď zmäkne tak sa ms na druhý deň dostaví a keď ostane tvrdý, tak je to možné tehu....

elenap3
7. jan 2016

@scales priatel mi ho kontroloval vcera zevraj bol tvrdy uzavrety a vysoko polozeny no prvy krat sme nieco take robili tak nevieme ci spravne ach ..a ty si si kontrolovala krcok ?

scales
7. jan 2016

@elenap3 áno, ja ho mám presne tak, ako ty, čiže to znamená, že ani zajtra mi asi nepríde...

elenap3
7. jan 2016

@scales musim mu povedat nech skontroluje aj dnes ..kolko ti meska ms ?robila si si test?

katarinka2511
7. jan 2016

@mimcurik mne to robi tiez,co je brusna aorta? Asi som blba a namyslam si uz

scales
7. jan 2016

@elenap3 mne mešká 5 deň a robila som si včera a bol negatívny

elenap3
7. jan 2016

@scales dovie preco nam blbnu hormony velmi som zvedava ..

looola
7. jan 2016

@katarinka2511 aorta- hlavná tepna vychádzajúca z ľavej komory srdca a prebiehajúca v hrubniku a bruchu až kým sa nerozdelí na 2 tepny ktoré idu do noch. Chudší ľudia často aj cítia pulzovanie aorty, a vidieť to aj na bruchu ked ležíš.

katarinka2511
7. jan 2016

@looola diky za objasnenie uz som si precitala v googli....

mimcurik
7. jan 2016

@katarinka2511 uz ti looola odpovedala ... mne sa to stavalo velmi casto pred tehotenstvom kedze som bola chuda ... a nie si blba , to sa stava ;)

katarinka2511
7. jan 2016

@mimcurik ja som praveze prisebe ....bola si s tym u lekara? Ake vysetrenia ti robili?

mimcurik
7. jan 2016

@katarinka2511 nebola som u lekara ,pretože to som to považovala za normalne a nemala som ziadne bolesti ani nic podobne k tomu .... myslela som si že to nie je nič nezvyčajné ....

elenap3
7. jan 2016

@scales krcok mam makky takze ms hocikedy dojde..

sara34valentina
7. jan 2016

@scales ked ostanes tehu bude tvrdý a uplne vzadu hore...postupne sa vytvori na nom zatka a biely vytok ochrannY.... Keď ma dojst ms bude dolu a mäkky nasiaknuty krvou,snad som pomohla

ikapatkova99
7. jan 2016

ahoj je tu niekto ?

zunajda
7. jan 2016

Ahoj...Ešte ja 😉

paulinkamiskova
7. jan 2016

baby už 4. deň mi mešká menzes... predtým ako som mala dostať som mala aj bolesti brucha ako pred menzesom ale teraz ma iba občas pichne raz jedna strana, raz druhá alebo stred, mám aj citlivé prsia. a mám taký biely mliečny ťahavý výtok.. myslíte že niečo z toho bude? a tehu test bol negatívny.. najskor som mohla otehotnieť 17 DC čo sa mi zdá neskoro...

1lulu1988
8. jan 2016

@paulinkamiskova tazko povedat kazda sme ina mna pri prvom tehotenstve bolelo brucho ako keby ma prist mrcha a bolelo az tak ze som mala pocit ze uz uz pride ... a dokonca som si dala aj tabletku od bolesti a v case ked som mala dostat menzes som dva dni spinila .... a prsia ma neboleli vobec pockaj este tri dni a ak nedostanes menzes test zopakuj drzim palce 😉

ikapatkova99
8. jan 2016

@zunajda aspon ze ty a ako sa mas

slnieckomyska
8. jan 2016

@scales tak ešte skus počkať.. Ja som mala aj miernu chrípku ako príznak tehu

lusynka4444
8. jan 2016

Dievcata prosim poradte mi....mam brat slabe 3 dnove krvacanie pred MS ako MS...lebo od vtedy mi neprisla a uz mi meska 5 den...tak teraz neviem :/

rysavka55555
8. jan 2016

Ahojte baby 🙂
Mam otazku 🙂 ak moze niekto odlovedat budem len rada 🙂 som 17dc, 13dc som mala bolesti v podbrusku aj krizov, dnes to iste ale dnes uplne pocit ako keby som mala kazdu chvilu distat ms, co je samozrejme vylucene, myslite ze by som mohla byt tehotna? Ze som mohla otehotniet 4dni po ms? Dakujem 🙂 pekny den prajem 🙂

brcka252
8. jan 2016
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

@lusynka4444 ja by som to asi brala, uz viac krat som to tak mala

lusynka4444
8. jan 2016

@brcka252 ale nemala som ani bolest podbruska ani prsia ma neboleli...ziadny priznak MS...len krvacanie slabsie a kratsie...

micka511
8. jan 2016

@rysavka55555 áno kľudne si mohla 😊 Ja som tak otehotnela 😍 ale musíš si počkať trochu na testík ✊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre