Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

rysavka55555
8. jan 2016

@micka511 vy ste sa o baby snazili? Ak vhves mozme pisat spravy 🙂

micka511
8. jan 2016

@rysavka55555 áno snažili, ale nejak extra som sa nepisala na to,lebo by sme sa dosť často milovali..
Ale ovulačne testy som si robila a preto viem že ovulku mavam skoro, hneď po MS...
Kľudne môžeme popísať 😊 ln teraz utekám K lekárovi... Keď chceš napíš a ja ti potom určite odpisem 😊

rysavka55555
8. jan 2016

Tak to vam gratulujem 🙂)) pisala som ti uz 🙂)

scales
8. jan 2016

Včerajší večerný test negatívny a dnes ráno ms zasa nikde... už je to 6-ty deň meškania

micka511
8. jan 2016

@scales pockaj ešte... Možno doslo neskôr K pocatiu... 😊 držím peste ✊
Alebo skús ovulačný, mne ten naznačil 😁

micka511
8. jan 2016

@rysavka55555 ďakujeme 😍 už som odpísala a kľudne píš 😊

lusynka4444
8. jan 2016

@scales mam presne to iste...meskanie a testy stale negativne :/

scales
8. jan 2016

@sara34valentina No veru pomohla si mi, mám ho úplne hore a tvrdý, ledva naň dočiahnem, no nemám žiadny výtok a dnes sa mi zdá, že trošku zmäkol, ale stále je vysoko. A tá zátka sa má kde vytvoriť?

scales
8. jan 2016

@micka511 S ovulačným nemám vôbec skúsenosť, ten ti čo ukázal?

scales
8. jan 2016

@lusynka4444 A krčok si si kontrolovala?

lusynka4444
8. jan 2016

@scales nie nikdy som ti nerobila a neviem ako na to

scales
8. jan 2016

@lusynka4444 ja som to tiež predtým nevedela, že sa dá podľa toho niečo zistiť, dozvedela som sa to len tu a z článkov... Mamina šla akurát dnes na kontrolu na gyndu, tak sa jej spýta, či mám prísť na vyvolávačku, alebo až po víkende, tak čakám, kedy mi zavolá...

sara34valentina
8. jan 2016

@scales na krcku maternici,to budes citit...vytok sa dostavi neskor.... Nemusis ho badat,kym je hore je dobre..... Ked pride mrcha zide dolu a je makky

scales
8. jan 2016

@sara34valentina a pred ms zvykne klesnúť deň dopredu? Je stále hore a tvrdý. Výtok nemám zatiaľ vôbec, práveže celkom sucho je tam až... Kedy by sa mal dostaviť?

sara34valentina
8. jan 2016

@scales joj to asi u kazdej zeny inak...mne dosiel ked meskala mrcha

kristinka28
8. jan 2016

@micka511 poprosim aj ja ip ohladom tej ovulky po menzese nap priznaky itd a gratulujem

micka511
8. jan 2016

@scales ovulačne som mala pozitívne už 5 dní pred MS a to nie je možné... Tak som spravila tehu a aj ten bol pozitívny... Keď nemáš tehu pozitívny, skús ovulačný, ak bude aspoň trošku pozitívne, skús aj tehu, O pár dní podľa mňa bude aj tehu pozitívne 😁👍

micka511
8. jan 2016

@kristinka28 Kristínka napíš mi prosím správu, čo by si vedela vedieť... Ak budem vedieť, odpoviem... A veľmi ti ďakujem 😍

michaela__d
8. jan 2016

Baby co myslite?

slnieckomyska
8. jan 2016

@michaela__d Ja tam vidím krásneho ducha ja som tiež takého mala a bola som už tehotná každé dva dni som si ešte spravila a krásne silnela kukni toto moje foto na porovnanie

michaela__d
8. jan 2016

@slnieckomyska tam je pridaný kontrast pretože to na fotke není vidno ako na teste... Mne sa zdá že je to moc slabé alebo to nemôže byť kanálik? Hm ja ani ten tvoj prvý nemám taký silný ako ty..

petkovamiruska
8. jan 2016

Kocky ja som si spravila vecer ovulacny a mala som slabu druhu ciarku ale tehu negativny....tri dni meskam...salejem ta nevedomost je strasnaaaaa
Inak to testovanie krcka to ako robite? 🙂
A nemam ziadne predmenstruacne priznaky nemam...a dnes som si viackrat myslels, ze uz asi prisla mrcha ale bol to len vytok...biely mozno az cirejsi...

ikapatkova99
8. jan 2016

@petkovamiruska to iste som mala aj ja a o tyzden my test ukazal druhu ciarku a este my to potvrdila gynekolkogicka

ikapatkova99
8. jan 2016

@michaela__d si tehotna

petkovamiruska
8. jan 2016

@ikapatkova99 juuuuj keby si mala pravdu 🙂 ja uz som pomatena z toho dost lebo som tento mesiac ani len nemyslela ze by mi vobec mohli meskat 🙂

michaela__d
8. jan 2016

@ikapatkova99 tak s istotou to povedať ešte vôbec nemôžem

slnieckomyska
8. jan 2016

@michaela__d ten môj bol úplne suchý.. Neviem ale podľa môjho názoru čakáš bábätko uvidíš skus si spraviť zajtra alebo najlepšie o dva dni...uvidíš bude silnejšia.. Nieje to kanalik

slnieckomyska
8. jan 2016

@petkovamiruska to je tiež dobre znamenie že,by si mohla byť tehu ja mam ten výtok až do Teraz a to som v ôsmom týždni

bella1235
8. jan 2016

@petkovamiruska možem sa opýtať jednu vec?? Prečo sa robí ovulacny test ked mešká menzes par dni ??? Dakujem 🙂

slnieckomyska
8. jan 2016

@bella1235 podľa mňa je to zbytočné robiť si ovu test...najlepšie je tehotenský aj keď nejaký lacný 😉 Pretože ten ti ma meriat množstvo Hcg v krvi a ovulacny test nechápem ako môže ukázať dve čiarky pri tehotnosti keď tam sa HCG nemeria

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre