Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

rysavka55555
17. jan 2016

@sara34valentina
@tigrislu babule, tak ja dnes rano bolesti v podbrusku ako na ms ... Tak asi dojde ... :/

petkovamiruska
17. jan 2016

@rysavka55555 ak by nahodou dosla nezufaj...zadari sa coskoro ;) ja drzim silno palce 🙂

tigrislu
17. jan 2016

@rysavka55555 ešte nepredbiehaj, vydrz a uvidis 😊 hlavne sa nestresuj 😊 este stale tu nejaka nádej je 😊....

majuka1983
17. jan 2016

Nesmies stale nato mysliet aj ked viem ze je to tazke my sme sa snazili par mesiacov len ale stale som bola ako na ihlach kazdu ms no treba zmenu my sme vtedy zacali prerabat stres jedno s druhym vtedy som ani nedufala a ms neprisla takze drzim palce nech ti to vyjde

judit_ka
17. jan 2016

Tiez drzim palce 🙂)

judit_ka
17. jan 2016

Prosim baby poradite niektora aj mne? :/

majuka1983
17. jan 2016

@judit_ka a co treba?

janie7
17. jan 2016

@sara34valentina Ahoj, tak som skusala tvoju radu, aj ked krcok maternice som si nikdy nekontrolovala, no vymikam sa tvojmu popisu, asi som metuci pripad 🙂 Krcok mam tvrdy, dlhy, dole, priehlbinku som si nenahmatala a mam dost vela bieleho az leskleho posvoveho hlienu. A uz treti den nemozem kavu, hoci som kavickar, ani citit.

judit_ka
17. jan 2016

Pisala som to uz dnes rano sem ale skopirujem

.....Ahoj baby, prosim Vas viete mi poradit? Uz neviem co si mam mysliet. Meska mi menzes 35 dni. Testy som si robila aj asi 10 ... najprv boli negativne potom zacali byt druhe ciarky ale slabucke ... bola som u lekara a ten povedal ze mam zvysenu sliznicu a ze tam nieco vidi ale nevie co to je. Potom povedal ze to zatial nevyzera ze by to malo byt tehotenstvo. Pichol ki vyvolacku pred 4 dnami. Mozem byt aj tak tehotna? Strasme by sme babo chceli. Dakujem za odpovede ...

A v noci som mala strasne bolesti v podbrusi no nol z toho zatial len slaboruzovy vytok

majuka1983
17. jan 2016

@judit_ka no ak tam gynek.nieco videl a nedefinoval to je divne lebo vidno by malo byt plod aj ked este nie je srdiecko mozno prilis male este ale ak ti pichol vyvolavacku na ms musis pockat min.48 h velmi vam vsetkym drzim palceky nie je to lahke na to nemysliet ale skuuuste aspon den dva pri snazilkovani vypustit vsetko z hlavy

sara34valentina
17. jan 2016

@karolina196 posuva sa nahor , ked je ovulacia , tak je vysoko a je tvrdy krcok sa otvori aby mohli spermie ku vajicku ,, ak sa im podari vajicko oplodnit, posuva sa nahor krcok , aby ochranil pred roznymi bakteriami a vonkajsimi vplyvmi vajicko, vytovri sa tzv zatka na krcku tu neskor citis, je mäkka a nasiaknuta vytokom obaluje sa krcok a ak su este dake pozostatky pri uhniezdovani sa to do cca 3tyzdnov vyprazdni.............. krcok nie je dolu ani niekde prilis vysoko, kedze som ho dotiahla 😉 😉 😉 😉 ked sa vajicko neoplodni tak ide krcok dolu a je mäkkunky a dosiahnes ho ihned a pride MS.. .. ja som sa na to pytala ja gyn, lebo som si nahmatala tu zatku a ona mi to podrobne vysvetlila 😉 😉 😉 😉

rysavka55555
17. jan 2016

@petkovamiruska to ano 🙂
@tigrislu nestresujem 🙂 len to moje telo uz poznam ako sa sprava pred ms :/ ale tak nevadi 🙂 uvidime vo stvrtok teda, ak nedojde skor

judit_ka
17. jan 2016

@majuka1983 pichol mi vyvolavacku v stredu (13.1) ... :/

majuka1983
17. jan 2016

@judit_ka a test si skusala?

majuka1983
17. jan 2016

@majuka1983 dnes?

sara34valentina
17. jan 2016

@janie7 no mas prvy priznak tak drzkam palce 🙂

rysavka55555
17. jan 2016

@majuka1983 ak to patrilo mne 🙂 tak dakujem 🙂 uz sa to krati do ms a preto uz dnesne rano mi naznacovalo asi ze ms dojde 🙂 nezufam este uplne, ale myslim, ze to tak bude ...nevadi

judit_ka
17. jan 2016

@majuka1983 dnes nie... skusala som ho predtym ako som k nemu sla a boli tam slabucke ciarky :/

majuka1983
17. jan 2016

Tak skus este aj dnes ked ti ms nedosla👍

sara34valentina
17. jan 2016

@rysavka55555 joj to ma mrziiiiiiiiii snad nedoraziiiiii

judit_ka
17. jan 2016

@majuka1983 urcite skusim :/ ... stale mam bolesti v podbrusi ale nic tak dufam ze ani nepridu

rysavka55555
17. jan 2016
janie7
17. jan 2016

@sara34valentina Dakujem velmi pekne, som fakt zvedava co povie gynekolog, kedze uz som nafuknuta ako balon, len odletiet 🙂

zenuska11
17. jan 2016

Ahojte,vidite tam nieco? Ja som videla velmi slabo, tak som to dala do negativu...dakujem 🙂

barbora59
17. jan 2016

ja tam vidim len 1 ciarku. Ked su 2 ciarky vidno ich normalne bez filtrov a negativou. Neviem kolkaty den ti meska menstruacia urcite pockaj par dni.

rysavka55555
17. jan 2016

@zenuska11 ahoj, tak ja tam nieco vidim, ale fakt slabučko 🙂 tak drzim palce, nech je to vidiet o par dni 🙂

sara34valentina
17. jan 2016

@zenuska11 odfot normálne ☺😉

kamcatka30
17. jan 2016

@judit_ka mozno si myslel, ze netreba robit krvne testy, ked ti testy ukazali II ciarky, lebo pritomnost hcg ti potvrdil uz test. Mozno treba vyckat, aby vedel na 100 % urcit tehotenstvo. Ja som mala potvrdene v 6 tt, uz bolo vidiet plodovy vak a malu gulicku 🙂

judit_ka
17. jan 2016

@kamcatka30 mamina mi tiez vravela ze je este mozno skoro

Ja som si uz dnes myslela ze pridu kedze som mala slaboruzovy vytok a bolesti strasne v podbrusi kedze mi pichol aj tu vyvolavacku ... ci aj keby som bola tehu je to normalne take bolesti a ten vytok? Aj par dni predtym ako som bola u gynekologa som mala vytok s dvoma kvapkamk bledej krvy ..Este som tehu nebola takze neviem 😑

tigrislu
17. jan 2016

@rysavka55555 napriklad co mam kamaratku tak ona sa citila tak divne vzdy mesiac predtym ako otehotnela tak nevesaj hlavu nikdy nevies ako to priroda zariadi 🙂 a kolko sa uz snazite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre