Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

opatrovatelka82
17. jan 2016

@rysavka55555 tak som vcera vecer ms dostala a poriadne silnu,krce a tak ..nevadi,mozno nabuduce..

laska07
17. jan 2016

@opatrovatelka82 tak to mi je luto.Viem presne ako sa citis...

mary333
17. jan 2016

Ahoj, máte niekto s týmto skúsenosti? v Sobotu bola ciarka silna a v Nedelu už slabšia. Myslíte že som tehotná alebo to bol chybný test?

laska07
17. jan 2016

Dievcata potrebujem poradit.Na 21 DC som mala ovulaciu.Na 26 DC sme sa s priatelom milovali a pri utierani sa som zistila ze mam slabucko ruzovy vytok.Myslite ze to mohlo byt koli uhniezdovaniu?
Dalsia vec na kt.sa chcem opytat gynekologicka mi naordinovala Duphaston na upravu cyklu kt.mam uzivat po ovulacii od 15-25 DC .Zabudla som sa vsak opytat ked mam ovulaciu az na 21 DC do kedy ho mam brat?Nemate s tym skusenost?

looola
17. jan 2016

@laska07 , ak ste sa milovali aj 2 dni pred a deň po ovulácii tak o 5 dni na to teoreticky by už mohli byt uhniezdenie, avšak keď ste sa milovali len 26.deň cyklu tak o uhniezdenie nemôže ísť , na to treba minimálne tých 5 dni po ovu. A duphaston pokial dobre viem sa má začať brat po tom čo prebehne ovu až do termínu MS. Po vysadení duphastonu by mal ms doraziť o 2 dni, a ak si otehotnela a nepríde tak môžeš užívať ďalej duphaston na podporu tehotenstva.

laska07
17. jan 2016

@looola milovali sme sa den pred ovulaciou a dva dni po ovulacii.Dufam ze to po 4 mesiacoch snazeni sa vide.Ok ale ked mam nepravidelnu MS neviem kedy mam dostat mrsku....

barbora59
17. jan 2016

@mary333 zajtra si urob test z prveho ranneho mocu. Obidva testy si robila z ranneho?

looola
17. jan 2016

@laska07 tak aspoň 10 dni po ovu to ber aby bola luteána fáza dosť dlha

rysavka55555
18. jan 2016

Ahojte babule 🙂 tak mne ms uz iato dojde, uz to poznam 🙂 alee vobec nevadi 🙂

dannii
18. jan 2016

@rysavka55555 ešte by som nezufala.ja som tiež tvrdila že poznám svoje telo A nakoniec tehotná som.mala som pocit ako na menštruáciu A presvedcovala som každého, že dorazia A nedorazili

slnieckomyska
18. jan 2016

@dannii Velka gratulka

janzi
18. jan 2016

Ja svoje telo vôbec nezpoznavam 😠 tento mesiac takmer žiadny PMS, MS včera nedorazila, ani sa na ňu necítim, test dnes ráno negatívny, tak ja už neviem čo... na ovulaciu to vyzeralo v 14-15 deň, beriem inofolic na úpravu cyklu, minulý mesiac som mala 28 dní, dnes som 30 DC 😒. Joj keby som aspoň normálne fungovala. ..

dannii
18. jan 2016

@slnieckomyska Ďakujem moc veľmi sa tesime po 17tich mesiacoch snaženia sa nám konečne podarilo😍😍😍😍

dannii
18. jan 2016

@janzi ja som inofolic vysadila.rozhadzal mi akurát celý cyklus Z 28dnoveho mi narobil šarapatí na 23dnovy 5mesiacov trvalo kým sa upravil.

rysavka55555
18. jan 2016

@dannii wow gratulujem 🙂 kedy si si robila testik? Och tak ja sa citim veru uplne na ms :( ako keby som uz uz mala dostat

rysavka55555
18. jan 2016

@tigrislu tak my sa nesnazime 🙂 nechavame tomu volny priebeh 🙂

rysavka55555
18. jan 2016

@opatrovatelka82 dosla? :( oj mrzi ma to :( aj moja isto dojde, neboj toho roku nam to vyjde 🙂 ani nebudeme vediet ako

dannii
18. jan 2016

@rysavka55555 tento je Z rana dnešného sledujem si hcg A pekne stúpa prvý som si robila minuly stvrtokA ten bol ešte slabsi

dejna31333
18. jan 2016

Ahojte 😉 Dievcata vcera som mala dostat MS uz tyzden ma pobolieva v podbrusku a bradavky inokedy pred MS som mala citlive cele prsia.No dneska som si robila test a bol negativny :,(

tigrislu
18. jan 2016

@rysavka55555 tak to je este lepsie 😊.. My sme to doteraz tiez tak nechavali 😊 iba od noveho roka trosku tuzba vzrastla 😊

janzi
18. jan 2016

@dannii Ja som si dala inofolic na úpravu, cyklus som mala 29-34 prvý mesiac s ino. som mala 28, teraz neviem prečo sa mi to takto pototo 😕

tigrislu
18. jan 2016

@dejna31333 ahoj este pockaj niektorym hladina hcg stupa pomalsie tak mozno sa este test zmeni na pozitivny 😊 drzim palce 😊

dejna31333
18. jan 2016

Ahojte 😉 Dievcata vcera som mala dostat MS uz tyzden ma pobolieva v podbrusku a bradavky inokedy pred MS som mala citlive cele prsia.No dneska som si robila test a bol negativny :,(
@tigrislu Dakujem ale nejak sa bojim mal uz niekto s tym skusenost?

rysavka55555
18. jan 2016

@dannii super 🙂 vo stvrtok ti kolko meskala ms?

rysavka55555
18. jan 2016

@tigrislu to ano 🙂 vsak ked to pride tak to pride, ale tiez tuzba uz je tam vavsia a vacsia 🙂

rysavka55555
18. jan 2016

@mary333 robila si si oba testy z ranneho?

dannii
18. jan 2016

@rysavka55555 3den😊😊😊

dada47
18. jan 2016

Ahojte, chcela by som sa opýtať či už niekto mal podobnú skúsenosť... Poslednú normálnu menštruáciu som mala 16.12., potom asi o 10 dní nato slabé krvácanie ktoré trvalo asi 3 dni. Ďalší menzes som mala dostať 12.1., dnes je 18.1. a ešte stále ho nemám. Nezvykne mi meškávať, dokonca niekedy príde aj o 2 dni skôr. Test som si skúšala robiť, negatívny. Ani neviem po akom čase je vhodné si test urobiť, či zájsť za lekárom... Bola by som fakt šťastná keby som tehotná ale neviem, neverím tomu ☹

tigrislu
18. jan 2016

@rysavka55555 priroda to vie najlepsie a my to nijak neovplyvnime jedine tak psychikou 😊 tak sme natom zhruba rovnako 😉 uvidime kedy k nam obom dorazi bocian ci vrana 😀

dannii
18. jan 2016

@dada47 A aký máš cyklus koľko dňový ak 28 až 30 ešte nemusí testik ukazat😊😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre