Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

dada47
18. jan 2016

@dannii tak 26-28, raz za rok sa stane že 30. V posledných dvoch rokoch som mala aj cysty na pravom vaječníku, jedna sa rozpustila, a min. rok vo februári som mala na tú druhú laparoskopiu, tak sa bojím trošku, aby to zas niečo takéto nebolo.... Aj keď tie bolesti pri cystách poznám, a teraz som mala len také ako pred menzesom, výtok skôr len priesvitný, aj to nie veľa. Dnes už nemám ani tie bolesti ako na menzes.

mary333
18. jan 2016

@rysavka55555 ahoj, áno obidva su z ranného moču. Neviem či mám ešte počkať alebo ist hned ku gynekologycke

dannii
18. jan 2016

@dada47 ja som vždy mávala 26 dňový potom mi skákal neskôr sa upravil A minulý mesiac mi meškala týždeň A tento už neprišla. Moje pocity ako pred menzesom A priesvitný vytok ako počas ovulácie. Neverila som ,že som tehotná lebo som V kuse mala pocit že už už pridu.skus sa testnut digitálnym ten je presný ozaj A budeš vedieť na čom si.ja poznám tie sklamania A keď si telo robí čo chce. Už som to chcela vzdať A prišlo to😊😊😊

mary333
18. jan 2016

@rysavka55555 ahoj ano oba su z ranneho mocu.

dada47
18. jan 2016

@dannii tak to gratulujem 🙂 🙂 🙂 No pôjdem si zajtra kúpiť a skúsim, alebo skočím zajtra rovno k lekárovi, a uvidím, lebo v stredu už nerobí a potom zas čakať ma rovno porazí 🙂 Niekedy by som fakt chcela byť chlapom nemajú žiadne takéto stresy 😠
A býva ti aj nevoľno alebo vôbec?

rysavka55555
18. jan 2016

@dannii pekne 🙂
@tigrislu bociaaan a tento rok doraziiii 🙂 mna zase vajecnik lavy pobolieva

rysavka55555
18. jan 2016

@mary333 kolko ti meska ms?

dannii
18. jan 2016

@dada47 ja mam pocit že sa vznášam na dacom😃😃😃hlava sa mi krúti zle mi bolo 2krat takže úplne super ozaj.2tehotenstva strašne zle mi bývalo A tu mi je uzasne. Len nech ti tak ostane 😊😊😊

tigrislu
18. jan 2016

@rysavka55555 ja verim tiez ze tento rok to isto pride 😊 to aj mna bolel cca 3 dni do zadu a tiez lavy 🙂 ale uz to nejak nechavam len na prirodu ako to zariadi.. Som sa zmierila s tym ze bude co ma byt 🙂 ale i tak nadej zomiera posledna 😊

mary333
18. jan 2016

@rysavka55555 ešte nemešká... má prísť až 22.1. 😉

rysavka55555
18. jan 2016

@tigrislu isto to pride 🙂 jasneee, ja uz vo stvrtok uvidim alo sa rozhodla taaa mrska :D

rysavka55555
18. jan 2016

@mary333 jaaj, tak to este ku gyn. Ti je skoro, testni v den ms ak nepride potom zasr a tak sa objednaj

dada47
18. jan 2016

@dannii Aha, tak už tretie dietaťko to je super 🙂 Snáď sa ja budem tešiť z prvého ja by som od šťastia neviem ani čo urobila ... len tá neistota ubíja už neviem ako sa odreagovať aby som na to nemyslela

mary333
18. jan 2016

@rysavka55555 ved to ze som z toho dost nervozna neviem ci som alebo nie. chcem to vediet na 100 % asi musim cakat 😒

dannii
18. jan 2016

@dada47 mám veľké babule už tak to všetko prezivam nanovo.bude rozdiel 10 16rokov😃😃😃

tigrislu
18. jan 2016

@rysavka55555 to uz je za dverami.. Ja ešte minimalne tyzden budem čakať 😀... Som zvedava ako sa to tvoje telo rozhodne 🙂.... Kiezby sa ms umudri a nepride 😀 😉

dada47
18. jan 2016

@dannii tak si všetko pekne zopakujete, a aspoň budeš mať aj pomoc 🙂

rysavka55555
18. jan 2016

@mary333 nic ine Ti fakt nezostava, vyckaj este chvilku 🙂 nic neboj 🙂

rysavka55555
18. jan 2016

@tigrislu aj Tebe to uz zbehne 🙂 to nase telo je jedna velka zahada 🙂 ked pride,pride,nevadi 🙂 ak neprideee asi od stastiaaaaaa hned porodim aj :D haha

tigrislu
18. jan 2016

@rysavka55555 hej zbehne ..ale ten cas hodne pomaly ubieha :D ....hej akurat moj chodi stale a hovori, ze najhorsie je to cakanie :D vsak on je natom horsie ako ja :D ....nechame sa prekvapit ako dopadneme daj potom vediet 🙂 co a ako :D

rysavka55555
18. jan 2016

@tigrislu :D no jeee, ale nic nenarobime 🙂 drzim palce nech Vam to vyjde 🙂 daam a tak Ty daaas 🙂

rysavka55555
18. jan 2016

@tigrislu kedy tu ms mas (ne)dostat?

tigrislu
18. jan 2016

@rysavka55555 no ja az 30.1. a to je este hodne daleko ale to vydrzim, ako celkovo mam posledne dva cykly nejake zvlastne a hormony sa mi buria :D tak to aj tak vyzera potom .......tak uvidime, ale zajtra idem na ockovanie este tak to mi hodne este ovplyvni 😒 ... a uz som bola aj na gynde s tym ze mavam bolesti vajecnikov cely mesiac a povedal mi, ze je vsetko prihravene na tehu a ze to mavam z ovulacie tak som zvedava lebo podla tych bolesti by som asi musela ovulovat cely cyklus a nie len 1x za mesiac :D ... teraz pozeram kalendar, ze ty mas uz iba 3 dni predsebou a vies vysledok 🙂 ..jasne dame si vediet 🙂

rysavka55555
18. jan 2016

@tigrislu asi prvykrat fakt sa tesim na stvrtok :D neboj ono To vyjde, ked nie teraz tak coskoro, aj mna zacali prvykrat vajecniky pobolievat, aj cela divna som, dnes rano zase jak na ms a teraz som ok 🙂 co ti poviem 🙂 snad nedojde skor a ked nedojde vo stvrtok taaaak yz nech nechodi :D

tigrislu
18. jan 2016

@rysavka55555 to hej veru suhlasim s tebou :D ...ale mozno natom nieco bude, ze sa telo pripravuje a objavuje sa to takymi bolestami uvidime nechame sa prekvapit 😉 ..aj ja som daka divna a strasne trpim na nespavost a naladovost 😒 .. uvidime ci si to telo z nas robi srandu alebo fakt sa daco deje 🙂

rysavka55555
18. jan 2016

@tigrislu ja zase by som len spala :D ano to ano telo sa meni, zena viac pocituje ovulaciu 🙂 ale to vsetko nie je zle, ze tu boli tu picha, musi dat telo vediet, ze sa nieco deje 🙂

tigrislu
18. jan 2016

@rysavka55555 nie, ze by som sa stazovala praveze naopak som rada, ze to telo dava takto najavo 🙂 , tak ako vravis aspon vieme, ze sa nieco deje 🙂

opatrovatelka82
18. jan 2016

@rysavka55555 veru dosla☹.. doteraz sme tomu nechavali volny priebeh ale postupne sa zacinam stale viac obavat ze to nebude jednoduche..ale ked to ma byt, tak to bude🙂..u kazdej🙂

kvetinka18
18. jan 2016

Chcela by som vás poprosiť o radu. Už asi 4dni mám také slabé špinenie, ako keby som mala menštruáciu. Tmava cervena farba. Tú mám ale dostať až o 9 dní. Prvé tri dni ma popritom aj strašne boleli kríže. Dnes to mierne ustúpilo. Beriem antikoncepciu. Urobila som si dva tehotenské testy, ale obe boli negatívne. Ale tuším, že nato bolo ešte priskoro.

rysavka55555
18. jan 2016

@tigrislu ved prave 🙂 taaak uvidime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre