Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aspinka
3. aug 2011

@monika2606 ja by som hned nesla k doktorke uz viem scenar uvidi tam dutinku ale vo vnutri este nic tak ta objedna o dva tyzdne a ty budes trpnut ci ano alebo nieco nanajvys ti vezme krv na urcenie HCG hladiny. Tiez som prvy krat hned letela k doktorke druhy krat som si pockala na srdiecko ktore je vidiet pulzovat tak v 7-8tt 😉

monika2606
3. aug 2011

@aspinka Ale mne doktorka povedala že môžem prísť hneď ako mi budú meškať 10 dní že potom to už môže byť vidieť

aspinka
3. aug 2011

@monika2606 v kolkom si tyzdni? resp. kedy si mala prvy den poslednej MS? akoze moze ist ona ta rada pozrie ale bude vidiet plodove vajco 😉

monika2606
3. aug 2011

@aspinka 26.6. alebo možno 27. teraz som si neni istá tuším mi tiež meškali jeden

bambulka82
3. aug 2011

@monika2606 tak daj potom vedieť, ako si dopadla 😉 a ku komu chodíš? pozerám, že sme z rovnakého mesta 🙂 a ja som tiež monika 😀

monika2606
3. aug 2011

@bambulka82 No jasné dám vedieť potom 😉 Chodím ku Sonogovej a ty?

aspinka
3. aug 2011

@monika2606 no tak to si 5 tyzden 3 den takze 6tyzden bude vidiet len dutinku ale zase moze ti pozriet ci je to umiestnene v maternici. Ale srdiecko este urcite vidiet nebude a termin ti vychadza na 1.4. 😀 tak to bude vesele ditko 😉

monika2606
3. aug 2011

@aspinka 😀 1.4 ? no zbohom, ale pôjdem zajtra aj tak nech mi to aspoň potvrdí a potom budem už spokojnejšia a budem sa už viac tešiť keď to budem mať potvrdené...na srdiečko si teda potom ešte počkám

aspinka
3. aug 2011

@monika2606 jaaaaj pockas ale hlavne chladnu hlavu zo zacatku sa to vlecie a potom uz to ide s kopca ked si predstavim ze takto pred rokom som bola v 23tt a teraz mi spi v postielke 8 mes. drobec. Strasne mi to tehotentsvo chyba.
Drz sa nech sa fazulke dari!!!§ 😉

monika2606
3. aug 2011

@aspinka ďakujeme 🙂

bambulka82
3. aug 2011

@monika2606 ja tiež 😀 ale ona má teraz od utorku dovolenku až do 12.8. 😒 zastupuje ju Borková 😖
ja mám zajtra poradňu, na zajtra nás objednala tak viacej, príde k nej do ambulancie tá jej neter, doktorka Matušková..mám tam byť okolo 15,00..tak neviem, či počkáš až do 15.8. keď tam bude už aj ona..

monika2606
3. aug 2011

@bambulka82 no zbohom tak to si ma nepotešila, ale asi teda počkám len už sa všetci tešili že zajtra to budem mať konečne potvrdené, teraz zas čakať joooooj, no čo už budeme musieť vydržať.

cindy333
3. aug 2011

Ahojte baby,snad mi budete vediet poradit.s manzelom sa uz asi 7-8 mesiac snazime o babetko,ale zatial sa nedari a este k tomu sa mi pridruzili aj zapaly-(mykozy) s ktorymi bojujem asi 3 mesiace-manzel bol u doktora,vsetko je v poriadku a ja chodim gynekologovi ako na hodiny klavira a nic....vzdy mi zabral macmiror-ale teraz na posledy-asi pred tyzdnom som ho douzivala-a ziadna zmena-mam stale zapal-robim si aj vyplachy rosalginom a uzivam aj cipky floragyn,ale zmenu extra nepocitujem-docitala som sa,ze tieto caste zapaly moze vyvolavat aj pripadne tehotenstvo-problem je aj v tom,ze nemavam pravidelnu menstruaciu a musim kvoli tomu uzivat lutenyl-takze mavam 35 dnovy cyklus..za 2 dni by som asi mala dostat menstruaciu,a dnes rano som sa zobudila na to ako mi trvdne brucho-a neviem co to moze byt?myslela som,ze som uz dostala menzes ale zatial nic-menzes som mala aj minuly mesiac,ale bol taky vselijaky-skor to bolo take spinenie s troskou krvi-a netrval ani 3 dni..zacala mi nejak akoze v utorok-potom nic a od soboty som len 2 dni tak strasne slabucko krvacala..testy uz ma nebavi kupovat,lebo vysledok je vzdy taky isty a tehotna som podla nich neni-a preto uz mam aj strach spravit si test..poradite mi niekto????dakujem
Dnes o 12:07 • •

cigaretka5
3. aug 2011

@cindy333 .ine ako test ti neporadim

bambulka82
4. aug 2011

@monika2606 to verím, že si sa už tešila a všetci s tebou 😉 ale keď pôjdeš toho 15.8., tak to už bude aj pekne srdiečko vidieť 😉

monika2606
4. aug 2011

@bambulka82 To by bolo super, už teraz sa teším. Dúfam že sa nič do vtedy nepokazí. Lebo okrem toho že mi mešká a že mi vyšli tie 3 testy sa cítim úplne super. Dúfam že je to normálne

bambulka82
4. aug 2011

@cindy333 vyskúšaj test a prípadne zbehni aj k doktorke

bambulka82
4. aug 2011

@monika2606 to, že sa cítiš úplne super je len dobré, ja som sa dobre cítila prvý týždeň, potom som začala grckať 🙄

monika2606
4. aug 2011

@bambulka82 no tak uvidíme ako sa to ešte u mňa vyvinie 😉

mariah80
4. aug 2011

mozne to je..

mariah80
5. aug 2011

diky Traktor.nevedela som.myslilela som ze som porusila nejake pravidlo 🙂

mariah80
5. aug 2011

dnes som si zase kupila test.digitalny clearblue...waaau.. 🙂 tiez bol negativny...takze asi ziadne dieta nebude...dufam ze tomuto vysledku fakt mozem doverovat..

mariah80
5. aug 2011

ahojte.26.6. som mala poslednu menstruaciu.urobila som si 3 testy negativne.posledny som si robila dnes.mozem byt tehotna napriek tomu?

mima263
6. aug 2011

@mariah80 testy ukážu aj úplne minimálne hcg

adrioska
7. aug 2011

Ahojte baby, nevedeli by ste mi prosim poradit, podla datumu poslednej MS som dnes 26 DC (MS bola 13.7.) a uz od stvrtka mam spinenie/hnedy vytok. Viem, ze sa zvykne spinit, ked sa vajicko uhniezduje, ale ak by to aj bolo z toho, moze to trvat viac ako 3 dni? Rano som si robila test a negativny...neviem, co si mam o tom mysliet, znepokojuje ma to spinenie, ci je to normalne, asi zavolam zajtra doktorke...dakujem vam za vase nazory

biancarv
7. aug 2011

ahojte chcem sa spýtať, máte niektorá skúsenosti, že bol tehotenský test pozitivný už dva dni pred očakávanou menštruáciou? máme 4,5 ročného syna, minulý rok v apríli sme sa snažili ale bohužial som potratila, tak sme si dali s manželom pauzu, lenže mám taký pocit či som náhodou neotehotnela s kvapôčiek lásky a to si myslím preto lebo týždeň po ovuláciu som mala špinenie a na internete som čítala, že sa to môže objavovať pri uhniezdovaní vajíčka a včera som si robila na obed restovanú pečeň a z jej pachu mi bolo nenormálne zle, ani som ju nezjedla a presne toto sa mi stalo keď som čakala môjho synčeka
keď som tehotná tak to je potom strašná sranda, lebo by to bolo neplánované ale zaroveň by sme boli veľmi šťastní, no len teraz rozmýšľam či si mám ísť kúpiť ten test alebo nie, lebo o dva dni je predpokladaný termín menštruácie neviem čo robiť som netrpezlivá

sssimi
7. aug 2011

@biancarv ja som momentálny prípad otehotnenia z kvapôčok lásky 😉 1 test som si robila až 34DC a bol slabý, ale ja som aj pri malej mala zo začiatku dosť testov negatívnych, tak mi možno HCG nastupuje pomalšie. Ale veď vyskúšaj 😉

biancarv
7. aug 2011

sssimi no tak to ti gratulujem, dúfam že aj ja sa pripojím ku tehuľkám 😀

sssimi
7. aug 2011

@biancarv Diky 😀 Držím palce

1aduliatko1
9. aug 2011

ahojte mamičky a budúce mamičky🙂 chcem Vás poprosiť o Váš názor. Menšt. mávam nepravidelne raz za 22, 25, 34 dní, takže plodné dni ťažko viem kedy mám. Poslednú menšt. som mala 20.7., a 7.8. a 8.8. som mala nechránený pohl. styk, myslíte, že by som mohla vtedy otehotnieť ? ďakujem za vaš názor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre