Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

liliputka23
23. jan 2016

@butterfly333 ja uz som ho zahodila prepac

butterfly333
23. jan 2016

@liliputka23 skoda tak zajtra sprav.

termoska15
23. jan 2016

Kocky prosim poradte mi co si o tom myslite...tento mesiac mi MS meskala jeden den a prisla uplne slabucka v podstate len spinenie a trvalo dva dni. Uz par dni ma boli podbrusko, velmi ako keby kazdu chvilu mala prist ms a navyse ma velmi picha vo vajecnikoch (najma v pravom) a navyse ma pocas dna berie velka unava, plus caste bolesti hlavy co som doteraz nemala. Minuly mesiac som este dobrala posledny blister hak, jednu tabl som zabudla uzit, niektore som si dala v roznom case a navyse brala som aj antibiotika...tento mesiac sme uz hak vysadili 🙂..co myslite mohlo sa zadarit tehu? Mali ste niektora podobnu skusenost? Dakujem 🙂

butterfly333
23. jan 2016

@termoska15 ak si ju mala taku slabu ms može to byt tehu ved skus testík.

laska07
23. jan 2016

@naftienka Ak by som bola tehotna tak som priklad cislo 2.Ovulka prebehla 21 DC test robeny na 31 DC a negativny.Druhy krat chcem az na 35 DC v pondelok rano testovat.Baby drzte palce 🙂

naftienka
23. jan 2016

@laska07 ano prene takto to je, cize Ti 31 DC neukaze. drzim palce, aj na nohach 🙂 daj vediet

andrea458
24. jan 2016

Ahojte som 35DC 3 testy // ale stale ma poboluje podbrusko ako na mrsku prsia uz menej skor len bradavky citlive mam sa obavat ze este pride ms verim ze nie 😐

martuska90
24. jan 2016

@andrea458 kwd ma poz.testy tak to jasne..mozme gratulovat si tehu...a to pobolievanie. na to sivzvykni..roztahuje sa ti maternica..to budes citit

slnieckomyska
24. jan 2016

@miska_hryzka
@tigrislu
@naftienka Nebojte sa snáď to vyšlo posielam preistotu tehu bacilkov, snáď to pomôže 😉 Budem na Vás mysliet potom dajte vedieť

tigrislu
24. jan 2016

@slnieckomyska dakujeme dufam, ze ano 😊

tigrislu
24. jan 2016

@miska_hryzka
@naftienka baby koľko máte do neočakávanej ms?

andrea458
24. jan 2016

@martuska90 ďakujem nech maš pravdu 😉

miska_hryzka
24. jan 2016

Mám približne 35 dňový cyklus takže MS očakávam 28.1. teda za 4 dni. Prečo?

tigrislu
24. jan 2016

@miska_hryzka daj potom vediet ako si dopadla.. Drzim palce ja mam mat 30.1.

miska_hryzka
24. jan 2016

Dievčatá prosím vás BT pred menstruaciou ešte stúpa alebo už klesá alebo klesne až v deň kedy menštruácia príde? Dnes mi stúpla až o 0,2 stupňa. Pripájam graf.Ďakujem

miska_hryzka
24. jan 2016

@tigrislu dúfam, že si budeme len pozitívne správy odovzdávať 🙂

tigrislu
24. jan 2016

@miska_hryzka aj ja v to dufam 😊

sara34valentina
24. jan 2016

@miska_hryzka to je dobre, teraz nech sa len udrzi 😉😉😉

kikuska12396
24. jan 2016

baby ahojte.., ms mi v novembri neprišla vôbec a v decembri som dostala vyvolávačku potom prišla. Snažíme sa o bábo a tento mesiac mi zase meškajú zatial 5dní myslíte že by to mohlo byť spôsobené tou vyvolávačkou? Mávam také pichanie podbruškom, včera mi prišla nevolno a mám pocit ako kebyže mám stále sucho v ústach. Ďakujem 😉

laska07
24. jan 2016

@miska_hryzka podla tvojho grafu ti vychadza ovu na 20 DC.A mas 35 DC pockaj aspon do 36 a potom testni.Citis sa aj nejak inak?Ja chcem zajtra testovat dnes som 34 DC a prsia mam neskutocne citlive na dotyk.

laska07
24. jan 2016

@miska_hryzka zaregistrovala som sa aj ja na womenzone ale ked som si dala graf vyskocilo na mna len 28 tabuliek do ktorych mam vyplnit BT.To koli tomu ze som tam zadala dlzku cyklu 28?Musim zmenit prednastavenia aby ukazalo aj 35 DC?No a ked som si chcela pozriet graf boli tie tabulky prazdne.Nevies mi s tym poradit?

miska_hryzka
24. jan 2016

@laska07 tlak v podbrusku, neskutočná bolesť krížov a bedrových kĺbov. Mňa akurát bradavky režú len prsia ako príznak moc nevnímam, pretože mám implantáty a neviem či sa to prejavuje tak ako pri normálnych prsiach.

miska_hryzka
24. jan 2016

@laska07 áno musíš zadať že máš 35 dňový cyklus, koľko dňovú MS a nahadzat si tam namerané hodnoty BT a dať graf aktualizovať.

laska07
24. jan 2016

@miska_hryzka
mna najprv tiez boleli len bradavky a teraz uz cele prsia na dotyk ako keby som mala svalovku na prsiach.Kolko rokov mas implantaty?Ja ich mam iba dva roky.

miska_hryzka
24. jan 2016

@laska07 ja ich mám už 4 roky.

liliputka23
24. jan 2016

Baby chcem sa spytat ktory test je najpresnejsi co ma aj vysoku citlivost?? Diky

zuzannaaa
24. jan 2016

ahojte dievcata .. chcem sa spytat asi 2 den po ovulke ma zacal boliet vajecnik celi den ale s prestavkami .. teraz dom 5 den po ovulke a dnes citim zas celi den nieje to silne ale citim ..

lucialakatosova
24. jan 2016

obry vecer chcela by som sa informovat minuli mesiac som mala 9.12. menstruaciu tento mesiac som mala 8smeho mam ich silnejsie bola som u gynekologa povedal ze mam zvacsenu maternicu poslal ma na sono zistili mi tam drobnu cystu 2cm naspet som isla ku gynekologovi a povedal ze to nieje cysta ale ze mi rastie vajicko nechapem ake vajicko mam bolesti v podbrusi a v krizoch ale ine priznaky ako su prsia citlive to nemam mozem byt tehotna alebo mam niejake zdravotne problemy prosim poradte mi dakujem emoticon

zuzannaaa
24. jan 2016

@lucialakatosova to vajcko znamena ze bude ovulacia .... viac menej folikul rastie a vajcko sa vyplavy ... tak si myslim ze myslela to ... a ked si nevedela mala si sa jej hned spytat co tym mysli ....... :-

to by mohlo byt folikul raste do 20 az 22 mm cize to robi tie dva cm....

lucialakatosova
24. jan 2016

takze tehotenstvo to nieje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre