Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

baaambulkaa
1. feb 2016

@martuska90 prepáč to bolo adresované @simonka134 🙂

gabikamicka
2. feb 2016

Ahojte moze dôjsť k oplodneniu 8 dni pred menstruaciou ?

gabikamicka
2. feb 2016

@bambulka271 ahoj tak ako zadarilo sa ? Ja cakam zas ms nedošla 3 . Den

gabikamicka
2. feb 2016

@emuska08 ahoj no ako si dopadla ?

kamcatka30
2. feb 2016

@markinko ano, že vyvrcholí mimo teba a pokračujete v sexe daľej......takto prišiel na svet môj synovec 😀 a má už 22 rokov

kamcatka30
2. feb 2016

@kamcatka30 samozrejme, že to závisí od iných faktorov...či máš plodné dni, ako kvalitné spermie sú tvojho partnera atď....

markinko
2. feb 2016

@kamcatka30 pekne pekne tak len aby som menzes dostala tento mesiac 🙂 🙂 🙂 🙂

gabikamicka
2. feb 2016

@kamcatka30 ahoj a v mojom prípade vedela by si mi pomôct ?

lussa505
2. feb 2016

ahojte chcela by som sa pripojit ku konverzacii. od ovulacia ma strasne bolia prsia a su tazke o nieco vacsie.parkrat ma uz prsia boleli pred menzesom ale to tak 4 dni pred a to som vedela ze onedlho pride mrcha.aj to nebyvalo kazdy mesiac.striedalo sa to.bud bolest brucha, krizov alebo prs.dnes je to presne dva tyzdne co ma bolia a do menzesu 5 dni. mali ste takto dlho bolave prsia na zaciatku tehotensta?alebo su to hormony?

adria88
2. feb 2016

@lussa505 ahoj, no ja som na tom úplne presne ako ty 😀 2 týždne už bolesti a 5 dní do MS...včera ma bolelo podbruško ako cez ms a to ma bolieva len pri ms, nie pred tým, pred tým len prsia, tak stále čakám, či príde alebo budú // 🙂

lussa505
2. feb 2016

@adria88 no tak to je super..nemam ani test doma ze by som si spravila alebo predsalen pockat tych par dni a uvidim. Kazdopadne by som bola stastna keby boli // 🙂

adria88
2. feb 2016

@lussa505 ja si test kúpim až keď mi bude ms meškať deň-dva... možno by som aj tak ešte nič nezistila, lebo je ešte asi skoro teraz testovať. Ale strašne som zvedavá a nedočkavá 😀

lussa505
2. feb 2016

@adria88 tak to pockam aj ja.ak by som nevydrzala a testovala skor, dam vediet ako som dopadla 😉

adria88
2. feb 2016

@lussa505 aj ja by som sa tešila // 🙂 a hej, dáme si vedieť

kamcatka30
2. feb 2016

@gabikamicka relatívne môže prísť k oplodneniu. Ale ty musíš vedieť, či máš pravidelnú ovuláciu, alebo, či vôbec ovuláciu máš, nie pri každej žene platí, že v polovičke cyklu musí mať aj ovuláciu...ani u mňa to tak nebolo......

miminkavi
2. feb 2016

@kamcatka30 ahoj chcem sa ta opytat, ci sa da zistit ovu aj inak ako meranim BT?? Ked mam natahovaci hlien ako pri ovu ma byt a este k tomu aj pichanie vo vajecniku tak ovu mam?? Lebo ja nemeriam a spolieham sa len na hlien..tak teraz neviem 😕

lussa505
2. feb 2016

@miminkavi presne to znamena ovu...vajecniky pracuju takze ich dost citit..a natahovaci priehladny hlien to len potvrdzuje 🙂

miminkavi
2. feb 2016

@lussa505 jeee super..dakujem 😊

lussa505
2. feb 2016

@miminkavi ja som si tiez BZ nikdy nemerala viem to len podla mojho tela. Staci vnimat samu seba

miminkavi
2. feb 2016

@lussa505 asi ano, len ma to uz trochu zmiatlo, ked kazda pise o merani, ze to je naj sposob. Tak sa snad uz podari 😊

xixiximyxi
2. feb 2016

Tak ms som este nedosla, v piatok som dostala vyvolavacku, este predtym ma zacali boliet prsia a podbrusko nepreatalo pobolievat,podla usg mam vysoku sliznicu... Tak teraz asi u Len cakat ci? test bol pres tyzdmom negat-.

gabikamicka
2. feb 2016

@kamcatka30 ďakujem ... Podľa merania bazánej a hlienu mám no nieje pravidelná lebo ani ms nieje pravidelná... Predposledné mesiace som mala každé 27 dni a posledný mesiac 34 dňový cyklus tak a teraz som 31.den cyklu a ms nemám a pohlavný vstyk na plno 27. ,28,29,30,31. Den cyklu 🙈

gabikamicka
2. feb 2016

@kamcatka30 vieš konto niejak vyrátať či ovu zistím len podľa hlienu a teploty pretože posledný mesiac som si bazalku nesledovala

gabikamicka
2. feb 2016

@kamcatka30 sorka chcela som nápisať či mi vieš vyrátať ovu..... 😉

kamcatka30
3. feb 2016

@miminkavi pravdepodobne máš ovuláciu, iné metódy nepoznám, iba meranie bazálnej teploty a zmena charakteru hlienu......a samozrejme sú aj ovulačné testy....

gabikamicka
3. feb 2016

@kamcatka30 ďakujem pekne a myslíš naozaj žeby som mala oneskorenú ovulácii ? Potom ak sme mali pohlavný styk myslím že možem ostať tehotná 😉

gabikamicka
3. feb 2016

@kamcatka30 práveže ja tento mesiac ani som nesledovala kedy mám plodne dni preto sa pýtam ci náhodou kvôli oneskorenej ovulácii mi mešká MS

dadulka271
3. feb 2016

Ahojte idem si po radu vcera som si urobila tehu test vysiel pozitivne neverila som dako tomu tak som urobila este jeden tiez bol pozitivny mam tyzden pred menstruaciu,rano som skusila urobit dalsie dva jeden taky isty ako vcera a jeden inej znacky vysli pozitivne no uplne slabe v poslednej dobe mavam navaly tepla a chodim casto na vc tak som este poobede dnes skusila urobit este jeden zase inej znacky a tam uz nic nebolo neviem teda co a ako dakujem za vase rady 😉

miminkavi
3. feb 2016

@kamcatka30 ano viem. Testy by mi ale mali prist zajtra a to uz bude asi pozde ale nevadi.verim mojmu hlienu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre