Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vik_i
19. feb 2016

@matulikm mne sa to zdá zas veľmi skoro že už mi test ukázal 2//😕

matulikm
19. feb 2016

@vik_i urob si ešte jeden 🙂 a keď budú // tak myslím, som si teda istá, že by sa nemýlili 2 testy 🙂

vik_i
19. feb 2016

@matulikm nechám to až na zajtra ráno☺ nech si nepokazím deň,ak by bola náhodou už len jedna 😛

matulikm
19. feb 2016

@vik_i 🙂 neboj 🙂 budú // budem držať palčeky, a nezabudni výsledok tu zverejniť 🙂 nech sa tešíme s tebou 🙂

vik_i
19. feb 2016

@matulikm
Jasné☺na druhý týždeň zbehnem isto k doktorovi,nech som si na 100pro istá☺☺☺

misel0806
19. feb 2016

@vik_i no na neviem duchov som mala silnejsich aj slabsich a zakazdym prisla mrcha. Ale v tvojom pripade mozes byt tehu skus si spravit este jeden drzim palce aby silnela este viac😀😀😀

sara34valentina
19. feb 2016

@vik_i je to tehu,blahozelam😳

adela232
19. feb 2016

@vik_i Mne ukázal takéto čiarky test na 28 deň presne takže ešte ani nemeškala a bola som tehotná. Si určite tehotná! Gratulujem a držím palce 🙂

bielalabud
19. feb 2016

Ahoj holky.uzivam antikoncepciu ale v decembri som presla z nuvaringu(vaginalneho kruzku)na klasicke tabletky mercilon. Menstruacia mi nevynechala ani raz. Ale stale sa citim nejako zvlastne..trva to uz treti mesiac..myslite si ze v 12tt by mi test uz urcite ulazal 2//? Vsetky testy negativne 🙂 alebo to je len reakcia na inu antikoncepciu..pocula som ze niektore zeny krvacaju aj do 3. 4. Mesiaca

matulikm
19. feb 2016

@adela232 🙂 aj ja si myslím, že je to tehu, že sa môže tešiť 🙂 snáď aj ja čoskoro pridám takú fotečku s // 🙂

adela232
19. feb 2016

@matulikm Určite držím palce. Ja som mala ešte slabšiu a bola som tehotná. Teraz však keď mi meškala 10 dní mi vyšiel duch ale nebola to taká výrazná čiarka takže duchovia sú neistý ale čiaročka je jasná aj keď slabá! 🙂

matulikm
19. feb 2016

@adela232 mne ešte ani raz nevyšiel duch, no posledné 4-5 dni ma bolia veľmi prsia, a picha v brušku. Posledný test som si robila pred viac ako 14 dňami, no bol negatívny ☹ odvtedy sme sa snažili už niekoľko krát, tak uvidíme 🙂 keď nie, ideme ďalej 🙂

adela232
19. feb 2016

@matulikm Jasné hore hlavu keď aj nie a zbytočne netlačiť a nemyslieť tak na to ono to príde treba veriť! Držím silno palce. Mne ukázalo ducha bola som v riadnom šoku lebo bola by som dala ruku do ohňa za to že nie je šanca aby som bola v tom dávali sme si fakt pozor. A teda nie som chvalabohu. Ešte je skoro. Som len 9 mesiacov po pôrode, ale určite ešte budem chcieť no neskôr 🙂

matulikm
19. feb 2016

@adela232 No presne, netreba ako sa hovorí tlačiť na pílu. Čo má prísť príde. Netreba to extra prežívať, a nechať tomu voľný priebeh. Keď mi aj pride mrška, nevadí...ideme ďalej, milujeme sa radi, nie je to pre nás jak za trest 🙂 ani to nie je o tom, že mám teraz ovulku tak šup šup ideme sa povinne milovať 🙂 jasné, nebudem klamať, potešila by som sa // 🙂 predsa je to také že poslednú mršku som mala 21.11.2015 ☹ Tak uvidím cez víkend, urobím test....

vik_i
19. feb 2016

@sara34valentina @adela233 spravím zajtra ráno ešte jeden test a budúci týždeň pôjdem k doktorovi☺a ďakujem

sikuliacka
19. feb 2016

Ahojte žienky. Čítam už druhý deň Vaše príspevky a nedalo mi to tak som sa tu zaregistrovala aby ste akokoľvek aj mne poradili. Poslednú mrchu som mala 24. novembra 2015. Čiže v decembri som očakávala prichádzajúcu mrchu ale stále nič. Nedávala som niak zmysel tomu keď meškala pretože môj cyklus mávam od 30 do 35 dňa občas meškáva. S priateľom sa snažíme o mimčo už rok a pol a stále sa nám nedarí ☹ lenže mrcha mešká dodnes a ja mam strašný pocit občas v podbrušku semtam mi býva aj zle, nechuť do jedla, niekedy zas až moc chuti do jedla, a hlavne je co ma najviac tak bolia bradavky lenže tie su bledsie a okraj okolo nich tmavsi. Testov som uz urobilq viacero ale ani jeden pozitivny ☹ ☹ moze tam byt niaka nadej ze som v tom? Aj ked testy su negativne. ☹ strasne by sme to uz chceli kto by nie po roku a pol, ale stale sme z toho smutnejsi a smutnejsi ☹

snazilka1983
19. feb 2016

@sikuliacka vo tak zbehnut na gyndu na sono? Môžeš mať cystu. Negatívny tehu test a tehotenstvo je skôr výnimka. Viac sa prikláňam k cyste. Aj ja som tak mala.

matulikm
19. feb 2016

@sikuliacka presne viem, ako sa cítiš. Ja som poslednú mršku dostala 21.11.2015. Je február a ja stále nič ☹ snažíme sa o malé, nie o sto šesť, nechávame to na prírodu, no aj tak, urobila som si už pár testov...a furt /...posledný som si robila pred cca 15 dňami...tiež /... ale posledné dni a bolia prsia, bradavky, unavená, slabá, kebyže zavriem oči, tak aj postojačky spím...

sikuliacka
19. feb 2016

@snazilka1983 prave toho sa obavam tej cysty neviem preco ale mam neskutocny strach. ☹ na gynde som bola mala som doktora lenze ten by len kecal ale k podctatnej veci nie. Prehlasila som sa k doktorke lebo myslim ze zo zenou sa mozno aj lepsie porozpravam a tam ma ist az 1.3 lenze mam taku malinku nadej ked som tu citala dva dni ze aj test moze byt negativny ☹

sikuliacka
19. feb 2016

@matulikm presne aj ja strasna unava a pradavky to ani nevravim lezanie na bruchu si mozem akurat tak odpustit pretoze neuveritelna bolest to je a mna nikdy nebolievali bradavky ale iba bok prsnika pred prichadzajucou mrchou. A mi ties sa moc nesnazime tak zhruba kazdy 2-3 mavame styk. Ale uz som z toho mimo troska lebo sa strasne obavam ci vobec som plodna.

snazilka1983
19. feb 2016

@sikuliacka mne osobne to príde zvláštne že pri tehotenstve by nebol pozitívny tehu test. Ale čítala som pár báb čo to tak údajne mali. No každopádne ty by si tetaz bola v 3 mes tehotenstva čo je už dosť nato aby test ukázal. Jednoznačne vydržať do sona.

matulikm
19. feb 2016

@sikuliacka nemyslí negatívne. Viem, že sa mi to ľahko píše. Predsa my sa snažíme cca od decembra. Nie je to veľa, ale pravda je, že som si myslela že to pôjde raz dva 🙂 no nie je to tak...ale netreba prestať veriť ale ani siliť. Negatívna energia ti tie nepomôže..nemyslí na to, užívaj si všetko čo si užívať môžeš. Hlavne buď pozitívna. Myslím a som si istá že zlá energia a negatívne myslenie ešte nikomu nepomohlo. Vyhoď si z hlavy že si nepolodná, samu len tým len ničíš :-/

sikuliacka
19. feb 2016

@snazilka1983 kedze mam obcas nepravidelnu ms napr. tri mesiace po sebe mam menzes kazdy mesiac potom si pride neskor tak neviem ani sama odhadnut kedy mam ovu. Preto to ani neratam ze by som bola v 3 mesiaci. Ak ovu som mala neskor :-/ neviem no len som sa chcela spytat pokecat otom aby som sa az tak nebala do toho 1.3.

sikuliacka
19. feb 2016

@matulikm snazim sa mysliet pozitivne 🙂 povzbudzuje ma aj priatel v tom 🙂 ale tiez zasa som antiku brala iba niak pol roka a vysadila som ju v novembri 2014. A pride mi to take vsetky tie pocity ze som v tom 🙂 este mam taku malilinku nadej ked som citala tie clanky ze mozem byt v tom aj ked test je negativny ktoru v sebe ukryvam pokial sa neuistim toho 1.3. na sone. Len moj problem je ze nevem ani kedy mam ovu kedze mam nepravidelnu ms

matulikm
19. feb 2016

@sikuliacka To ani ja. Neviem si zistiť kedy mám ovulku. Pri takom cykle ako mám sa to jednoducho nedá. Keď čítam, ako si tu baby vedia pekne vypočitať, zistiť presný dátum ovulky, fííha 🙂 o tom snívať môžem 🙂 ale tak po mojom asi 3 ocikanom teste a smutnom konci, keď tam bola / som si povedala DOSŤ 🙂 mám byť, budem 🙂 v tomto ma polovička podporuje neskutočne 🙂 takže nevešame hlavu 🙂 posledné 3 dni aj ja dosť čítam, a jasne...taká nádej že waaaau, mohla by som aj byť pri tých príznakoch 🙂 ale test som ešte nerobila 🙂 možno dnes 🙂

sikuliacka
19. feb 2016

@matulikm ja uz ani poprvade neplanujem robit test do 1.3 kym nepojdem k doktorke aby som sa zbytocne netrapila a stale nad tym nemyslela 🙂 no to aj mna prekvapuje ako dokazu pekne vypocitat svoju ovu kedze mne sa vypocitat z tej mrchy co mi chodi ako sa jej zachce ziadno. Ale tiez som citala ze z bazalnej teploty to mozes zistit. Neskusala si??? 🙂 a u lekara si nebola ked ti tak dlho meska?

matulikm
19. feb 2016

@sikuliacka Nie ja som tu bazalnu neskúšala, a ani neplánujem 😀 😀 šak hádam sa to raz podarí 🙂 no ja som chodila často na gyndu, furt ma vyšetrila, a že všetko ok..že mám taký cyklus nijakým, ale že som tam zdravá..že sa to môže po prvom pôrode upraviť (ako aj u mamči mojej) 🙂 ale nasadila mi anti...brala som ju niekoľko rokov, ale tak že som si dávala pauzu 3-6 mes...a v auguste 2015 som ju vysadila definitívne 🙂 mala som aj v sept.aj v okt. a aj v novembri mršku...to sme sa ani nesnažili, predsa nech sa telo prečistí od anti...

zenuska11
19. feb 2016

Ahojte 🙂
Chcem sa spytat ako to je s bazalnou teplotou, nemeriam si ju...chcela som vediet ci ma nejaky vyznam si ju zmerat cez den pokial meska ms. Dakujem

sikuliacka
19. feb 2016

@matulikm tak drzim palceky vsetky co mam 😉 🙂 no ja uz len dotrpim niak do toho 1.3 🙂 a tak este kukam citam ale tie priznaky co mam mi stale napovedaju ze som v tom 🙂 nevem mozno uz si namyslam

sikuliacka
19. feb 2016

@zenuska11 to by aj mna zaujmalo 🙂 ci sa da aj z bazalnej teploty zistit alebo aspon napovedat tehotenstvo 🙂 a este ci sa moze merat aj ortutovim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre