Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzi0911
19. feb 2016

Bazalna teplota moze poukazat na tehotensto..no mera sa od skoncenia ms po dalsiu ms..kazde rano skor ako vstanete z postele... Ak je to tehu teplota sa drzi hore..skusit rano mozte...

vik_i
19. feb 2016

@sara34valentina ďakujem☺

zenuska11
19. feb 2016

@zuzi0911 skusim rano, dnes poobede som len tak skusila a mala som 37,4

miska_hryzka
19. feb 2016

@zenuska11 jednorázové meranie nie je smerodajné. Treba celý cyklus merať.

zenuska11
19. feb 2016

@miska_hryzka ved prave preto sa pytam

miska_hryzka
19. feb 2016

@zenuska11 keď nevieš akú teplotu máš pred ovu, tak je zbytočné merať, či máš zvýšenú. Každá z nás má iné hodnoty. Ja mám pred ovu 36,1 a po ovu 36,6 niektoré ženy majú aj vyše 37.

zenuska11
19. feb 2016

@miska_hryzka ja viem, ze to tak je, preto som sa pytala ci tu nahodou nie je niekto kto ai ju nemeral a zmeral az ked meskala ms...

miska_hryzka
19. feb 2016

@zenuska11 jaj tak prepáč. To ti asi nepomôže ☹ musíš vydržať

zenuska11
19. feb 2016

@miska_hryzka v pohode, ide o to ze ma to napadlo tak som si ju skusila zmerat a zdala sa mi vysoka, ms meska druhy den tak uvidim 🙂 este cakam

zuzi0911
19. feb 2016

Ano nie je smwrodajne no pred ms je teplota nizsia cize cca 36,5 napr no ak ide k 37 tak to uz moze nieco znamenat...pred ms nie je teplota 37 😉

dzanka72
19. feb 2016

Ahojte dievcata, chcela by som sa vas spytat na nazor.. som 27dc(11dpo) vcera som mala hnede spinenie, jednorazovo, dnes v podobnom case tak isto, ale ovela slabsie, svetlejsie.. moze to byt uhniezdovanim vajicka? Alebo sa rozbieha ms? Nikdy som tak skoro ms nedostala, akurat minuly mesiac na 29dc.. myslite, ze stale mozem dufat, ze by to konecne vyslo? 🙂 prsia ma bolia hlavne rano, poobede uz len na dotyk a zda sa mi , ze mam vyraznejsie zily na prsiach , ale to si mozno nahovaram...

zenuska11
19. feb 2016

@zuzi0911 preto mi prislo divne ze som mala 37,4 ale tak ja skusim hned rano po prebudeni este raz, ci bude nad 37, samozrejme ak nedojde ms. 🙂

zuzi0911
19. feb 2016

Rano pred zobudenim treba cez den to neplati...

zenuska11
19. feb 2016

@zuzi0911 pred zobudenim asi nie :D ale pred vstanim z postele ;) hihi , jasne skusim rano

zuzi0911
19. feb 2016

😀 jasne trosku som to pomylila..ale pochopila si 😀

zenuska11
19. feb 2016

@zuzi0911 :D aspon trosku srandy

zuzi0911
19. feb 2016

😀treba...drziiim ti silno palce

zenuska11
19. feb 2016

@zuzi0911 dakujem 🙂 dam vediet 🙂

miska_hryzka
20. feb 2016

@zenuska11 no čo ako si dopadla? 🙂

vik_i
20. feb 2016

Čaute kočky, názory?

sikuliacka
20. feb 2016

@vik_i 🙂 podla mna si v tom 🙂 prave pred par dnami si robila test kamoska a mala toto podobne a uz mala pohyby v brusku 🙂

vik_i
20. feb 2016

@sikuliacka mňa v brušku pichá a pobolieva už asi druhý týždeň, mrcha nechodí už 6 dní 😛

lanci23
20. feb 2016

Ahojte. Otazocka. Snazim sa otehotniet uz par mesiacov, zatial sa nedari. Isla som za gyn. a pivedala som jej ze si myslim, ze mam ovulaciu dost neskoro, ze mam asi kratku lutealnu fazu, ze asi tyzden pred menzesom ma boli brucho a vajecniky. A ona ma vysetrila a vravi. Slečna ved vy ste už mali ovulaciu, na pravom vajecniku. Ako je mozne ze som to necitila? Ze som nemala žiaden hlien? A pred par dnami mi ukazal ovul. test slabucku ciarku. A to bolo 13 dni do menstruacie.dakujem

sikuliacka
20. feb 2016

@vik_i mna tiez momentalne teraz picha semtam v podbrusku neskutocne ma bolia krize ☹ a spala by som stale 🙂 a rano nevolno tak cusno v zaludku a ms meska 50 dni lenze mam nepravidelny cyklus a neviem co si mam otom myslet 🙂 a zevraj je normal ked pobolieva podbrusku zevraj sa roztahuje maternica a tak 🙂 a k dr neplanujes ist?

vik_i
20. feb 2016

@sikuliacka ja som vsadila HAK v noembri, prvu ms po vysadení som dostala až na 46.deň a teraz už asi ani nepríde. Chcela by som zájsť budúci týždeň. Tiež som mala doteraz nepravidelnu ms...ani sa mi tomu nechce veriť žeby sa nam to podarilo na prvý pokus 😛

sikuliacka
20. feb 2016

@vik_i drzim palceky vsetky co mam 🙂 ale pri tom duchovi na teste si mislim na 100% ze si v tom kedze na druhy den bol duch silnejsi 🙂 ja som vysadli hak pred rokom a pol a menzes som mala kazdy mesiac ale nepravidelny a teraz mi meska 50 dni a citim sa strasne bojim sa ci nemam nahodou cystu alebo nieco podobne ☹ kedze test je negativny robila som si ho pred tyzdnom lenze to je to ze neviem ani kedy mam ovulku tak nemozem ani presne ratat ze mi meska 50 dni ked je to urcite menej pri nepravidelnej mrcheb :-/ a tak vies hovori sa ze niekto hned po vysadeni hak moze zostat v tom na prvy sup a niekoho to este aj po vysadeni chvilocku ochranuje. 🙂 takze neviem ale moj nazor je ze si v tom 🙂

vik_i
20. feb 2016

@sikuliacka ďakujem veľmi pekne za názor...ja som mala cystu hneď v januári a teraz to bude asi malé kuriatko😛 tak uvidíme, zbehnem behom týždňa k dokimu a dám vedieť čo a ako ☺ aj tebe prajem nech si čím skôr tehu a môžme si vymieňať rady a skúsenosti ☺☺

sikuliacka
20. feb 2016

@vik_i dakujem si zlata no ja sa bohuzial mozem ist uistit na sto percent az 1.3 a do vtedy ma asi slak trafi lebo stale nad tym myslim a rok a pol je uz trosku dlhsia doba snazilkovania sa ☹ a potom daj vediet ale neboj podla mna si na prvy sup zostala 🙂

sikuliacka
20. feb 2016

@lanci23 tak kazdy ma ovu inak. Mas pravidelnu mrchu??? Niekedy ani sama nespozorusej na sebe ze mas ovulku. Ja mam totizto problem ja neviem nikdy kedy mam ovulku. U kazdej zeny to je rozne podla mna nekontroluj ovulku a milujte sa vzdy ked mate nato chut nic podla mna neni lepsie.

vik_i
20. feb 2016

@sikuliacka tak uvidíme, nechcem sa tešiť a doki povie že nič 😕 bola by som dosť sklamaná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre