Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

misel0806
1. mar 2016

@zuzu1122 a doteraz si si jaku znacku robila?? Mne sa osvedcil woman secret kazetovy ciarky vyskocili v momente uz pocas napijania😉😉

evittam
1. mar 2016
evittam
1. mar 2016

To som nevedela,no ale ved to nevadi-tak ak si viac nez 3.tt tak ti ukaze +3 a mas to iste,ide o to,ze nemusis "vykukavat" ciarky-ja by som na to nemala nervy...A tyzden ti uz povie lekar....😉

zlatka03
1. mar 2016
Používateľ zlatka03 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatka03.

@evittam myslim ze nie si jedina ktora by na to nemala nervy

zuzu1122
1. mar 2016

@misel0806 no to co som si robila vcera a dnes bol dr max lady test... mal vyborne recenzie, ze nerobi duchov.. mam velmi zlu skuenost s rapiclear testom... ten mi duchoval... aj woman seceret je dobry... dnes mi ho manzel kupi... tusim nim som testovala ked som bola prvykrat tehotna... 🙂

evittam
1. mar 2016

@zuzu1122 Ja by som dala manzelovi kupit ten digit.-clearblue napr.....Ale ak ta bavi "vykukavat" a porovnavat silu a intenzitu ciarok,tak vela stastia a pevne nervy.

zuzu1122
1. mar 2016

@evittam asi mas pravdu... ja som si tieto testy len skusala, ani vo sne by som si nepomyslela, ze by sa tam vobec nejaka ciarocka ukazala... viem, ze kocky tu maju vela skusenosti a len som chcela vediet co si o tom mysli aj niekto iny... je mi jasne, ze nikto nieje jasnovidec a s urcitostou mi to tu nik nepovie, ale je dobre vediet aj nazor inych zien, dozvediet sa ake maju ony skusenosti... zajtra to testnem este s pruskovym, uvidim a vo stvrtok asi s tym digitalnym... a ked nedostanem, tak sa objednam na tu krv... 🙂

zuzu1122
1. mar 2016

@evittam od rana do vecera je v praci a nemoze moc dvihat telefony... priznam sa ze ten digitalny mi absolutne nenapadol...

evittam
1. mar 2016

@zuzu1122 Ja som tiez ani len "vo sne" nepredpokladala,ze som tehu (vrzli sme si raz za 2,5 mesiaca,pri com som len 2.mesiac nebrala atk)😀, mala som len spinenie,kamoska ma vystrasila,ze ona tak mala nieco s vajecnikom...al.ze som tehu-tak som sa jej vysmiala,ze tehu asi tazko,ale hned rano som si spravila doma zabudnuty tehu obyc.test a mala som slabulinku 2.ciarku,tak som si cestou do prace pytala v lekarni ten najlepsi tehu test-dali mi digit.clearblue-vysledok ma dnes uz 2 rôcky- nasa princezna 😉

zuzu1122
1. mar 2016

@evittam tebe ukazal 2-3 vsak? Mozem vediet kolko ti meskali?

evittam
1. mar 2016

@zuzu1122 Fuuuha,tak to uz si nepamätam,nejak v januari som dobrala poslednu antik.,vo februari som mala ms,a potom uz len spinenie.....a "spravili" sme si malu 26.3.;-)

evittam
1. mar 2016

@zuzu1122 Este aj v marci som myslim mala. Ja som to pripisovala tomu vysadeniu,lebo som aj tak mala taku slabu ms, a test mi ukazal presne😉

alenkakj
1. mar 2016

Môžem stravou alebo nejakou činnosťou ovplyvniť to aby sa dobre uhniezdilo vajíčko? Môže sa napríklad stať že ak počas uhniezďovanie máme s manželom styk, tak to môžeme negatívne ovplyvniť stykom? Alebo to nemá na to nijaký vplyv?

zuzu1122
1. mar 2016

@evittam mate krasnu princeznu 🙂 no som zvedava na ten zajtrajsok... a mala si aj nevolnosti? pamatas si asi od ktoreho tyzna?

evittam
1. mar 2016

@zuzu1122 Dakujeme. Ani pri jednom tehu mi nebyvalo zle 😉. Iba som bola viac unavena...
@alenkakj

evittam
1. mar 2016

@alenkakj Nemyslim si,ze jedno al.druhe môze nieco ovplyvnit.

misel0806
1. mar 2016

@zuzu1122 no tak vyskusaj nech ti ukaze pekne kolajnicky. A jaky si si dala kupit ja som mala aj aj dve ciarky ukazal tycinkovy aj kazetovy.. Drz sa a zajtra napis siiilnno drzim✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊😉😉

zuzu1122
1. mar 2016

@misel0806 dala som si kupit gravitest a woman seceret, tak som sama zvedava... dnes mi je ale riadne zle... urcite zajtra napisem a pridam aj fotky... dufam, ze sa mi to podari lepsie ofotit 🙂

misel0806
1. mar 2016

@zuzu1122 okis✊✊✊✊✊✊✊

zuzu1122
2. mar 2016

Ahojte zenusky, tak ako som slubila, davam dnesny test ale niesom o nic mudrejsia ako vcera a predvcerom. Takze nebudem vymyslat a pojdem si kupit ten digitalny test, ibaze v lekarni, kde mi vcera manzel kupoval test ho nemali a druha lekaren je zavreta, takze musim ist do mesta. posielam fotku, podla manzela je spodny najsilnejsi - ten je dnesny.

slnieckomyska
2. mar 2016

@zuzu1122 krásne testiky, podľa mňa je ten spodný určite najsilnejší a ciarocka bude silniet.Myslim že Ti môžem z celého srdiečka pogratulovať. Na tom digitálnom si hlavne všimni aby bol od ten najcitlivejsi od 10..

zuzu1122
2. mar 2016

@slnieckomyska dakujem, dakujem, dakujem... 😅 bojim sa zatial tomu verit... ja sa moc v tych digitalnych nevyznam... vlastne viem len o jednom, ten clearblue... dufam, ze som to dobre napisala... dnes si ho kupim a hned aj urobim... mas s tym skusenost? citala som, ze je viac ako 99% spolahlivy, len neviem, ci mi nieco ukaze ked tieto pruzkove su take slabunke na to, ze som 36 DC..

karmela
2. mar 2016

@zuzu1122 ahoj ten digitalny je jednoduchy navod neboj zvladneš a určite ti ukaže kedže obyčajne testiky už silneju držím palce a pekne tehulkovanie

misel0806
2. mar 2016

@zuzu1122 ajoj no spodny je urcite silnejsi. Nech len silnie dalej👍👍👍✊😉😉

adela232
2. mar 2016

Zuzu1122 Už si ani nemusíš robiť testy je jasné že si tehotná! A ešte ak ti je zle... neni o čom 🙂

blairgossip
2. mar 2016

@alenkakj to či sa ludska blastocysta uhniezdi do sliznice maternice neovplyvni pohlavny styk .......

zunajda
2. mar 2016

@zuzu1122 ahoj...koľko Ti mešká MS?

zuzu1122
2. mar 2016

@misel0806
@slnieckomyska
@adela232
zenicky, chcem vam velmi pekne podakovat za rady, za povzbudive slova... ono to hodne urobi, ked je clovek neisty... som velmi rada, ze som tu natrafila na zienky, ktore maju pochopenie a neodsudili ma za moje mozno hlupucke otazky... dakujem aj @evittam ze mi poradila ten digi test... nemam s nim absolutne skusenot, trochu som sa toho bala, ale zvladla som to...posielam vysledok... posledne tri testy vratane digi su robene dnes... zeleny je robeny rano, modry o cca 2 hodky neskor a digi som si robila teraz podvecer... uz som volala dnes na obed k lekarovi ale sestricka ma objednala az na 21.3. a vraj ani na krv nemusim ist... tak dufam, ze to bude vsetko v poriadku...

zuzu1122
2. mar 2016

@adela232 no pri prvom mi zacalo byt zle az okolo siedmeho osmeho tyzdna, preto som prekvapena, ze to ma akysi rychlejsi nastup teraz... dnes som 36 DC, a cykly mavam tak 30-32 dnove... 🙂 vies, vela veci si clovek dokaze nahovarat, preto som sa az tak moc na tie priznaky nechcela zameriavat...

zuzu1122
2. mar 2016

@zunajda dnes som 36 DC a cykly mavam tak 30-32 dnove, takze asi 4-5 dni mi meska... do decembra som mala menzes pravidelnu, ale v decebri som dostala presne na den a potom znova na 20-DC... takze som mala akoby 20 dnovy cyklus - co sa u mna stalo prvykrat... velmi som sa prelakla, v januari som potom dostala presne podla druhej menzes, takze sa mi to vlastne posunulo o 20 dni, to som vravela aj lekarovi, ked som bola na prehliadke vo februari...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre