Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabikamicka
4. mar 2016

@sofia288 preco sa stresovať treba byt kľudna a bude vsetko ako ma ..... Ziadne nervy ja som k tomu este aj prestala fajčiť pred 4 dnami a som kľudna co bude pride neodstane sa

katrenkaa
4. mar 2016

@trinity246 toto bolo moje prvé príznaky... 😉

gabikamicka
4. mar 2016

@katrenkaa aké si mala priznaky ?

sofia288
4. mar 2016

@gabikamicka no ja keď som bola tehotná s malou tiež som prestala fajčiť zo dna na deň a od vtedy som cigaretu ani nemala...držím ti palce 🙂 ale beriem to aj ja tak že ak som tehotná tak budem aj o týždeň. Nebudem si ešte robiť test.

katrenkaa
4. mar 2016

naliate prsia...

sofia288
4. mar 2016

jaj a mňa ešte svrbia prsia a brucho...

babatko2016
4. mar 2016

@sofia288 aj mna svrbeli dneska prsia cely den a v praci este 😂

trinity246
4. mar 2016

@katrenkaa ked este som nemala tak dlho takyto vytok nemam extra ziadne priznaky len stale som taka akoby nafuknuta....test som este nerobila lebo snazime sa uz vyse roka a nic takze sa bojim ze sa sklamem :(

sofia288
4. mar 2016

@trinity246 nerob si ešte test počkaj na dátum MS a keď ti bude meškať urob si. Prajem ti aby si čo najskôr našla na teste dve čiarky.

gabikamicka
4. mar 2016

@sofia288 ani ja si nebudem robit test lebo je to stres urobím ak az sa vyzvraciam, odpadnem ked budú priznaky 100% 😂😫
Kedy ti ma dôjsť ms ?
Tak mi s manželom sme prestali na raz no ale viem ak mi to nevyjde si zápalim
Aj ja tebe držím palcuki

katrenkaa
4. mar 2016

@trinity246 no ja som to akosi tušila....a ten výtok....testy som si robila pred tým ako som mala dostať M...a negatívne...až keď mi meškala 2 dni tak tam dola slaba čiarka...a o 3dni už poriadne dve 🙂

gabikamicka
4. mar 2016

@sofia288 aj mna svrbia dvorce a mam ich ako kysnute cesto v podpirde

sofia288
4. mar 2016

@gabikamicka ja som ju mala dostať 1.3. a ešte nemám. A fajčiť som prestala lebo mi z toho bolo zle a nechutila mi cigareta a smrdela hrozne. to som ale nevedela ešte že som tehotná. 😝

katrenkaa
4. mar 2016

@gabikamicka ja už nefajčím dvavtýždne...no 😒 ...je to už lepšie

tigrislu
4. mar 2016

@sofia288 ja som natom rovnako ako ty s tym, ze mne meska iba dva dni a tiez nechcem radsej videt test lebo doteraz boli vsetky, kazdy cyklus snehovo biele a bojim sa, ze bude aj teraz :/

sofia288
4. mar 2016

@gabikamicka 😀 hovori mi dačo už mi vypadávajú :D mam silikónové a zadarmo :D a všade žilky modré :D za chvíľu asi vybuchnú :D :D :D

trinity246
4. mar 2016

@sofia288 dakujem 🙂

trinity246
4. mar 2016

@katrenkaa tak si spravim potom ako uvidim ci pridu alebo nie dakujem za radu 🙂

gabikamicka
4. mar 2016

@sofia288 tak teraz aj mne by urcite smrdela nechutila
Ja mam 5 dni do ms podľa nového cyklu 33. A take tlaky v prsiach som este nemala tak neviem ci to su vsetko PMS alebo baby 🤗

gabikamicka
4. mar 2016

@sofia288 jeeeej silikóny mas aj j chcem 👌👌👌 tak a kedy ste sa milovali s manželom ze to bude baby ?

gabikamicka
4. mar 2016

@gabikamicka aaaaaaa ja uz spím az teraz mi došlo ze zadarmo 😂 ja ze ozaj mas 😂😂😂😂 ja som cvok no a o kolko mas vedsie teraz ?

sofia288
4. mar 2016

@gabikamicka stále sa milujeme :D :D :D nemilujeme sa iba cez plodné dni...proste stále keď máme chuť. Veď budeš mať silikóny aj ty za chvíľu. Ale tak ja mam také obrovské silikónové BOMBY stále pre MS ale teraz sú mega obrovské :D

gabikamicka
4. mar 2016

@katrenkaa uz ani netreba začínať aj ked je to lepšie si zapáliť než sa napchávať a priberať a ničiť sa jedlom jooooj len toho sa bojím ze priberiem ak nebudem fajčiť lebo to je strašne kolko zerem

gabikamicka
4. mar 2016

@sofia288
@sofia288 😂😂😂😂pukam
ako aj mi sa milujeme stále no nemôžem povedať ani slovo 🤔 tak ze cez plodne dni odstávka ? Mi sme to prešvihli tento mesiac tak asi budú silikóny dufam ze aspon trojky ked nie dám si urobiť 😉o kolko čísiel mas vedsie nech idem odmerať svoje

katrenkaa
4. mar 2016

@gabikamicka ved toto...zatial 3 kilá...ale začala som jesť sladké...čo som pred tým nejedla vobec

gabikamicka
4. mar 2016

@katrenkaa ta sladké ukľudňuje
A ty tiez si snazilka?

katrenkaa
4. mar 2016

ja už som 6tt...a snažilka som bola dlho..

sofia288
4. mar 2016

@gabikamicka nie tak som to myslela. myslela som to tak že niekto sa miluje iba cez plodné dni ale ja s mužom sa milujeme stále :D iba keď mám MS tak nie ... no a ja mám prsia C a keď mám pred MS mám D no a teraz mi vyliezajú z Dčkovej podprsenky :D :D :D

sofia288
4. mar 2016

@katrenkaa jeeej už si v 6tt tak to ti gratulujem 🙂

katrenkaa
4. mar 2016

@sofia288 ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre