Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabikamicka
5. mar 2016

@katrenkaa tak gratulujeeeeeem
A aké si mala priznaky ?

gabikamicka
5. mar 2016

@sofia288 Uffff tak ze E mas teraz mas co robit tak ze pri tehotenstve sa takto veľmi rychlo zväčšia prsia?

sofia288
5. mar 2016

@gabikamicka ale ja neviem či som tehotná :D možno mi len trošku blbnú hormóny...ale aj muž mi hovoril včera že riadne balóny máš :D no mne stačia úplne moje Cčka 😒 bolia ma stále no MS ešte stále nemám...

lanci23
5. mar 2016

Ahojte..Baby po akom case zacne ucinkovat inofolic? Ja som ho zacala brat v 5 den cyklu..to zn. 3 den.. Chcem zistit kedy mam ovulaciu.Myslite ze to spozorujem uz o 10 dni..( plus- minus) alebo az o mesiac? dakujem

gabikamicka
5. mar 2016

@sofia288 kolko ti mešká ?

katrenkaa
5. mar 2016

@gabikamicka nafuknuté prsia,biely výtok,tlak v podbrušku....ŽRAVKA

sofia288
5. mar 2016

@gabikamicka iba 4 dni

gabikamicka
5. mar 2016

@katrenkaa tak nafúknuté mám aj ja zerem tiez ale výtok žiaden

gabikamicka
5. mar 2016

@sofia288 tak mne 3 dni 🙈

sofia288
5. mar 2016

@gabikamicka kedy sa chystáš urobiť si test?

sofia288
5. mar 2016

@katrenkaa a ešte máš stále tie prsia také napäté? Lebo mňa ešte trošku bolia ale to také napätie už veľmi nemám. Dnes ich mám už konečne trošku mäkšie nie ako pred výbuchom 🙂

gabikamicka
5. mar 2016

@sofia288 az ked mi nepríde ms po novom lebo sa mi pretiahol cyklus na 33.dnovy čiže este 4 dni?

gabikamicka
5. mar 2016

@sofia288 a ty sa chystáš ?

sofia288
5. mar 2016

@gabikamicka ešte nie...neviem kedy lebo ja mám cely čas pocit že už dostanem...

gabikamicka
5. mar 2016

@sofia288 no ja tiez uz 6. Den mam pocit ze dostanem a nic ale pre istotu nekupujem žeby som nebola sklamaná

sofia288
5. mar 2016

@gabikamicka mne dnes začali konečne mäknúť prsia lebo už naozaj skoro vybuchli a už nemám ani také kŕče v bruchu ako som mala. Proste ja mám priebeh ako keby som mala MS len nekrvácam... nerozumiem tomu vôbec.

gabikamicka
5. mar 2016

@sofia288 a aký dlhy mas cyklus ?
A test si neskúšala ? Ja keby som mala kde kúpiť,kúpim len moj mužíček žije v horách tak az ked pojdem do mesta a do vtedy asi ma porazi od nedočkavosťi
Tak mne zvyknú sa zmenšovať az druhy den ms tak neviem ako to je ak si tehu ci by mali meknut no vyzkusaj si odmerať bazalnu teplotu a ak budeš mat menej ako 36,7 asi pride naozaj ms u mna ked ma prist je jedno kedy v aký čas si ráno vecer odmeriam... 👌
Mne este stále puchnu,bolia,horia 😳

sofia288
5. mar 2016

@gabikamicka cyklus mam 28 dňoví stále raz mi meškal keď som bola nachladená a to len deň. No a z bazálnou teplotou nemám skúsenosť ani neviem presne aká má byť no teraz mám 37,4

gabikamicka
5. mar 2016

@sofia288 v ústach si namerala? Ak ano tak nedostaneš ms tak este vyzkusaj ráno ak vstanem odmerať a ak neklesne tak si kup test

gabikamicka
5. mar 2016

@sofia288 mne ked pride ms mam 36,5

gabikamicka
5. mar 2016

@sofia288 ja som mala pravidelný tiez 27 a uz druhy mesiac mam 33 a tento neviem aký bude

martusianka78
5. mar 2016

@laska07 no mi sa snazime ale zatial sa nedari a po Velkej noci ak sa nezadari skor tak ideme na dalsie ketko..

lilianka414
6. mar 2016

Baby chcem sa opytat menzes som nikdy nemavala presne cize som to neriesila ale ako sa mi narodila mala co ma uz 2,5 roka tak sa mi to upravilo.a teraz posledne 2 mesiace mam strasne divny menzes.
vzdy ho mam 5dni cca.
a uz ho mam 3 dni ale uplne slaby a iba ako keby som spinila a nie vobec sa cistila ze krv..nic ma neboli a vtedy som mavala slabe krce..
stretli ste sa uz stym niektora?

gabikamicka
6. mar 2016

@sofia288 ahoj ako si dopadla ?

sofia288
6. mar 2016

@gabikamicka rano som si merala a mala som 36,8 a dostala som MS 😒

gabikamicka
6. mar 2016

@sofia288 😟 tak to aj ja som mala dnes ráno takú ale este nemám MS

trinity246
6. mar 2016

@katrenkaa ahoj no nevidrzala som a robila som si test 🙂 negativny ....vytok ustupil ale citim sa akoby som mala vybuchnut tska nafuknuta neviem co sa to deje ale nechcem si robit nadeje ked som sa tolko krat sklamala a stale dufame a stale nic :(

babatko2016
6. mar 2016

@trinity246 kolko ti meskaju?

trinity246
6. mar 2016

Este nikolko este len mam dostat....pred dvoma dnami som pisala ze som mala biely husty vytok skoro tyzden trval a bolelo ma v podbrusku cim to moze byt....ale dnes vytok ustupil len som strasne nafuknuta...

trinity246
6. mar 2016

@babatko2016 este nikolko mam dosta ....pred dvoma dnami som mala biely husty vytok a bolelo ma v podbrusku trvalo to tyzden ....dnes to vsetko ustupilo len som strasne nafuknuta ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre