Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

babatko2016
7. mar 2016

Ja idem dneska ku dok. Tak som zvedava meskam 14-15 dni

adela232
7. mar 2016

@snilko77 Prečo máš z toho takú paniku. Veď koľké to zvládli aj 16 ročné aj 40 ročné a ty si vo veku plných síl. Máš muža, ktorý stojí pri tebe. Nemáš čo riešiť. Však všetko sa dá zvádnuť. Ano bolí to. Ja som už rodila 2 krát a ešte by som si to zopakovala. Je to krásne. Boľavé ale krásne nič krajšie žena v živote nezažije. Neboj sa!!

adria88
7. mar 2016

@adela232 pekne si to napísala 🙂
@snilko77 ano, ono to bolí, ja som sa nebála pri prvom, potom to prišlo, ako to pomaly začínalo, po prvom som si povedala, že už nikdy viac, ale s odstupom času chcem znova, lebo je to fakt úžasný pocit priviesť na svet niečo také krásne, malé, TVOJE 🙂

snilko77
7. mar 2016

@adela232 ty si aka zlata...dakujem za krasne slova ..🙂no lebo si tu bolest neviem predstavit ako to boli? nevies mi to k niecomu prirovnat bo tie kamosky mi to nevedeli iba ze to je hrozne...☹ a ja sa teraz velmi bojim..☹ este som si aj ten test nespravila bo neviem co ak bude pozitvny po babatku tuzim...len ten porod ma desi..☹

snilko77
7. mar 2016

@adria88 noo ja obdivujem vsetrky zeny ktoré to zvladnu....🙂 aj ja verim ze ak to pride sa mi podari to prekonat...snat sa zbavim strachu nejakym stylom ....len este neviem ako...rozmyslam aj nad dakym kurzom...predpriprava to by mozno pomohlo...neviem myslim..

reni1512
7. mar 2016

@babatko2016 wau to si tak dlho dokazala cakat? ...ja ani dva dni 😀

adria88
7. mar 2016

@snilko77 neboj, zvládneš to 😉

snilko77
7. mar 2016

@adria88 dakujem krasne 🙂 strasne dobre sa to počúva 🙂 a je to dobrý pocit dakujem kraaaaasne 😉si zlata

nataliuska
7. mar 2016

@snilko77 porod je uplne v pohode.. podla mna si vela zien posledne dni tehotenstva praje aby uz prisiel, lebo vsetko s bruskom je narocnejsie, cikat chodis pomaly kazdych par minut. Babo ti vykopava zaludok, rebra, a cokolvek ine... Potom pridu kontrakcie a cely cas myslis na to aby bolo babatko ok. Bolest neriesis, len vies ze musis babatko cim skor vytlacit aby bolo v poriadku. Ano boli to ale zvladli to vsetky matky a spolu s euforiou z babatka ti to tak ani nepride.

babatko2016
7. mar 2016

@reni1512 robila som si testy ale negativne a dneska mi brala krv zajtra rano viem vysledky tak asi ani spat nebudem dneska haha

michala.s
7. mar 2016

@snilko77 pre mna bol porod ovela menej bolestivy ako napriklad zapal ladvin. Az pokym som nemala kazde 2 minuty kontrakcie som sa smiala. Potom som citila tlak. Mna najviac bolelo ako som sa dotrhala vyse 30 stehov vnutorne aj vonkajsie, velmi velka strata krvi( 3krvne transfuzky bolo treba po porode), este velmi bolelo ked sa snazili dostat zo mna placentu, ktora kvoli predchadzajucej kyretazi prirastla. Ale samotne tlacenie nebolo az tak strasne

snilko77
7. mar 2016

@michala.s no ja uz som kadečo čítala aby sa predišlo natrhnutiu anastrihu je dobre rodinou takze to by som určite použila 🙂 samé dobre ohlasy tak to som rada ze tie bolesti nie su až take strasne 🙂 dufam ze sa mi zadari byt jednou z tých šťastnejších a nebudú veľké 🙂 dakujem dievčatá za povzbudenie veľmi si to cením 😉

nikusik0107
7. mar 2016

ahojte babenky mam otazocku...ms prisla v sobotu..nebola ani silna ani slaba brucho bolelo ako stale...noo v nedelu uz bola taka slabunka.. a dnes tiez uz iba trosicku...v nedelu bola taka aku mamvam na 4-5 den...neviete cim by to mohlo byt...ps . snazime sa o babo...hm?

babatko2016
7. mar 2016

@snilko77 neboj sa da sa to zvladnut ha poznam vela Zien co si davaju pda ci ako sa to vola a ja stale poviem ze ja by som si to nedala zvladla som prve bez toho tak to nebudem chcet ani pri druhom a to som mäkka da sa povedat bojim sa aj ked mi idu brat krv ze to Bude bolet 😂 hlavu Hore my zeny sme na to stvorene aby sme to zvladli

snilko77
7. mar 2016

@babatko2016 Ani neviete aka som rada ze som sem napísala ste veľmi zlate a dufam ze budete mat pravdu a ja to hravo zvládnem 🙂 Kujem krasne 🙂

m2552
7. mar 2016

@snilko77 , viem presne ako sa citis a ako to myslis, tiez som mala paniku a hrozu z normlaneho porodu, a ked mi povedali, ze koli zdravotnemu stavu, budem musiet rodit cisarskym, bola som z toho happy, pretoze som sa hodne bala bolesti a toho, ze tak ako ja pri porodne, tak i moje dieta moze mat omotanu pupocnu snuru okolo krku. Kym som bola tehotna, bolo to krasne obdobie, a potom ked som jedneho dna sla na kontrolku a povedali mi, ze idem rodit, bola som zdesena (18-19tt), Bolesti som pocitovala, az ked sa mi rozbehli kontrakcie a zacala som rodit, sialene to bolelo, to je fakt, ale nebolelo to az tak, ako smutok, ktory nasledoval, ked mi oznamili, ze moje deti nemaju narok na zachranu. Asi 10-15 minut po porode, ma uz tam dole nebolelo nic, ale bolest zo srdca neodisla ani po 3/4 roku. Takze az budes rodit, mysli len na to jedine, ako sa tesis nato, ze si svoje vytuzene babatko vystiskas v naruci a ako si budes uzivat chvilky snim a mozes mi verit, ze vsetka ta bolest,ktora pride, odide v momente, ked uvidis tu malu tvaricku, rozskosne prstiky a velku lasku v ociach niekoho, kto ta vidi prvy krat v zivote. Alebo budes s tych stastnejsich a od prvych kontrakcii po porod prejde necela hodinka a ani nebudes vediet ako a bude to za tebou ;)
Jo kamaratka pouzivala nejake cviky na roztiahnutie dolnych partii a babo z nej krasne vyklzlo a to bola 37 rocna prvorodicka ;)
Drzim palce aby sa vsetko podarilo, k Tvojej spokojnosti ;)
Dufam, ze som ta nevystrasila, ale 99/100 zien ti povedia, ze akonahle je potom a vidia svoje deti, tak ich uz neboli nic. A stale mas moznost na nejake tie utlmovace ;)

adela232
7. mar 2016

@snilko77 Vieš čo možno práve ty budeš tá šťastná a vôbec to také hrozné nebude. Niektore ženy ani nevedia že porodili. Ano bolí to je to bolesť ktorá ale prestane teda vieš že prestane a nebude trvať dlho.Zo začiatku sa dajú tie kontrakcie predýchavať ale čím sa viac otváraš je to čoraz intenzívnejšie a ku koncu až tak že ťa to núti tlačiť. V tom najhoršom začneš tlačiť a to už si za vodou tri krát zatlačíš a drobec je von a to už ani necítiš pri tých tlakoch. Dá sato vydržať naozaj. Sprav si test a teš sa ak si v tom sú to tie najkrajšie okamihy. Naozaj sa nemáš prečo báť. Na všetko potom zabudneš a budeš si pamätať len to pekné. Držím palce. A odporúčamti ti ísť na nejaký prípravný kurz velmi ti to pomôže a mysli pozitívne potom aj pôrod bude krásny. Teš sa!

emuska08
7. mar 2016

@gabikamicka ahoj. No asi hej ale uz druhy mesiac je taka zvlastna, asi navstivim gyndosa... Mozno to robi ten prednison

zuzana256
7. mar 2016

@adria88 este cakam ale vizera to na dobrej ceste

sofia288
7. mar 2016

@babatko2016 držím ti palce :*

sofia288
7. mar 2016

@gabikamicka ahoooj no ako sa máš 🙂

babatko2016
7. mar 2016

@sofia288 dakujem asi ani nezaspim

adria88
8. mar 2016

@zuzana256 a BT meriaš? ja som na tom tiež nádejne, 33 DC, MS nikde zatiaľ, teplota predvčerom klesla trošku a od včera stúpa, ja mám cykly 32-35, tak uvidíme, keď do štvrtka nič, ráno testnem... 🙂

baduska1990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baduska1990
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baduska1990
8. mar 2016

baby prepacte ale zabudla som to tu zavret a syncek sa cinil 😀 😀

snilko77
8. mar 2016

@adela232 dakujem za krasne rady..🙂 spravila som test je pozitívny...😲) mam zmiesane pocity....z jednej strany radost a z druhej strach...:-O) ale si mila ze take krasne slova mi píses...velmi mi to pomahla ked mi to napise mamička ktora uz ma babatko...🙂 dakujem krasne..🙂 teraz by som sa mala asi objednat u lekara vsaK?

zuzana256
8. mar 2016

@adria88 ani meriam si bt a aj prsia ma bolievaju inokedy ked mam dostat ms tak to nemavam vobec

slecnamirk
8. mar 2016

Ahojtee. V decembri som mala deň po menzese nechránený styk ale partner sa neurobil až keď bol vonku. V januári som mala menzes, štyri dni meškal, väčšinou len tri a mala som ho silný a sedem dní v kuse. Február celý som nemala, brala som tri-styri dni antibiotiká. Teraz mám 17. alebo 28. dostať menzes. Celý február som mala bolesti hlavy aj brucha plus kríže. Zatiaľ mám len biely výtok. Baby, myslíte, že som tehu? Lebo jem menej aj kvôli stresu trocha a som športovkyňa a mám nafúknuté bruško. Prosím baby ozvite sa mi lebo mám taký stres a bojím sa keďže sa do mesta po test nedostanem a to nie ešte doktorovi. :( Ďakujem.

misel0806
8. mar 2016

@slecnamirk no tazko povedat ci si alebo nie na tuto otazku ti odpovie asi len tehotensky test alebo gynekolog. No nikdy nemas nic sto percentne aj ked sa do teba neurobil clovek otehotnie aj s kvapociek lasky. Takisto hovoris ze si brala antibiotika je mozne ze ti narusili cyklus to vsetko na to posobi tak isto aj stres unava vycerpanost ovplivnuju menstruacny cyklus.. Ale zasla by som na gyndu alebo sa aspon telefonicky snim spojila😀😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre