Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzu1122
14. mar 2016

@karmela dam vediet, urcite sa ozvem...

babatko2016
14. mar 2016

Moja mama mala somnou prve 3 mesiace normalnu menstruaciu ako vzdy

karmela
14. mar 2016

@zuzu1122 moja ked mm-manžel,može mať zajtra volno si mohla cinknuť dnes dr aby ťa možno zavolal čo najskôr silno držím palčeky

scales
14. mar 2016

@zuzu1122 Tak ja si myslím, že ti za to kázal prísť, lebo sa môže stať, že to bol samovoľný potrat, no tiež môže byť, že prežije a o tých 10 dní bude zrejmé čo z toho je pravdou. A vy ste sa s mužom snažili, či náhoda nečakaná?

scales
14. mar 2016

@zuzu1122 Alebo ešte môže ísť o mimomaternicové, kedy síce vajíčko oplodnené je, to môže mať za následok HCG hormón, ktorý ti robí druhú čiarku, ale sa neuhniezdilo na správnom mieste....

zuzu1122
14. mar 2016

@scales ano, lenze to by som mala bolesti prudke, aspon tak som to citala, to som si aj ja myslela, ked mi ta druha palicka nesilnela... mozno to co mi dnes rano nameralo na tom lady max teste bolo len zbytkove hcg...jedine co mi teraz je su klasicke menstruacne bolesti - vajecniky, krize... takto ma to bolievalo kedysi pred tym ako som prvykrat otehotnela... totiz, ja som bola u lekara teraz vo stvrtok a nic tam nevidel, ale on mi to povedal hned ze to je este skoro a ze jedine co vidi, tak je sliznica 2,7... a ze to moze byt pri meskajucej menzes, vraj keby som mu nepovedala, ze mam pozitivny test tak ani nevie, ze som tehotna... takze mi kazal prist o desat dni s tym, ze pojdem cisto len na ultrazvuk a nasadil mi magnezium a utrogestan... my sme chceli s manzelom uz druhe, ale ani sme si nedovolili dufat, to to bude doslova na prvy sup...

zuzu1122
14. mar 2016

@karmela ibaze co mi bude robit, ked krvacam? na ultrazvuk asi tazko pojdem, ci?

zuzu1122
14. mar 2016

@babatko2016 no len ja mam menstruaciu normalne aj s tymi klasickymi bolestami... pochybujem, ze by som mala take stastie a malinke by bolo vporiadku...

misenka777
14. mar 2016

Ahojte baby mali ste niektorá na začiatku tehu zvýšenú telesnú teplotu? Ja mám už asi vyše týždňa stále rovnako zvýšenú teplotu A menzes mešká 10 dní ale testy sú negatívne!

karmela
14. mar 2016

@zuzu1122 si mohla zavolať a povedať,že si začala krvacať bud by ťa zavolali hned alebo potom po skončení ms..Držím ti palčeky

zuzu1122
14. mar 2016

@karmela dakujem 🙂 zajtra tam cinknem...

karmela
15. mar 2016

@zuzu1122 ahojky ako moja maš niečo nove?Ms normalne pokračuje?

denerys
15. mar 2016

@misenka777 mala som to minulý mesiac ale nakoniec som dostala mala son 51 dňový cyklus.

denerys
15. mar 2016

@misenka777 a skôr ako sme najbližší cyklus zistili prečo mi to meskalo tak som bola tehu. Takže drzim palce počula som aj niektoryn ukázal test v 7 tt

dejna31333
15. mar 2016

Ahojte dievcata...s manzelom sa uz pokusame dlho o babätko a uz druhy treti den mam bolesti v lavom podbrusku,ked kaslem ked sadam boli to dost citim bolest aj ked idem hore schodmi.ale MS by mala prist az 27.3. Neviem koli comu mam take bolenie

karmela
15. mar 2016

@misenka777 môže sa niekedy stať,že ti nepraskne folikul takže nedojde ani ms..Po 10dnoch možeš isť už k dr ťa pozrie pichne ti vyvolavačku,alebo pripadne pozrie sono či to nemôže byť tehu..Takže bežkaj k dr držím palce

karmela
15. mar 2016

@dejna31333 môže isť o ovulaciu,alebo ked sa snažíte možnosť je aj uhniezdovanie,ovulaciu si sleduješ vieš kedy si mala?

dejna31333
15. mar 2016

Tak ja som mala cykly vseliake 32-35 dni cize nie...ale tento cyklus som zacala pit aj inofolic tak mi to teraz vychadza aj na ovulaciu asi...alebo mozno to bude aj uhniezdovanie...ale boli to dost uz ani nikde dneska nesadam 🙂

dejna31333
15. mar 2016

Dneska som 16 den cyklu

butterfly333
15. mar 2016

@dejna31333 podla mna to bude len ovu.

kissinka111
15. mar 2016

ahojte mozem sa tesit alebo sa obavat pripadne mimomaternicoveho tehu? uz som take mala ale vtedy neboli krasne silne ciarky a spinila som. teraz nespinim dnes robeny test a mrcha meska 8 den. nemala ste niektora takyto test a bolo mimomaternicove? planujem sa objednat na krv ale do vtedy som chcela vas nazor dakujem

dejna31333
15. mar 2016

@butterfly333 Asi ako hovoris ...no dufam ze ten Inofolic pomoze

eva2809
15. mar 2016

@kissinka111 ja si myslim,ze intenzita ciarky ti nepovie,ci je to mimomaternicove alebo nie!!to ti musi doktor urobit sono.ale nestresuj sa zbytocne.urcite to bude normalne tehotenstvo.gratulujem

m2552
15. mar 2016

@zuzu1122 jo,bola som, predpisal mi hormony (Noru-cely nazov nikdy neviem ), ale keby som nejakym zazrakom bola v tom, poškodilo by to plod, tak zatial cakam ako sa to vyvinie a ak nic tak budem brat lieky od ďalšej periody. Zatial som chvalabohu od vtedy nekrvacala, tak uvidim,ale riskovat to nebudem. O dvojcatka sme u prisli,o dalsie babo by som nerada :(
Ale som optimista, a budem nám držať palce, aby sa naše túžby a sny čo najskôr naplnili, a to prajem všetkým ženám ktoré túžia po detičkách 😉

m2552
15. mar 2016

@kissinka111 podla mna si jednozmacne v tom, ak nemas bolesti,tak by to nemalo byt mimomaternicove, tak bež k doktorovi,nech ti to potvrdi a môžeš sa tešiť,no a my ti budeme v dobrom závidieť 😉
Držím palce aby vsetko došlo do dobrého konca 😉

kissinka111
15. mar 2016

@m2552 dakujem pekne veru dufam ze sa mi podari cim skor ist k doktorke az viem na com som ale tiez v kutiku duse dufam ze je to tak ako ma byt a ze to neni nic zle ale istota je istota. ked ma clovek uz jednu neprijemnu skusenost za sebou tak je uz opatrnejsi 🙂 a vam budem silno drzat palce az sa podari tiez nieco taketo a mate radost 🙂

simca910
15. mar 2016

@kissinka111 tak urcite podla tohto si tehotna ale test ti nepovie ci je to mimomaternicove pretoze to zistuje len tehotensky hormon hcg. Ci ide o mimomaternicove tehu ti zisti len lekar na zaklade sona kde to bude vidno az ked budes okolo 6-7 tyzdna tehotna. Zelam ti vela vela stastia 🙂

kissinka111
15. mar 2016

@simca910 uz som volala a sestricka mi povedala ze ma musi najprv vidiet doktorka a ze az potom mi mozu zobrat krv tak ma objednala stvrtok na 11:30 tak uvidim co tam uvidi. ale dakujem hadam ho budem mat to stastie 🙂

simca910
15. mar 2016

@kissinka111 ale urcite stastie je pri tebe vsetko bude v najvedcsom poriadku. ;) daj potom vediet ako si dopadla

alex1575
15. mar 2016

Prosím vás o radu. Dnes mi mešká ms 1 deň (mala by som byť 14 dpo) a vyšiel mi takýto test. Je tam niečo? Na živo je to vidno lepšie, len sa mi to nepodarilo moc dobre odfotiť. Ďakujem za názory.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre