Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ivix158
16. mar 2016

@laska07 som objednana, ale na 1.5. .. tak sa snazim aspon takto .. ak ma niekto rovnaku skusenost .. viem ze diagnozu sa tu nedozviem, len uz ma to zacina trosku strasit .. :-/

liliputka23
16. mar 2016

@karmela no bol negativny tak ja uz neviem

monikasel
16. mar 2016

@alex1575 kup si mamates...alebo iny...a uvidis. Nezufaj. Ak bola toto ciarka tak je pekne silná a ukazu ti ju aj ine testy. Drzim silno palce.

liliputka23
17. mar 2016

Baby vidite tam nieco ?

zuzu1122
17. mar 2016

@laska07 no krvacam dost, ano zrazeninky mam tiez ☹ uz je to stvrty den... Bojim sa ze budem krvacat este ked pojdem na sono... Podla menstruacie by som bola zacinala siedmy tyzden...

lavender84
17. mar 2016

@liliputka23 asi nie... ✊

alex1575
17. mar 2016

@monikasel tak dnes úplne čistý test ☹

karmela
17. mar 2016

@liliputka23 nejaky tienik sa mi tam vidi kedy ma dojsť ms

bluka2
17. mar 2016

@liliputka23 nie, nic tam nie je ☹

zuzu1122
17. mar 2016

@liliputka23 ja tam vidim ducha

karmela
17. mar 2016

@zuzu1122 zlato maš doma ešte test? Ak áno sprav a capni mi sem foto niečo ma napadlo

karmela
17. mar 2016

@zuzu1122 zlato budem ti držať silno paluchy aj buduci cyklus papaj femibion alebo kys.listovu ja verím,že to dáte s mm a ukončíš to pôrodom zdraveho babatka

zuzu1122
17. mar 2016

@karmela aho moja, no mam test doma ale teraz som vypila dost vody a idem malu uspat... Nemam si ho urobit radsej zajtra rano?

zuzu1122
17. mar 2016

@karmela dakujem... Ani si nevies predstavit kolko to pre cloveka znamena taketo slova podpory 😅

liliputka23
17. mar 2016

@karmela 2 dni mi meska ms

kissinka111
17. mar 2016

tak dnes som bola u zenskej ale k Dr. som sa nedostala lebo sestricka sa ma pytala ze ci mam nejake spinenie alebo bolesti tak vravim ze nemam tak povedala ze pokial mi nic neni tak to je zbytocne tam chodit a bolo by to moc skoro ze to je este len asi 5tt tak ma preobjednala na 29.3. tak musim cakat a dufat ze sa nic zle nezomelie ale ze ak by sa nieco stalo ze mam kedykolvek dojst.

malinka2020
17. mar 2016

@kissinka111 v 5tt je este skoro? vobec sa mi nepaci pristup tej sestricky :/ mne ak budu stale ciarky silniet planujem ist k dr . 31.3 . to budem skoro 5tt

karmela
17. mar 2016

@zuzu1122 mojo chcem vedieť či maš ešte hcg tak bud skus neskôr alebo rano a daj foto..Od toho tu sme aby sme sa podporovali 😉 a ver že s pozitívnym myslením to výjde mojo 😉

karmela
17. mar 2016

@liliputka23 a testik si robila s prveho ranneho moču?Skus dalej testovať zajtra pozajtra 🙂 držím palce

zuzu1122
17. mar 2016

@karmela no skusim si urobit trosku neskor a pichnem ho sem... Popravde ja sa teraz bojim aby som nemusela na cistenie... Ale myslim ze podla toho ako krvacam uz nebude po hcg ani stopy... Normalne idu zo mna aj zrazeninky...

zuzana256
17. mar 2016

ahojte prosim vas neviete o niekom kto by mal na predaj femibion 1

zuzu1122
17. mar 2016

@kissinka111
@malinka2020 inak toto iste povedala sestricka aj mne... Takmer tyzden mi meskala menstruacia a ona povedala ze ak nekrvacam a nemam bolestti tak mam prist za tri tyzdne 😒

liliputka23
17. mar 2016

@karmela nie robila som si ho navecer

monikasel
17. mar 2016

@alex1575 to mi je luto...nakoniec tych duchov co som mala na teste bola v bielkovina v moci a preto test zareagoval....a dnes som dostala menstruaciu...ale ty to este nevzdavaj 🙂

laska07
17. mar 2016

@zuzu1122 vyzera to na potrat.Ja som si tym 2 x presla.Mrzi ma to. 😯

cincila18
17. mar 2016

baby, co poviete na toto? horny je dnesny, druhy robeny vcera vecer... aj okuliare som si zalozila, aj lupou som studovala... ale furt vidim to iste... samozrejme, nazivo to vidno lepsie su riadne ochytane, ten prvy je aj rozpadnuty od tolkeho studovania 😀 takze sa ospravedlnujem za taku skaredu fotku 😉

kakatulik
17. mar 2016

@cincila18 moja milaaaa,ja som si ani okulare nezalozila a ani lupu som nepotrabovala,ale vidim dusika aho ty chichi 😵

cincila18
17. mar 2016

@kakatulik tak predsa nie som slepa 🙂 zeby to tak skoro ukazalo? ms mam dostat az na druhy tyzden... ale nieco mi hovorilo, ze si mam spravit test...boze, zblaznim sa od stastia, ak som naozaj tehu

kakatulik
17. mar 2016

@cincila18 ja by som sa na tvojom mieste este neblaznila,lebo vies....ms moze prist a.....
To si kolkaty den po ovulacii?

cincila18
17. mar 2016

@kakatulik ved este neblaznim 🙂 pekne si pockam, ci pride alebo nie... ja mam ovu velmi skoro, tento cyklus sa mi este posunula dopredu, takze som uz 12dpo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre