Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nina88
20. mar 2016

@modraslza mám ešte jeden tak ak to je čiarka, musí byt rano silnejšia. Ale nemyslím si

karmela
20. mar 2016

@nina88 ver možno sa ti ukaže pekneho dušika 🙂

modraslza
20. mar 2016

@nina88 ano..drazim palce

zuzu1122
21. mar 2016

@karmela ty si skvela dusicka... Kolko podpory vies dat cloveku... Zajtra idem na to sono, ale pravdu povediac, brucho ma boli uz od piatku - zo strachu co mi povie... ☹ tie testy predavaju baby niekde na bazare tu na konikovi? Predpokladam ze budem mat asi aj ovulaciu posunutu, lebo nemam ani ponatia ako sa to bude teraz riadit, ci sa upravi podla ms...

nina88
21. mar 2016

@modraslza tak teplota sa drzí na 37 stále ale test rovnaký ako včera poobede. Len kanalik.

karmela
21. mar 2016

@zuzu1122 drzim ti palce silno potom daj vediet..Ano korytnacka predava aj Lauritka..Objednaj si hned ako dojdu zacni testovat 😉 Aj my zaciname buduci mesiac..Drzim ti silno palceky neboj vsetko bude ok

zuzu1122
21. mar 2016

@karmela dakujem.. Uz som aj jednej pisala, tak uvidim... Nahodou, nemas skusenosti s tym mikroskopom na sledovanie ovu? Tusim sa vola lady q alebo tak nejak... Uplne som zabudla ze ho mam doma a chcela by som si vysledky z toho mikroskopu porovnat s tymi ovu testami...

cincila18
21. mar 2016

ahojte baby, tak ja takto... dala som na porovnanie tie z min. tyzdna a dnesny, teraz robeny... tolko ospevovany mamatest 😠 neviem, co si mam mysliet o tom... ci ten este neukaze, alebo je to biochemicke ☹ najkrajsie sa mi ciarky ukazala piatok, bola krasne viditelna volnym okom, len to neviem najst... bojim sa ☹

modraslza
21. mar 2016

@cincila18 pockaj este den a ked ani zajtra nic ..skus digital :D

cincila18
21. mar 2016

a toto mi ukazal kratko po limite... 😠 😠 😠 si robi prcu zo mna... len je slabucka

modraslza
21. mar 2016

l
@cincila18 ako ja hovorim osobne som mala iba duchov na teste...jedine digital mi vypisal tehotna....a to som potom nemusela pod svetlom hladat..jeej dufam, ze sa podarilo super :D

karmela
21. mar 2016

@zuzu1122 mojo stym skusenosti nemam vobec ja som iba ovu testy pouzivala..oni ked ukazuju pozitivny v ten a na dalsi treba mat lasku 😉 drzim palce zajtra sa ozvy co povedal dr

cincila18
21. mar 2016

@modraslza ja uz kaslem na to... este zajtra rano spravim ten mamatest, kedze mi ostal a pojdem s tym vsetkym na gyndu... dufam, ze ma nevysmeje

zuzu1122
21. mar 2016

@karmela dakujem, urcite sa ozvem 😅

mi_cha_ela
21. mar 2016

Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať, rsp. požiadať o radu... S priatelom sme spolu 2 roky, no pohlavne sme spolu začali byť pred rokom. 7.3. som mala dostať menštruáciu, no stále nič, zatial som si nerobila žiadny test, lebo minule mi tiež meškala 17 dní a bolo to od prechladnutia, lenže teraz mám bolesti v podbrušku, pichalo ma na pravej strane asi 2 dni dozadu, vracala som ale na obed keď som sa najedla... Mám tvrdé brucho na dotyk, cítim sa nafúknutá a popravde necítim sa veľmi v pohode, stále som unavená... Najhoršie na tom je, že mám 19 a neviem ako by som to povedala matke lebo je to vázna sekera... Ďakujem za akúkoľvek radu 🙂

karmela
21. mar 2016

@mi_cha_ela musis skusit test tazko ti odpovedat moze to byt tehu a nemusi,ked ti meskava..Len ked spravis test budes vediet nacom si..

raduska12
21. mar 2016

Ahojte baby, chcem sa spýtať s MM sme mali naposledy sex 14.2 zo zdravotných dôvodov sme nemohli potom mať tutu mutu... MS prišla o 3 dni neskôr t.j. 20.2. Mala prísť 17.2. vôbec si nepamätám aká bola či slabá či normálna... a teraz mi zas meškajú 4 dni... robila som si teraz test ale je negat... myslíte že by sim mohla byť tehotná? Ďakujem za odpoveď 😉

mi_cha_ela
21. mar 2016

@karmela ďakujem za odpoveď 🙂

miminka1986
21. mar 2016

Ahojte babulky, s priateľom intenzívne pracujeme na bábätku od 5.3..... Môže mi už ukázať digitálny test či som tehu? Mávala som ms 12. Minulý mesiac som mala až 19. Tento mesiac zatiaľ nič.... Prsia mám citlivé, čo milujem kávu tak ju nemôžem piť bo mam hneď kyselinu že by som mohla batérie dobíjať. Čo myslíte?

modraslza
21. mar 2016

@miminka1986 tazko povedat..skus lacnejsi test skor a ked ukaze dve ciarky mozes sa uistit diditalnym :D ale iba tak z neista skusat hned digital..mna by asi trafilo kebyze vyjde negativ a peniaze su fuc 😅 ale to je iba moj nazor

modraslza
21. mar 2016

@miminka1986 ja som si robila digital iba ked som si uz bola ista, ze ms uz nepride a mala som i ducha na teste na jednom ..a to hned prvom co som si robila v den kedy som cakala ms..digital som si potom robila o tyzden neskor..

modraslza
21. mar 2016

@modraslza nemala si plodne dni 3tieho a 4teho?

modraslza
21. mar 2016

@miminka1986 chcela som tebe napisat a napisala som sebe haha

miminka1986
22. mar 2016

@modraslza mám takú aplikáciu a tá mi ukazuje že som mala plodne dni 5.a6. Tak neviem

miminka1986
22. mar 2016

@modraslza mne obyč testy nevychádzali pri prvom synovi vobec

karmela
22. mar 2016

@zuzu1122 ahoj mojo ako si dopadla u dr?

modraslza
22. mar 2016

@miminka1986 to mi ani nehovor...ja som si spravila uz 7 testov asi vsetky negativne no citim sa zle a ms bola iba dva dni nic moc....myslis , ze i napriek tomu mozem byt tehotna? chystame sa na dovolenku teraz na velku noc a ja neviem teda co si mozem dovolit...mozem byt po 7mych testoch negativnych tehotna? kolko si mala negativnych testov pri synovi?

moonshine1
22. mar 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@modraslza navstiv podla mna gynekologa a budes to nevies s istotou ci si alebo nie si

zuzu1122
22. mar 2016

@karmela ahojky... No pravdu ti poviem, som zmatena 😒 doktor mi povedal ze ak som mala pozitivne testy tak som mohla byt tehotna ale asi to odislo lebo vraj maternica je cista, nevidi ziadne zrazeniny ani nejake ohranicenia, dokonca ak som dobre pozerala, poznacil mi do karty ze by som mala mat dva folikuly velkosti do 18 mm.... Ale predstav si, ze kazal sestricke aby mi zobrala krv... Teraz,ked uz je po vsetkom... Aj som sa ho pytala ci to nieje zbytocne ked tam nic nevidi ale vraj chce mat istotu ze je naozaj vsetko prec... Takze dnes krv na hcg a o dva dni znova aby to mal s cim porovnat...

ninika29
22. mar 2016

Ahojte . Chcem sa spýtať či je normálne že som mala jeden deň krvácanie a ďalšie tri dni spinenie. Nikdy pred tým sa mi to nestalo . Prsia mám stále zväčšené no nebolia má ako pred menzesom. V nedeľu som mala posledné spinenie A do dnes mám také slabé kŕče. Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre