Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabikamicka
28. mar 2016

@trubi
Robila som aj iny dnes je tam tiez nieco

miska_hryzka
28. mar 2016

@gabikamicka odfoť pozrieme aj dnešný 🙂

gabikamicka
28. mar 2016

@miska_hryzka dievcence odpadavam 🙃
Ako ?

miska_hryzka
28. mar 2016

@gabikamicka tu nevidím nič, ale skus 3-4 dni po sebe urobiť z ranného moču ovu test, ak bude pozitívny a deň, čo deň čiarky tmavšie malo by to byť tehu.
Toto písala @lauritka
ahojte..

tak a som rada, ze sa to tu uz rozoberalo, pretoze my sme testovali v grafoch / teme/ ovu testami po ovulacii emoticon emoticon slaba ciarka tam je , ako u koho... ale s tym,ze ked je to tehu tak to ukaze pozitivny ovu test je pravda !! emoticon

neviem sice ako a kedy to zacne tmavnut, ktory dpo, ale asi to bude zase individualne, ... treba si pozriet fotografie na fertilityfriend.com gallerie-
OPK used as HPT. emoticon

no a tehulky, ktore boli take zlate a otestovali pre nas ovu testom, tak bol silne pozitivny!! emoticon

a co hovorila ivana, ze ovu test ukaze najskor tehu, tak je tam zopar fotiek, kde ovu test bol silnejsi ako tehu test. teda za predpokladu, ze je zena teghotna a silnie ciarka. lebo urcitu palicku ukazuje skoo kazdemu.

Tu pozri ešte foto:
http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7611071...

Ja to tiež teraz skúšam prvýkrát, tak uvidíme, čo na to lekár a čo ešte urobí moje telo. 🙂 pripájam moju foto testov. Ten jeden je tehu a ostatné ovu testy.

gabikamicka
28. mar 2016

Tak ale to je pre mna drahšia záležitosť z Ovu testami tu..... Nekúpim ich za cenu ako na sk

miska_hryzka
28. mar 2016

@gabikamicka to som nevedela, tak zostáva len čakať ešte pár dní.. Ale určite sa zadarilo 😉

gabikamicka
28. mar 2016

@miska_hryzka 😍 ďakujem moja tak uz ked sa mi prvý krat v živote take slabé objavili kto vie co to je to

miska_hryzka
28. mar 2016

@gabikamicka keď nie teraz, tak sa zadari nabudúce aj mne teraz prvýkrát na tehu teste taký duch vyskočil 🙂 treba veriť 😉

gabikamicka
28. mar 2016

@miska_hryzka a nic nebolo?

tomasko27
28. mar 2016

@gabikamicka Myslim ze sa tam nieco risuje.

gabikamicka
28. mar 2016

@tomasko27 každý mame iný zrak? ☺️ ja tiez ale neverim este 😅

tomasko27
28. mar 2016

@gabikamicka Na mojich som tiez toho moc neviidela a kukni aky mam tyzden 🙂

miska_hryzka
28. mar 2016

@gabikamicka ešte neviem v stredu idem k lekárovi aj keď ešte asi nič neuvidí, ale aspoň sa poradiť.

gabikamicka
28. mar 2016

@tomasko27 😍😍😍😍 A kedy asi? Gratulujem ti hahaa pekne

gabikamicka
28. mar 2016

@miska_hryzka aha tak vela stastia a kolko testiky si robila ?

lauritka
28. mar 2016

@gabikamicka a ty si kde? V zahraničí?

gabikamicka
28. mar 2016

@lauritka ja v Belgicku preco

tomasko27
28. mar 2016

@gabikamicka Kedy mam termin?10 aprila ale asi to bude skor kedze to bude uz tretie

lauritka
28. mar 2016

@gabikamicka Tak si objednaj z ebay testy,budes to mať lacnejšie

gabikamicka
28. mar 2016

@tomasko27 pekne a testuj kedy si mala prvý pozitívny ?

tomasko27
28. mar 2016

@gabikamicka No na 9-10 DPO a to bolo tyzden pred ms,ale tak to bola taka ciarka len mne viditelna a len z jedneho uhla pohladu 🙂 to bolo robene vo stvrtok,potom v nedelu ju bolo lepsie vidiet a potom v den ms uz bola jasne viditelna ciarka.

gabikamicka
28. mar 2016

@lauritka 🤗 tak nie myslim ze kúpim a hotovo viem kúpiť aj 2ks za 5€ najlacnejší tehu test a zas Ovu je az za 14€ a 30€

gabikamicka
28. mar 2016

@tomasko27 pekne este asi aj zajtra vyzkusam inú značku testu Lebo to je fakt slabý dôkaz dost ma to metie a neviem ci to mam oznámiť manželovi ale prsia ze ma bolia uz som mu povedala tak tiez sa ma opýtal niesi tehotna? Ja ze nie :P tak neviem ci povedat ze mi tan nieco vyslo nechcem aby sa smial so mna

miska_hryzka
28. mar 2016

@gabikamicka včera 9DPO len jeden bol duch, tak som to skúsila s tými ovu testami len ako čítam fakt sú tam veľmi drahé :-/

tomasko27
28. mar 2016

@gabikamicka Ja som hovorila az ked som urobila ten druhy test a bolo uz nieco lepsie vidno ale kukal nan ze moc nevidi,tak som potom ten v den ms mu ukazala a tam to bolo uz vidno.Asi este pockaj

zuzana256
28. mar 2016

@gabikamicka ja mam na teste presne to iste

zuzana256
28. mar 2016

14.4 mam dostat ms a dost ma bolia krize a chodim casto curat viacej jem co pred tim som viac tak nejedla bt sa drzi na 37,5

gabikamicka
28. mar 2016

@miska_hryzka tak ze z ovu ti to vyslo?

gabikamicka
28. mar 2016

@zuzana256 tak ja nam tyzden do Ms a mam len prsia bolave inac vsetko pripisujem k chripke

patkaamirko
28. mar 2016

@gabikamicka noooo myslím že tam niečo vidím 🙂 držím palce len nech to silnie ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre