Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nabanndonejamais
28. mar 2016

@majrab mavam 26 dnovy max 27 dnovy. Merala som si ju len raz a to dnes. Ale Momentalne mam pocit ze mam vnutornu akoby teplotu. Neviem je mi tak cudne. Tak uvidim.

trubi
28. mar 2016

@liliputka23 ak ti mešká už 14 dní, test by som si spravila. Ak by bol negatívny treba ísť k lekárovi, čo sa to deje..

gabikamicka
28. mar 2016

@miska_hryzka t však aj ja z toho lebo tiez na okolo každý uz ma svoj život a čas ide a ja nic stále niesom na pevnej nohe citim sa tak nedolezito vies

patkaamirko
28. mar 2016

@petulda555 jasné že držíme 🙂 ja si idem tiež robiť zajtra test.síce som dostala MS ale mala som ju len 2 dní dokopy takú slabšiu ;) tak dúfam že nám to všetkým ktoré si prajeme vyjde ❤

majrab
29. mar 2016

@nabanndonejamais skus inu znacku mne ukazal test ducha az na treti den meskania

vevi123
29. mar 2016

@00medved mne presli tak po 5 dnoch...stale som cakala ze to dostanem ...a ten tlak no to je normalne myslim...ja som teraz na konci tretieho mesiaca a aj ked len zakaslem tak mam taky iny pocit ako ked som nebola tehotna...

nabanndonejamais
29. mar 2016

@majrab aky si skusala test? Ja som dnes skusila women secret a nic. Ani duch. Od posledneho styku je 11 den dnes a mrcha nic.

kissinka111
29. mar 2016

ahojte zeny tak konecne uz som bola na kontrole teda ci je to vnutromaternicove tehu a ukazalo sa ze ano 🙂 uz bolo vidiet aj akciu srdiecka podla velkosti plodu som v 7tt. dalsiu kontrolu mam o 3 tyzdne. dufam ze bude vsetko prebiehat tak ako do teraz bez komplikacii. a vam sa baby ako dari? dufam ze nas je tu uz viacej tych stastnych buducich mamiciek

majrab
29. mar 2016

@nabanndonejamais ja som mala rapid clear a darmo pocitas od posledneho sexu, musis si to pocitat od poslednej ovulacie ak nevies kedy bola tak uz iba cakat

trubi
29. mar 2016

@kissinka111 gratulujem a držím palce 🙂

patkaamirko
29. mar 2016

Baby. Som v rozpakoch prosim poradte 🙂dne som robila tehu test keďže včera mi skončilo konečne spinenie ( slabé krvacanie) vyšiel negatívny, ovu test vyšiel slabý duch. MyslitE že je to tehotenstvo lebo môžem mať ovulku nakoľko včera som mala začať nový blister atk ale s mužom sme sa rozhodli že ju vysadim. Ďakujem za odpovede .

darka252
29. mar 2016

@patkaamirko ahoj ovu testy "duchov" nemaju bud je pozitivny a to vtedy ak su obe ciarky rovnakej farby. Ak mas iba jednu alebo jednu slabsiu je negativny. Za pozitivny ber iba ak su rovnake. Ja vzdy mam jednu slabsiu mimo ovu. Ak mas tehu neg. skus o 2 dni testnut. 🙂 Na ovu test sa na zistenie tehotenstva nespoliehaj. Drzim prsty nech ozajstna mrska nedojde 😉

patkaamirko
29. mar 2016

@darka252 Ahoj Ďakujem za objasnenie ;) ja som robila ovu test prvý krát :D skúsim tehu test o pár dní neskôr. No niekde píšu že aj ovu testy dokážu zistiť tehotenstvo tak neviem teraz že ako...

darka252
29. mar 2016

@patkaamirko no mozu aj ovu testy ale to by ti musel byt pozitivny cize testovacia ciarka rovnaka ako kontrolna alebo silnejsia.

zara_24
29. mar 2016

Ahojte.Potrebujem poradit.Uz asi 4 dni nam zvysenu teplotu 37.3 nonstop,stale ma striasa zimnica ale dokopy mi nic nieje len by som spala..chcela som si dat nejaky liek na vypotenie vcera ale nedalo mi to,tak som si urobila test...ukazal mi druhu ciarku strasne slabu vidiet len na dennom svetle.Tak som si spravila aj rano ale zase to iste ...som bud 9-11 DPO...nemate skusenost ze by testy ukazovali ,,ducha,,na kazdom teste?Ďakujem

trubi
29. mar 2016

@zara_24 koľko dní máš pred MS?

zara_24
29. mar 2016

@trubi ...6 dní 29 D cyklus a testy takto ..neviem ci to bude vidieť

trubi
29. mar 2016

@zara_24 podľa fotiek, tam je niečo vidieť. Možno máš ešte málo hcg. Počkala by som či príde MS alebo ešte o pár dní skúsila test ale hneď ráno keď sa zobudis aby bola najsilnejšia koncentrácia. Inak niekde baby písali, že mali test pozitívny až v 1, 2 mesiaci tehotenstva, tak žiaden stres 😉

zara_24
29. mar 2016

Ja prave ze ziaden stres,len som si chcela dat nejaku tabletku na vypotenie a teraz neviem ci si ju dat alebo nie.Ci to neukazuje tu druhu ciarku na kazdom teste..

trubi
29. mar 2016

Nemalo by pokiaľ viem. Neviem ako to vyzerá v skutočnosti, ale podľa fotky to na tom treťom teste vyzerá, že si tehu.. Možno aj na tom štvrtom niečo vidím ale môže to byť skreslené. Ja by som radšej skúsila prírodnú medicínu, keď môžeš byť v tom..

gabikamicka
29. mar 2016

Ahojte babi dnes poobede zas som testla je tam niečo zas cca je necelé 3 tyzdne po sexe

gabikamicka
29. mar 2016

Ja neviem 😕 slepá som

zara_24
29. mar 2016

Ja tam nevidim nic ..tak mi napadlo ci nepresvita ta kontrolna ciarka..aj na mojom aj na tvojom teste

alora17
29. mar 2016

@zara_24 kludne si daj paralne 500 ten mozes aj keby si tehu 😉

zara_24
29. mar 2016

@alora17 Ďakujem za informaciu..len ja nemozem palaren..ale skusim teda nejaku inu tabletku

gabikamicka
29. mar 2016

@zara_24 no neviem lebo videla sa mi červená

22erik
29. mar 2016

@nabanndonejamais ahoj ja to mam podobne ako ty tiež som si dnes rano merala bazalnu a bola 37,2 prsia ma bola uz od druhého dna ako mi vkladali babo 👼A to bolo v piatok no beriem utrogestan tak neviem ci to neni spôsobene nim ... Nevie niekto poradiť ?

gabikamicka
29. mar 2016

Mali ste niektorá silnú druhu čiarku 2 tyzdne po sexe ak ste boli tehotné ?

gabikamicka
29. mar 2016

@zara_24 ale ty mas pekne viditeľne čiarky

miska_hryzka
29. mar 2016

@gabikamicka ja som 11DPO teda cca 10 dní po snazilkovani.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre