Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

looola
30. mar 2016

@petkovamiruska ahoj, ja som otehotnela v januári, príznaky pred MS som nemala žiadne a keďže pri predchádzajúcom tehotenstve som mala implantačné špinenie 7 dni po ovu a teraz nie tak som neverila že možem byt tehotná. MS som mala dostať sobotu alebo v nedeľu aj som si myslela že dostanem nakoľko uz od piatku som mala riadne menštruačné bolesti, v nedeľu aj ten " vlhký " pocit keď uz krásy dôjdu. No, ale nič . Tak isto nič ani v pondelok , tak v utorok ráno som si spravila test s citlivosťou 25 a bola tam uz slabá čiarka ktorá každým dňom postupne silnela 😀. Takze môj prípad že predmenštruačne príznaky sú úplne rovnaké s tehu príznakmi .

mi_cha_ela
30. mar 2016

Chcela by som sa s vami poradiť... MS mi mešká už 23 dní a bola som včera u doktora, na dome mi povedal že sa mu zdá ako by som bola v 1 týždni tehotenstva, vraj mám tak naklonenú maternicu, a zobral mi krv na hcg, no dnes som volala za výsledky a boli negatívne. Napísal mi recept ale povedal že mám počkať ešte týždeň lebo sa mu to nezdá... Myslíte že test by mi ukázal lepšie? Alebo čo by ste robili vy? Ďakujem

zara_24
30. mar 2016

Ďakujem Vám baby...@gabikamicka pozerala som si tvoj test a mala som ho v nedelu rovnaky ako ty..tak drzim palce

gabikamicka
30. mar 2016

@zara_24 aha moja a ktorý den cyklu si bola ? Lebo mne je to neuveriteľne stále a sa bojím

zara_24
30. mar 2016

20 den cyklu bol v nedelu..vela bab hovori ze ma ovulaciu na 14 den (skratka v polke cyklu) ja viem na milion ze mam 10 den aj ked 29 D cyklus. Po svadbe sme sa snazili skoro rok...

gabikamicka
30. mar 2016

@zara_24 no ja som 24dc a mam 31 dnovy tak ja uz zufam ze ani nebude nic ked je slaba ze sa stala chyba

zara_24
30. mar 2016

To mas presne to iste ako ja vcera...tak drzim palce ..a ty nechces ci chces?ked sa bojis?

gabikamicka
30. mar 2016

@zara_24 chcem to práve preto sa bojím vies jak to je

petkovamiruska
31. mar 2016

@veverickav tak nam drzim palce 🙂 aj ked ja si nechcem a aj chcem robit nadeje...bojim sa tesit...

veverickav
31. mar 2016

@petkovamiruska presne tak.... nutim sa sustredit na nieco ine, ale v podvedomi na to stale myslim 🙂 pravdou je, ze sme to skusali prvykrat, takze uvidime...no mozno motyka vystreli 😀

petkovamiruska
31. mar 2016

@looola ja zatial absolutne ziadne priznaky nemam,ale ved to by bolo aj super skoro 🙂
jedine co sa podoba na tehotenske priznaky je nenormalna unava,ale to urcite nesuvisi s tymto...moje telo sa nevie spamatat z trocha volna co sme si dopriali...utorok som prelezala cely den v posteli...vcera po praci som zalahla na gauc a zobudila sa dnes rano aj to na budik 🙂 ale to nic....uvidime ako sa to cele vykresli 🙂 velmi sa ale na nic nespolieham aby som nebola sklamana a tebe zo <3 blahozelam 🙂

petkovamiruska
31. mar 2016

@veverickav no dopriala by som ti 🙂 aspon by si sa usetrila tych nekonecnych sklamani....ale tesim sa ze necakam aspon sama haha 🙂 kedy mas dostat MS?

looola
31. mar 2016

@petkovamiruska ja som neskutočnú únavu začala cítiť až po tom čo mi testy uz boli úplne pozitívne. Ale kamoska vedela druhé tehotenstvo ešte pred MS z toho že uz vtedy bola unavená. Ako dlho sa pokúšate o mimi?

looola
31. mar 2016

@petkovamiruska Ďakujem za blahoželanie 😀

petkovamiruska
31. mar 2016

@looola no ani neviem ako dlho...v podstate ideme uz dlho naostro...velmi dlho necielene na dni...a potom som trosku merala a testovala,ale nepodarilo sa...kazdopadne je to uz viac ako rok,dva...
nebrali sme to tragicky...potom mi naozaj sibalo a sustredila som sa na vsetko...teraz som sa na vsetko vykaslala...ja tu unavu pripisujem len naozaj tomu ze sa moje telo nevie spamatat a vratit do normalneho pracovneho zivota 🙂 chvalabohu je dnes uz stvrtok haha
jedine co beriem je kyselina listova...ale to asi tak dva mesiace pravidelne...uvidime co bude, ja sa velmi tesim z vas vsetkych 🙂 ked sa nepodarilo tak snad pocas horucich letnych noci 🙂

veverickav
31. mar 2016

@petkovamiruska mam ju dostat okolo 4 aprila...a ty? no uvidime co z toho bude, aj ked popravde som dost zmatena...niekto citi priznaky dobreze hned po milovani, niekto po istom case, niekto vobec.... 😖

petkovamiruska
31. mar 2016

@veverickav no ja az 9.4....cize trosku posun je medzi nami ale o to lepsie 🙂 najprv sa budeme tesit z teba a potom mozno ;)
test si si nerobila? niektore kocky sa testuju veeeelmi skoro 🙂

looola
31. mar 2016

@petkovamiruska u mna to zas bolo tak že ked cielene po sexiku som ostala ležať v posteli hodinu alebo az do rána tak sa to nepodarilo. V ten mesiac čo sa to podarilo po sexe som vstala hneď , išla som sa osprchovať a utekala do práce na nočnú , o 2 dni na to pri ďalšom sme zas utekali na návštevu , takze zase žiadne leháro. A práve vtedy sa podarilo ked som nemyslela na to ako tomu ešte pomôct 😀. Inak ja som BT nikdy nemerala, brala som iba kyselinu listovú.

veverickav
31. mar 2016

@petkovamiruska s testom asi pockam, zda sa mi fakt priserne skoro, ...mojou hlavnou indikaciou budu kramy... absolutne vzdy mi prisli, pravidelny cyklus, a ak tam bude nieco co sa mi nebude pozdavat, tak asi viem pricinu 🙂 och...bodaj by nam to obom vyslo... pozeram, ze mame rovnaky vek 😎

zuzana256
31. mar 2016

ahojte niekto hladal obliecky barcelona dam sem stranku a ten kto to hladal nech pozre
https://www.oblieckyprevas.sk/detske-obliecky#pg=4

zuzana256
31. mar 2016

@zara_24 ta mala minuska co je medzi cislami znamena ze nie som tehu alebo to velke znamienko +a ma tam bit -?

vika35
31. mar 2016

@zuzana256 + si tehu 1-2 je tyzden v ktorom cca si.
- hore ako ma ona plusko je negativ

zuzana256
31. mar 2016

@vika35 ok dik lebo najblizsie sa ho skusim viskusat

petkovamiruska
31. mar 2016

@looola to asi tak ma byt...proste si treba uzivat a nie sa nejako planovane spoliehat nato ze to klapne...ja sa este par dni potrapim kym sa dockam alebo nedockam MS 🙂

petkovamiruska
31. mar 2016

@veverickav no sme rovnako stare a mozno aj podobne otehotnieme 🙂 ale ja neviem, chcem aby to bolo tak...ja sa citim velmi cudne aj dnes cely den,ale to moze mat tolko roznych pricin...este 9 dni cakam 🙂

gabikamicka
31. mar 2016

Ahojte baby mam 6 dni pred ms oplatí sa mi urobiť clearblue digitálny?

petkovamiruska
31. mar 2016

@miska_hryzka otravujem zas,ale zaujima ma ci mavas este nejaky vytok??? ja nezvyknem mavat po ovu skoro ziaden...teraz je to presne naopak..

mirkabbb
31. mar 2016

@zdencaaaa Ahoj dakujem ti velmi pekne. ja som mavala vzdy pravidelný 28 a 5 dni menzes. Ked sme zacali tak sa mi skratil na 4 dni a 27 cyklus. Mam pocit ze sa asi nedockam. Nebavi ma si ratat uz plodne dni ani ovulaciu. poslendý mesiac to bolo uz tak zle ze sa mi vobec nechcelo, mala som pocit ze sme milovanie prispôsobili splodeniu dietatka. Asi len na mna dolieha, ze vsetky priatelky okolo z nicho nic otehotneju. a ich odpoved je ze "uslo" comu nedokazem pochopit....Pritom mam pocit ze sa nejako na to neupinam mozno opak je pravdou. Neviem. Neviem si rady. Momentalne mam asi crevnu virozu takze uz teraz sa mozem opat pripravit ze sa to nepodarilo. Kto by sa chcel zabyvat v chorom tele...:(

miska_hryzka
31. mar 2016

@petkovamiruska neotravujes ved na to sme tu,aby sme si poradili 🙂 vieš čo teraz mám taký riadky, vlhký, tahavy ako počas ovu.

petkovamiruska
31. mar 2016

@miska_hryzka nie je to cudne? nikde som sa o tom takto nedocitala a ani jedna kamoska ho nemala...a ja ho mam tiez aj ked nezvyknem uz v takomto case...sme boli v saune aj parnej a aj sa kupat a sa bojim zeby som nejaku infekciu nemala....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre