Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

miska_hryzka
31. mar 2016

@petkovamiruska komunikujem aj s nadáciou liga pár páru a povedali mi, že priesvitný a ťažný hlien je veľmi dobré znamenie 🙂

gabikamicka
31. mar 2016

Ahojte robila som si test clearblue aj digitálny ale digi negatívne

kudusko
31. mar 2016

@gabikamicka ahoj môžem sa opýtať koľko dpo si? Myslím si že natom modrom je voľačo podľa mňa si len skorej robila a máš ohraničené plusko aj ja som to raz mala držím palceky👍✊💙💜💋💙

kotatko1232
31. mar 2016

Babulky mozu ma prsia boliet z toho ze mam dostat Menzes o 3 dni??a aj vcera ma pichalo v podbrusku.....
lebo nezvikli ma boliet prsia a take ich mam tvrde na dotyk citlive ale bradavky ma nebolia v pohode su 😀

lanci23
31. mar 2016

Co si myslite baby? dva dni mi meska..🙂

gabikamicka
31. mar 2016

@kudusko Ahoj dakujem za radu no uz vela 17dpo priblizne mozno sa mylim
Ale preco digitalny nic ? 😔

gabikamicka
31. mar 2016

@lanci23 pekne sup k doktorke

petkovamiruska
31. mar 2016

@miska_hryzka no tak u teba je to potom super a u mna sa uvidi co to vobec znamena...myslim si ze som prechladla...lebo beham na wc jak sialena a trosku pocitujem palenie :( takze ja si to zatial spajam s tymto...kupanie,sauna...boli sme vo vyrivke na streche a aj vo vonkajsom bazene a vonku bolo asi 10°C...ale uvidime co z toho celeho este bude...

petkovamiruska
31. mar 2016

@gabikamicka ja si myslim, ze si...nieco sa tam predsa len crta 🙂 musis vydrzat este par dni a testnut znova 🙂 ja by som najradsej testovala uz dnes a to mam este 9 dni do MS 🙂

gabikamicka
31. mar 2016

@petkovamiruska pozri na dalsi moja
Vaak testuj pozri na mna ja uz testujem 12 dni pred ms

petkovamiruska
31. mar 2016

@gabikamicka podla mna si tehulka 🙂 no ja neviem to je este skoro podla mna testovat...ved to mozno este len 5-6 dni po ovu...ty si si na kolky den nasla ducha? Kolko dni si vlastne po ovu?

petkovamiruska
31. mar 2016

@gabikamicka to mas z ranneho mocu tento test?

looola
31. mar 2016

@gabikamicka zo máš pozitívny test 😀

looola
31. mar 2016

@gabikamicka myslím ten čo si dala o 18:47

gabikamicka
31. mar 2016

@petkovamiruska ja som po poslednom mazleni 18 dni 😁ducha 15 dni po mazleni

gabikamicka
31. mar 2016

@petkovamiruska nie nie z poobedia uz

gabikamicka
31. mar 2016

@looola a nie? 😃

petkovamiruska
31. mar 2016

@gabikamicka jooj tak to mne sa absolutne neoplati testovat 🙂 ved ja som mala mat podla vsetkeho ovu niekedy pocas velkej noci 🙂

gabikamicka
31. mar 2016

@petkovamiruska bo urob si neskor urcite ked to uznas za vhodne ale oplati sa kupit clearblue 😊

petkovamiruska
31. mar 2016

@gabikamicka ja mam doma asi milion tych lacnych a jeden clearblue este v zalohe...ale asi sa mi fakt neoplati robit tak skoro az ked mi budu meskat...kolko dni uz meska tebe?

gabikamicka
31. mar 2016

@petkovamiruska 😁😃😃😃 ty si lepšia ako ja a to švagriná sa zo mna smeje ze kolko kupujem uz
Mne este nemešká tak ze ja si preto niesom ani istá 😶

looola
31. mar 2016

@petkovamiruska najskôr 10 dni po ovu sa oplatí, určite s tým lacným , clearblue si nechaj az na prípad ked budeš mat aspoň slabú čiarku na 2 lacných testoch 😀

gabikamicka
31. mar 2016

@petkovamiruska mam 7 dni do ms

looola
31. mar 2016

@gabikamicka ten + / - nedigitálny test máš pozitívny , aj ja som mala taký v zahraničí . Možno digi je negat preto lebo má citlivosť 25

petkovamiruska
31. mar 2016

@gabikamicka ha ja nechapem asi som dost neinformovana co sa tychto veci tyka, ale aku dlhu mavas teda tu fazu po ovu a ake dlhe mavas cykly? Mne to vychadza ze ovulujem niekedy na 17 den a mam 31 dnove cykly 🙂

petkovamiruska
31. mar 2016

@looola no uz ho urcite neminiem,kedze som uz tolko euracov dala za tie testy a nikd ic a teraz ani nemam dovod nejako sa vytesovat...proste ani neviem ci som mala ovu ja si len tipujem a spolieham sa na klud co sme mali...tie lacne som vzdy dostala k ovu testom a mam ich fakt kopu doma, ale takto skoro skusat asi fakt nema zmysel....aj ked by som uz aj ja chcela velmi vidiet dve ciarocky 🙂

sara34valentina
31. mar 2016

@gabikamicka kup si v dm obycajny tehu test ukaze lepsie ako tieto drahe 😉 mne obycajny od @lauritka za 30centov ukazal uz na 9dpo ducha a na 11dpo uz silna palicka 😀 😉 😉 😉

petkovamiruska
31. mar 2016

Inak baby mate doma niektora psa? Ja netusim co sa s nou deje, ale ona mi od vcera neda vydychnut...co si sadnem hned vstava a laha mi do lona alebo na mna...

sara34valentina
31. mar 2016

@petkovamiruska aj moja to robila , civavka, este som ani len nevedela ze som tehotna a uz stale ku mne, napr sla na balkon ale si tak lahla, ze ma musela vidiet, ked som sla na toaletu, furt za mnou, a fnukala ked som dvere zavrela, furt pri mne, takze je mozneeeeee, ze nieco citi 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

petkovamiruska
31. mar 2016

@sara34valentina tak ak by to bola pravda tak je to prvy tehotensky priznak 😀
Haha...ale je to az take dotierave troska 🙂 nasilu si na mna laha...aj ked sa musim hned postavit laha a hned co si sadnem aj ked je v pelechu postavi sa a sup za mnou 🙂
Mozno ziarli lebo ona je moje babo ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre