Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

miska_hryzka
2. apr 2016

@gabikamicka nestresuj ešte počkaj MS ti uz mešká? Pozri koľko to mne trvalo.

gabikamicka
2. apr 2016

@miska_hryzka no ja som 27.dc ale preco negativny 😭

trubi
2. apr 2016

@gabikamicka možno horší test a netestovala si ráno. Doteraz si mala jemne čiarky, tak žiaden stres. Ešte je čas 😉 keď sa inak nedá, skús zajtra ráno

gabikamicka
2. apr 2016

@trubi uz to radšej nechám na pozajtra ☹️☹️☹️ lebo sa nesústredim len na to a zas drahšie testy kupovať aké boli predošlé neviem uz vela peňazí

trubi
2. apr 2016

@gabikamicka kľudne aj neskôr, ale ráno 😉 držím palce

gabikamicka
2. apr 2016

@trubi ďakujem pekne dufam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ aj tebe vela šťastia

trubi
2. apr 2016

@gabikamicka mňa to moje šťastie akurát kopká 🙂 želám ti aby si to aj ty o pár mesiacov pocítila 🙂

gabikamicka
2. apr 2016

@trubi strasne rada by som strasne jake to je tažké ktomu prist nemyslela som si ze je to tak tažko na to prist

trubi
2. apr 2016

@gabikamicka Je to nespravodlivé, ten kto nechce sa mu podarí.. ☹
Ja keďže som už dávnejšie všeličo čítala, tak som ani neverila tomu, že by to mohlo byť na 1x

looola
2. apr 2016

@petkovamiruska zápal močových ciest nezvykne trvať dlhšie ako týžden, po veľa tekutín a kúp si brusnicovy sirup v lekárni.

gabikamicka
2. apr 2016

@trubi a mas to na 1. Pokus ?
Mne by to vyslo na 3.

gabikamicka
2. apr 2016

Tak zlá sprava Začal sa mi ruzovy vytok 🙁 zatiaľ bez bolesti bruška 😭😭😭😭😭😭😭😭
Niejak skor al dorazila ms o 5 dni skor

laska07
2. apr 2016

@miska_hryzka dakujem podobne aj tebe.Urcite daj vediet potom.

trubi
3. apr 2016

@gabikamicka no len sme to skúšali, v priebehu týždňa 3x 😀
1x bolo asi 2 dni po MS, a potom okolo ovu. A teraz neviem, kedy sa podarilo,
ale mám s toho zvláštny pocit, keďže už v nejakom 13tt vyzeral malý o 9 dní väčší..

trubi
3. apr 2016

@gabikamicka počkať, už sa ti to niekedy stalo? Nemôže to byť uhniezdenie vajíčka?

gabikamicka
3. apr 2016

@trubi tak asi skor pred Ovu ak je väčší nie? ☺️ ako vies presne tak rozoznať?

gabikamicka
3. apr 2016

@trubi ľutujem uz sa rozbehuje ms a skor o 5 dni 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 ďakujem za podržanie

miska_hryzka
3. apr 2016

@gabikamicka viem aké je to sklamanie zazivala som ho takmer rok každý mesiac vždy sme trafili plodné dni z piatich plodných dní sme trikrát ťuťumuťu a nikdy nič. Tento mesiac som zahodila všetky vitamíny a pozri šup je to tu. Niekedy fakt stačí len uvoľniť myseľ aj keď sa mi to hovorí ľahko.

trubi
3. apr 2016

@gabikamicka to povedal doktor a stále sa má pýtal, či som si istá kedy som mala poslednú MS. Našťastie som si poctivo zaznacila do aplikácie..

trubi
3. apr 2016

@gabikamicka to mi je ľúto, ale neboj podarí sa. Ako ti píše @miska_hryzka "niekedy stačí uvoľniť myseľ"
Priveľa sa snažiť a upínať sa na to nebýva dobré.

trubi
3. apr 2016

@gabikamicka ja viem, ľahko sa mi to hovorí a tebe je to ťažko, keď tak veľmi chceš.
Ale ber to tak, že máš čas, užívaj si čo ťa baví a verím tomu, že ani nebudeš vedieť ako a bábätko bude na ceste 🙂

gabikamicka
3. apr 2016

@miska_hryzka dakujem pekne tak vyzkusam obmedzit vitaminy nebudem ich brat pravidelne...akurát včera som si dala teplý kúpeľ a sa mi aj spustila,myslis ked to bude tak pokračovať nedarit sa zájsť k lekárovi? 😭 tebe hlavne vela zdravicka
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

gabikamicka
3. apr 2016

@trubi tak kalendár je dobrá vec ja si tiez značím ale ma znepokojuje stále oneskorená ms posledné tri mesiace a tento prisla skor

gabikamicka
3. apr 2016

@trubi 🤗 uz na to zabudnem a idem do predu uz teraz som aj po pravde uvoľnená a uz ja sebaistejsia tak trosku odpadol stres zo mna ked viem na com som teraz ma čaká cesta k manželovi tak uz sa teším a budem sa sústrediť na neho 😎 pravda je ze uz mozem vediet nekupovať testy skor pred ms ďakujem Vám pekne dievčatá ste velmi milé spriaznene duše 😘

miska_hryzka
3. apr 2016

@gabikamicka nám sa nedarilo kvôli môjmu cyklu 20DC som mala ovu a na 26DC som uz začala špiniť a to nie je dobre keďže LF má trvať tých 14 dní. Tak najskôr sme ju skúšali natiahnuť vitamínmi lenze nepomáhalo, tak mi lekár predpísal Duphaston ten LF predĺžil a hned prvý mesiac užívania sme tehotní 🙂 neboj ono to príde v ten správny čas. 😉

gabikamicka
3. apr 2016

@miska_hryzka ja co sa sledujem ja neviem fakt ci je to možné podľa hlienu plodne dni mi zacinaju hned po ms zaznamenávam plodný hlien uz potom nic len pred ms a to je dost hustý ten asi nie je ono a vidis teraz ma aj napadlo akosi napísala co som mala dlhšie cykly mohli mi cyklus natiahnuť vitaminy lebo presne 4 mesiace ich beriem a tieto posledné mesiace mam rozhádzaný a dlhší cyklus 🤔
Len ja jedno nechcem k lekárovi mne je z nich zle 😝

trubi
3. apr 2016

@gabikamicka To je fajn, len si užívaj 🙂
Ak by sa nedarilo dlhšie, neviem koľko sa odporúča, či rok, tak potom k doktorovi..
A k vitamínom, ja som neužívala žiadne.
I keď som mala brať na zvýšenie imunity, kvôli testom u gynekológa, ale to bolo pred tehu. Priateľova mama je sestrička a tá mi povedala, že keďže ja som sa jedla dosť zeleniny, ovocia a mliečnych výrobkov, vajíčok, že je zbytočné dávať do seba chémiu..
A ešte keď je možné, že ti to takto rozhádzalo cyklus..

gabikamicka
3. apr 2016

@trubi ja zas nejem vôbec čerstvú zeleninu od malička tak asi by som mala užívať vitaminy som často unavena podráždená ked som bez energii
No kamoska mi pisala teraz ma to znepokojilo ja stále sa z niečim hecujem ale nechcem si to brat vážne ze vraj ak som mala pozitívne testy ci nemam cystu 🙄

trubi
3. apr 2016

Ja som mala davnejsie tiež problémy s únavou. Tuším som vtedy tiež tej zelenine moc nedala.. Kupovala som si vitamín B a magnézium.

Radšej skoč doktorovi, lepšie ako sa báť 😉

gabikamicka
3. apr 2016

@trubi JOJ bože s tými doktormi mi to ide na nervy 😆 este to nechám tak lebo ja len počúvam na druhých a potom si namýšľam a utekám k doktorovi a vzdy mam dobre výsledky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre