Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

miska_hryzka
3. apr 2016

@gabikamicka prečo si nemerias BT? Ovu testy? Ja mám napríklad ten priesvitný, tahavy hlien až po ovu, takže na hlien sa vôbec nespolieham.

monicka2510
3. apr 2016

Ahojte, chcela by som sa poradit, uz dlhsie sme sa s priatelom rozpravali o dietatku a dnes sme sa spontanne rozhodli, ze ideme na to, ale az potom som si spomenula, v najblizsich dnoch ba mali prist moje dni, ale mam nepravidelny cyklus, myslite, ze by sa to mohlo podarit ?

gabikamicka
3. apr 2016

@miska_hryzka no kúpim si Ovu testy a kedy ich robit ? To by som musela cely mesiac ked vôbec neviem kedy mam plodne ?

miska_hryzka
3. apr 2016

@gabikamicka ani približne podľa bolesti vaječníkov alebo hlienu nevieš?

gabikamicka
3. apr 2016

@miska_hryzka podľa hlienu a vlhka tri dni po kramoch a potom uz iba hlien pred kramami tyzden do ms

miska_hryzka
3. apr 2016

Tak zacni hneď po kramoch robiť testy a už teraz meraj a zapisuj si BT sú na to veľmi dobre programy napr.womenzone.cz pekne nahadzes teploty graf ti vytvorí aj označí ovu.

laska07
3. apr 2016

@monicka2510 Mozne je vsetko.Pokial to nevyskusas nebudes vediet.Drzim palce.A aky den cyklu si?

kvietok227
3. apr 2016

Ahoj baby chcem sa spytat mavala som s muzom nechraneny styk prerusovanu suloz od 25 do 31.3 mala som plodne dni vtedy , ovulaciu som mala 29 viem podla natahovacieho hlienu priesvitneho , no strasne ma pobolieva v podbrusku a picha vajecnikoch co nebiva zvikom u mna mam priesvitny vytok na toaletnom a gatkach , zo som este nemala . Babetku sa nebranime a ms mam dostat o 9 dni co si myslite neskora ovu ci mozne tehotenstvo ??

gabikamicka
3. apr 2016

@miska_hryzka ak dojde k ovu aka bude teplota ? A na IPhone nepoznas program ?

majka2211993
3. apr 2016

Ahojte pred mesiacom som sem písala že som si robila test po menštruácií a bol poz. a ďalšie 4 nega. tento mesiac mam iný problém menštruácia mi vôbec neprišla a bojím sa zopakovať testy že budem zase sklamaná môže biť že tie testy pred tým boli zlé? a ten jeden dobrý ? ja sa už fakt cítim ako narušený človek lebo každý mesiac kupujem testy aj zo 6 kusov a nič predavačka už asi ani nechápe...

kvietok227
3. apr 2016

@majka2211993 pockaj chvilu a uvidis a preco si neobjednas cez internet a mas pokoj nebude nikto na teba pozerat . Mohla si byt tehotna len sa neudrzal plod v tebe

majka2211993
3. apr 2016

to ani nesranduj ... :( no ešte počkám som totalne zvedava a to sa da na akej stranke objednať?

monicka2510
4. apr 2016

@laska07 ďakujem vies co praveze nejaky 29 den az ale moj cyklus je nepravidelny niekedy az 35-38 dnovy

miska_hryzka
4. apr 2016

@gabikamicka každý má iné teploty ja som mala predovulačné 35,9-36,3 a poovulačné 36,6-36,9 womenzone.cz je internetová stránka tam sa zaregistruj a už len nahadzuj teploty. Alebo si môžeš stiahnuť fertility friend len to je po anglicky. Ovu potom presne podľa teplôt uvidíš. Vzostup teploty je ovu a tie zelené dni sú plodné hviezdičky sú sex pod graf si môžeš zaznačiť vitamíny alebo lieky, ktoré berieš alebo aj symptómy a hlien.

trubi
4. apr 2016

@majka2211993 koľko ti mešká?

petkovamiruska
4. apr 2016

@veverickav tak ako? Tesime sa?

veverickav
4. apr 2016

@petkovamiruska no ja neviem co si mam mysliet... Zatial mi ms neprisla... Ale citim sa par dni tak ako keby mi mala prist, byva mi aj zle, tazko, ale nevracala som.--Lenze test negativny. No uvidim dalej ako to bude postupovat. Ale hlavne tam dole je to dost cudny pocit, neviem to definovat .. Ty si na tom ako?

petkovamiruska
4. apr 2016

@veverickav ja mam este 5 dni do MS, ale urcite nie som tehotna, mala som akoby ten zapal mechura, tie tabletky dost zabrali a minuly tyzden od pondelka som bola uplne slaba, cez vikend ma bolelo hrdlo, usi a aj zuby...vsetko na pravej strane...dnes mam este aj herpes...cize v takomto ,,zdravom,, tele sa urcite nechce nikto zabyvat...to nevadi, uz mam aj bolesti prs teda uz sa mi mrska ohlasuje dopredu 🙂

veverickav
4. apr 2016

@petkovamiruska ja som tu niekde citala, ze jednej babe bolo tak strasne zle ako keby mala silnu chripku, brala na to atb a skoncila nakoniec na pohotovosti... A tam jej zistili ze to ma z tehotenstva... Takze... Nic nie je vylucene 🙂

miska_hryzka
4. apr 2016

@petkovamiruska aj ja som chorá a som tehu 🙂

petkovamiruska
4. apr 2016

@veverickav
@miska_hryzka vy ste ale 🙂 mi davate nadej...spravila som si test a nic takze urcite nie som tehu...som 25. den cyklu a test snehobiely...o 5 dni ma dojst aj MS...neverim velmi, ale bola by som najviac happy na svete 🙂

gabikamicka
4. apr 2016

@miska_hryzka tak dakujem pekne vyzkusam

stevvvka
4. apr 2016

@kvietok227 moze byt aj aj, pockaj dva-tri dni a skus testovat 🙂 u mna takto bolo tehu.

miska_hryzka
4. apr 2016

@gabikamicka skus aspoň sa lepšie spoznáš 🙂 možno tu ovu ani nemáš hneď po MS ale niekedy inokedy 😉

petkovamiruska
4. apr 2016

@veverickav
@miska_hryzka inak robila som si digitalny Clear Blue a ani sa len nenastartoval....oba testy co som mala v jednom baleni boli chybne...proste potesi...

miska_hryzka
4. apr 2016

@petkovamiruska tak tomu sa hovorí smola. Skus iný test len nie woman secret.

petkovamiruska
4. apr 2016

@miska_hryzka ja sa asi nebudem testovat este to je skoro a fakt neverim zeby sa prave teraz malo podarit....ale kebyze mi meska spravim si urcite - to bude ale az v nedelu prvy den ak teda bude meskat...a dovtedy je kopu casu este...

veverickav
4. apr 2016

@petkovamiruska ja som si ho dnes tiez kupila 🙂 .... ale este som ho nepouzila... pockam..zajtra je posledny mozny den prichodu MS, tak az niekedy potom... (klasicke testy vsak vsetky negativne 😖 )... neukazali sa ani tie presipacie hodiny? pisali v tom letaku, ze ked je nieco zle, tak sa ukaze kniha alebo take nieco?

miska_hryzka
4. apr 2016

@petkovamiruska pozri moje grafy vyššie dva mesiace po sebe z piatich plodných dní sme trafili tri a nič. Teraz tento mesiac sme netrafili, lebo som nerobila ovu testy, tak som si myslela, že tento mesiac nič z toho a nakoniec sa podarilo 🙂

petkovamiruska
4. apr 2016

@veverickav ani kniha a ani hodiny, proste ostal tak akoby som ho ani nepouzila...debili...a nemozem ist nic vratit lebo prvy som pouzial v januari a som si povedala,ze co uz s nim...a druhy dnes a pokladnicny blok nemam...aj tak by podla mna nic nespravili v lekarni...
@miska_hryzka je to jednoducho osud...ja sa uz dnes citim fajn, len ten herpes, a uz ma pobolievaju prsia presne ako pred prichodom MS....aj ten zapal mocovych ciest ci mechura ci co to malo byt ustupil...neviem nespolieham sa nato zeby mi este svitalo na dobry koniec tento mesiac...ale tak clovek nikdy nevie kym sa nepresvedci.....keby aspon tie dni bezali rychlejsie....do nedele taaaaak daleko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre