Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

looola
4. apr 2016

@petkovamiruska podla mna uz zabudni na testy aj všetky príznaky lebo toto sledovanie ťa len vyčerpáva a ešte pomalšie vnímaš dni do dátumu MS

petkovamiruska
4. apr 2016

@looola presne tak 🙂 dakujem ti za podporu v tomto...ja som sialena ked raz zacnem...ale teraz si naozaj myslim,ze nic...takze sa testnem uz len ked by naozaj meskala...idem makat dalej kocky...a tesit sa z krasneho pocasia 🙂

gabikamicka
4. apr 2016

@petkovamiruska vyzkusaj vytiahnut Baterky asi su vibite

gabikamicka
4. apr 2016

@petkovamiruska alebo zle zalozene

looola
4. apr 2016

@petkovamiruska nemyslieť na to sa nedá, len skús odignorovať tie príznaky ktoré sú spoločné pri predmenstruacnom syndróme a tehotenstve a nevenuj im pozornosť. Ako som ti uz minule písala ja som tiež bola sklamaná ked som na 7.deň po ovulácii ( viem podla bolesti vaječníkov ) nemala to implantacne špinenie ako pri predchádzajúcom tehu, tak som sa upokojila že dá to nepodarilo . Potom sa objavili tie klasické predmenštruačne bolesti takze uz som fakt nemyslela na tehu a MS predsa nedošiel 😀. Urobila som test ďalší den ráno a objavila sa tam druhá čiarka ❤️😀❤️

zara_24
4. apr 2016

Baby pred 10 dnami som Vam sem pisala o radu a dostala ju..tak mozno snad niektorej z Vas pomozem...Snazili sme sa skoro rok.Bolo nam povedane,ze to mozno nepojde..ze mam zle otocenu maternicu a mozno umele...kazdy mesiac sme sa snazili 13…14…15 den 29 cyklu...ziadne lieky nic na podporu.Tento mesiac hovorim muzovi ..3 dni po 6 dnovej ms..to znamena na 9 DC ze mam priesvitny,tahajuci sa hlien a ze podla mna je toto ovulacia..(ziadne tie reci ze hlien je znakom ovulacie zacinajucej zhruba dva dni po nom a ani metoda obden nech maju spermie cas).Skratka v ten den,dalsi a ten dalsi...Ziadne sledovnie,znepokojovanie nic..Na 3 den po ..cize dajme tomu 11DC ma bolelo brucho a vajecniky.Ziadne spinenie nic.Bolest stale a vkuse.Tyzdem pred ms mi clearblue ukazal jasne 1-2 tt a vsetky testy ducha.Zajtra som mala dostat ms a ziadne priznaky pms nemam.Ani len naznak ms cize toto je moja skusenost.Prsia zacali boliet este len vcera ..tyzden pred ms ma bolievali prsia strasne a teraz zrovna vobec nic.Takze moja rada je mozno viacej spoznat seba alebo pocuvat co hovori telo...(Nemachrujem len ma napadlo ze mozno su tu priklady ako ja ze nie 14 den ale 10-9 den cyklu je ten spravny)

majka2211993
5. apr 2016

@trubi dnes je to 5 dní...

trubi
5. apr 2016

@majka2211993 pokiaľ mávaš inokedy presne, tak skús test. Najlepšie ranný moč. Alebo ešte lepšie, choď gynekológovi. Alebo aspoň zavolaj a nech ťa objedná. Neviem podľa čoho a kedy robia tie krvné testy..

zunajda
5. apr 2016

@zara_24 super si to napísala...len by ma ešte zaujímala poloha pri otočenej maternici

zara_24
5. apr 2016

@zunajda to jedine sme dodrziavali ...zozadu a najlepsie zostat pol hodku na bruchu ale mne sa podarilo zaspat hned,tak este lepsie to asi bolo

zunajda
5. apr 2016

@zara_24 od dnes už len odzadu a snáď sa konečne zadarí. Inak je zaujímavé, že mne povedal o otočenej maternici len pred polrokom...predtým bola v normálnej polohe

kvietok227
5. apr 2016

@stevvvka asi si kupim test teraz mam strasne bolesti v podbrusku ako keby ma nirkto rezal raz jednom potom druhom potom v oboch vajecnikoch mam 8 dni do ms citim sa divno

lanci23
6. apr 2016

Baby ahojte..mam otazku? uz 8 den mi meska ms.. kazdy jeden test je pozitivny.. ale vobec mi nesilnie ciarka..urobila som ich uz aspon 8, jedine na digitalnom sa vidi pekna ciarka, ale este stale nie je tmava..a na obycajnych vkuse svetla..myslite ze sa moze nieco diat? dakujem..

laska07
6. apr 2016

@lanci23 podla mna maju malo farbiva.Niektore testy su take.A s akymi si testovala?

majka2211993
6. apr 2016

No takže menstruacia mi prišla ale veľmi zvláštna veľmi slabé krvácanie ani niepar kvapiek a k tomu taký tahavi bezfarebný hlien neviem či som to dobre pomenovala... Mám bolesti ako pri menštruácii ale tá nieje ako má byť ... Mám strach ísť k lekárovi 😢😢😢😢

liuliu
6. apr 2016

Neviete nahodou co vsetko moze sposobovat pozitivne testy ?

adela232
6. apr 2016

@liuliu Iba tehotenstvo si myslím 🙂

liuliu
6. apr 2016

A Nemoze to byt len daka zblbnuta hladina hormonov ? Som 3 mesiace po porode. Prijde mi to strasne zvlastne, intenzita ciarok je strasne mala.
@adela232

majka2211993
6. apr 2016

@liuliu aj hormony viem podla seba mala som poz a bolo mi povedane ze hormony zopakuj este test ...

dinduska
6. apr 2016

Dievčatá chystáte sa niektorá na kongres, ktorý bude v bratislave 28.5? ja naňho idem a hľadám ešte niekoho do partie. Ak by ste niektorá išla dajte mi vedieť 🙂 inak som z PD 😀

liuliu
6. apr 2016

@majka2211993 zopakovala som uz vela krat stale je to to iste. Pred dvoma tyzdnami boli dva testy biele. Znacku som nemenila. Len je to strasne zvlastne

majka2211993
6. apr 2016

@liuliu fuuu tak to je riadne zvlastne ze by sa zadarilo hned dalsi krat ?? 🙂

liuliu
6. apr 2016

@majka2211993 ja neviem ked sa na to pozriem logicky ak sme spolu boli dvakrat bez ochrany tak je vela..a to si manzel daval pozor... ale ked sa potom pozriem na ten posledny test...Ospravedlnujem za za sproste foto vytahovala som ich z kosa. Mna to metie ze su take slabe tie ciarky .

karolina196
6. apr 2016

@dinduska Ahoj,mozem sa spytat na cenu toho kongresu?

majka2211993
6. apr 2016

@liuliu hmm tak pockaj dake dva dni a zopakuj ... a ked budu dve choj ku doktorovx 🙂

dinduska
6. apr 2016

@karolina196 99€ale pani bola veľmi milá dohodli sme sa, že môžem zaplatiť na 2 krát a keď som pozerala aj iné tak vačšinou to bolo len s pôrodnou asistentkou a stálo to 50-60€. pozri www.mcdiamonds.sk mňa to celkom oslovilo. Ak by si išla tak mi napíš IP. 🙂

nikola1310
6. apr 2016

Ahojte... Chcela by som sa opýtať ... Menzes mi skončil pred týždňom.... Teraz už mám tretí deň ruzovkaste spinenie a pobolievanie v brusku ako pri menzese. Neviete čo by to mohlo byť

majka2211993
7. apr 2016

Ahojte tak idem si spravit dva testy a neviem ani co mam ocakavat... na kolko sa moja situacia doma zmenila ... no neviem menstruacia neprisla meska 8 dni asi tak neak a mala som namiesto menstru. Vytok s par kvapkamx krvx .... fuuu idem na to a dakujem vam za podporu...

petkovamiruska
7. apr 2016

@majka2211993 drzim silno palce 🙂

looola
7. apr 2016

@petkovamiruska a s Tebou čo nového ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre