Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

anastazia25
12. apr 2016

@tobnuf tak ešte počkám som zvedavá.. Ale objednala som si digi test tak naňho čakam lebo ten asi klamať nebude však

tobnuf
12. apr 2016

@anastazia25 podla toho aku ma citlivost.. ale ked ti palickovy uz pekne ukazal tak je len otazka par dni ked ti aj tento ukaze..

anastazia25
12. apr 2016

@tobnuf tak dúfam že sa ukáže len pozitívne budem tomu veriť tak už len čakať 🙂

zuzana256
12. apr 2016

ahojte ms ma dostat 14.4 a vcera ma strasne bolela hlava vcera okrem hlavy ziadne ine bolesti a dnes sa mi malinko pustil ruzovy vytok moze to bit ms alebo sa este len teraz moze uhniezdit tento vytok som este v takejto farbe nemala

zuzana256
12. apr 2016

a chodila som vcera casto curat

schweps
12. apr 2016

ahoj, je tu nekdo on line? a rad by probral par veci?

zuzu1122
12. apr 2016

@zuzana256 podla mna by si mala najlepsie urobit si test... z vlastnej skusenosti ti mozem napisat, ze caste curanie nepatri medzi uplne prve priznaky... caste curanie je sposobene zvacsovanim sa maternice a tlacenim na mechur... v tomto stadiu este maternica nieje tak velka aby sa tak dialo... 🙂

zuzana256
12. apr 2016

@zuzu1122 test si budem robit az ked budem vediet kolko to trvat bude a aki nadalej vytok budem mat zatial len ruzovohnedy mam aj bolesti pod bruchom dala som tabletku lebo to sa nedalo vidrzat aj som si pospala a pomohlo teraz sa citim lepsie ale trosku este taka slaba curat som chodila iba vcera casto a dnes len tak menej ako chodim prsia mam o nieco vacsie ale nebolia krize len malinko skoro vobec pri bolestiach ma pichalo dole a aj v strede to som mala teraz prvy krat taketo bolesti co som este take nemala nechcem dopredu hovorit ked ani neviem nacom som ale mam takeho tusaka ze sa nieco deje ako uhniezdovanie krv som vobec nemala ani cervenu ani silnu iba ten ruzovo hnedy vytok a neviem kolko mi to bude trvat ak by tao malo bit spinenie ci to moze bit aj viac dni ako ked byva pri ms 5 dni alebo aj viac ked vzdy citam ze zeny mavaju tak len dva dni

zuzana256
12. apr 2016

@zuzu1122 lebo ak je to este len teraz uhniezdenie tak na test je prilis skoro a neukaze nic ani ducha ale stat sa moze vselico zalezi aj ako rychlo sa tvori a produkuje HCG

dkethe
12. apr 2016

@zuzana256 tak sa z tych bolesti mas vytesovat, a nie si davat tabletku.

zuzu1122
12. apr 2016

@zuzana256 ak som dobre citala, tak zajtra by si mala dostat ms... to vytok moze byt namiesto ms a mozes byt tehotna... ja som zacala malinko spinit cca v 6tom tyzdni a gynekolog mi vysvetlit, ze to vlastne menstruovala ta cast maternice, ktora este nebola vyplnena placentou, upokojil ma, ze vela zien to ma a ze aby som sa nebala... takze ak vies, kedy si ovulovala, tak kludne si mozes uz urobit test...

zuzu1122
12. apr 2016

@zuzana256 a kludne mozes mat take bolesti ako pri ms... aj mna bolelo brucho akoby som mala dostat a aj krize ma veru boleli... vraj je to normalne... to je na tom asi to najhorsie, ze asi okrem pozitivneho testu nieje ziadny stopercentny priznak tehotenstva..

opatrovatelka82
12. apr 2016

Tak sa pridam aj ja..poradte. Ms mala prist 10.4.,cca od 7.4.mam spinenie,ale nie je to normalne krvacanie. Dnes test negativny. Mozem mat tak rozhadzany cyklus ked som minuly mesiac dobrala duphaston? Dakujem za odpovede..

katy31
12. apr 2016

@opatrovatelka82 Duphaston môže spôsobiť špinenie, len by sa Ti už malo spustiť aj normálne krvácanie, počkaj ešte chvíku, ak sa nespustí, možno tentokrát môžeš mať menštruáciu len slabú, ako špinenie...

kikona123
12. apr 2016

Baby, boleli vas prsia aj skor ako ste zistili ze ste tehotne? Myslim pred tym ako vam mala meskat ms 🙂

looola
12. apr 2016

@kikona123 u mna práve to bolo príznakom že ma nezačali bolieť prsia ešte pred MS. Az neskoršie, okolo 5.-6.tyzdna.

zuzana256
12. apr 2016

@zuzu1122 ja mam ms dostat 14.4

zuzana256
12. apr 2016

@dkethe no ja by som ich ani nejedla tie tabletky ale vzdy musim pri takej bolesti lebo by som to nezvladla uzivam len nalgesin s to je najlepsia tabletka od bolesti po piatich minutach prejde bolest

zuzana256
12. apr 2016

@looola mna vobec nebolia

zuzana256
12. apr 2016

a opytam sa mohlo sa stat aj to ze ked uzivam femibion 1 tak mii to mohlo rozhadzat cyklus ale to sa mi stalo sami vidi len teraz ze mam skor vacsinou mi chodi ms neskor alebo meska aj par dni a potom pride

zuzanka3381
13. apr 2016

@majka2211993 To mi je ľúto. Je strašné, že žena príde o svoje dieťa. Neprajem nikomu ten pocit. No čo už, to je život. Ale som si povedala, že je vždy lepšie, že to skončilo takto, čo ak by sa narodili choré a trápili by sa celý život. Meškať ti môže aj z dôvodu, že sa mení ročné obdobie, na mňa to strašne vplýva. A štítnu žľazu si si dala vyšetriť?

kikona123
13. apr 2016

@looola no mna strasne bolia. Tuto noc som si myslela ze budem spat v podprsenke. Manzel zase, ze ich mam obrovske :D test si este nebudem robit lebo je este skoro na to...no uvidime 🙂 hadam to vyjde 🙂 uz je aj cela rodina nedockava :D

baby24
13. apr 2016

Vidite tam nieco snazilky ??

lanci23
13. apr 2016

@baby24 pred ms si mala tiez dve ciary,

pepka123
13. apr 2016

@baby24 lepšiu fotto nemáš??? Niečo sa mi tam marí, ale zlá fotto. Polož to na biely podklad, ruky sa ti trasú 😀😇

pepka123
13. apr 2016

@zuzana256 no ako??? Prišla MS či nie? 🙂

kikuska12396
13. apr 2016

Baby .. my sa snažíme viac ako 1rok a posledné dni ma bolí okolo pupka a v podbrušku, zuby ma začali bolieť (doteraz som mala zdravé zuby,žiadne vrtanie,plomba proste nič) ..ms mávam nepravidelnú niekedy ju mám 1x za 3mesiace ..čo si myslíte? hlavne ma zaujímajú tie zuby 😀

zuzu1122
13. apr 2016

@zuzana256 aha, prepac, pomylila som si datum... takze zajtra by si mala dostat... femibion ti urcite nemoze rozhadzat cyklus, su to len vitaminy 🙂

zuzana256
13. apr 2016

@pepka123 to veru este neviem ci to ms dostala som vcera a ruzovohnedy vytok aj bolesti pod bruchom pichanie a dnes tiez este mam ale uz len hnedy vytok slaby

zuzana256
13. apr 2016

@zuzu1122 aj nofolic su viytaminy a minuly mesiac mi rozhadzal cyklus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre