Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

patrinkaaa
25. apr 2016

@luta13 aspoň tak sa mi vidí že tu je tmavšia 🙂

nikusa22118
25. apr 2016

@patrinkaaa np čiarocka je veru celkom pekna a uz aj meska MS?? Ja by som urobila pre istotu este jeden..ak si tehotna vyjjde uz pekna čiarocka 😀

patrinkaaa
25. apr 2016

@luta13 skusím zajtra tento je robený v sobotu poobede tak potom dám vedieť 🙂

patrinkaaa
25. apr 2016

@nikusa22118 zatial nie ešte nemešká 🙂 MS má prísť až o týždeň 🙂

zuzana256
25. apr 2016

@patrinkaaa ahoj vizera to ze sa zadarilo drzim palce

nikusa22118
25. apr 2016

Fuuu..tak to by ti ukazalo ako mne..mne tiez tyzden pred ms ukazalo slabu ciarocku..HCg zevraj stupa kazdy druhy den tak zajtra by uz mala byt dost silnejsia..

patrinkaaa
25. apr 2016

@zuzana256 ahoj dakujem 🙂 už dúfam že hej s priatelom sme sa snažili dva roky a teraz sme akurat nečakali 🙂

zuzana256
25. apr 2016

@patrinkaaa aj na tejto fotke je dobre vidiet ruzova ciarka

luta13
25. apr 2016

@patrinkaaa tak ked este nemeska, tak verim, ze za tyzden tam budes mat krasne //, ktore Ti vybiju oci!...Myslim, ze gynekolog Ta neobjedna skor, ako Ti nebude meskat MS...Kazdy Dr.je iny, ktovie , co Ti povie Tvoj...Jednoznacne som velmi zvedava na vysledok...🙂

patrinkaaa
25. apr 2016

žienky robila som si další.. tej istej značky a ukazal iba jednu tak neviem či mám skusiť druhú značku alebo čo 😒

modraslza
25. apr 2016

@patrinkaaa i ja som mala podobnu a bola som tehu takze 😉

modraslza
25. apr 2016

@patrinkaaa a druha ciatka sa ukazala hned ci az po case..ak az po case tak to je negativ

zuzanittka1405
25. apr 2016

@katrin ja som zjedla minimalne 8tabletiek z antikoncepcii a nepomohlo to vobec...ale nelutujem....som stastna..aj ked je druhy tatino snami

rrianna
25. apr 2016

Ahojte 🙂 myslite, ze by to.mohlo byt realne? Zatial prvy test a sa aj bojim zajtra urobit test, ked citam, ze niektorym vysiel prvy pozitivny a druhy negativny...tak velmi by sme s manzelom chceli....

rakarka
25. apr 2016

Ahojte dnes som si robila tehu test a bola tam slabá čiarka 🙂) Ms som minuli mesiac ani poriadne nemala iba take silne spinenie ktoré trvalo pól dňa a strašnú bolesť v podbrušku a v krížoch ďakujem za každú radu 🙂)

rakarka
25. apr 2016

@rakarka a este ze vždy na obed má chytá strašná únava a v ústach mám takú kovovú chuť

eliska1986
25. apr 2016

@rakarka ahoj,jeej že druha čiarka co by som za nu dala ja,ty s aspon tehu a mas kovoovu chut v ustach,dnes mi zacal menzes a už týžden mam kovovu chut v ústach

adusko123456
25. apr 2016

Ahojte,prosím potrebovala by som poradiť .Ide o to,že posledný menzes som mala normálne 28 dňový cyklus. A to od 6.4 do 12.4. No už asi dva dni sa necítim dobre. Boli má podbrušku, kríže a miestami má pichá na ľavej strane podbruška ,taktiež chodím často na wc na malú.Mám pocit akoby mi mal prísť menzes ale ten očakávam až o 9 dni. Môže mi prísť o tycch 9dni skôr? to asi nie či? Este sa mi to nestalo.Alebo je to len PMS ?mja už neviem kam to mám zaradiť. Ďakujem ak a nde niekto kto mi pomôže.

modraslza
25. apr 2016

@adusko123456 PMS 😉

rakarka
25. apr 2016

@eliska1986 a myslite ze aj slabá druha čiarka je tehu?? Juj to má mrzí ze sa Vám nedary :(

martinmarun
25. apr 2016

Dobry den ,

som tu prvykrat dufam že v spravnej teme.

Chcel by som Vás poprosiť o radu. Priatelka odišla mimo SR , tesne pred odchodom dostala menštruaciu - ta jej skončila pred tyzdnom. dva dni po menštruacii sa jej objavil výtok čo je asi normalne, no stažuje sa na bolesti ako pred menštuaciou.

Rád by som svoju polovičku ukludnil , vopred Dakujem za akukolvek odpoved.

nikusa22118
26. apr 2016

@rrianna jasnee to uz je krasna ružová čiarka.. Gratulujem 🌹ano ked im vyjde duch ze tu čiarku skoro ani nevidno ale toto uz duch nie je to je pekne viditeľná čiaročka..😊 a uz aj meska ms?

rrianna
26. apr 2016

@nikusa22118 jejda to važne? Bodaj by si mala pravdu 😵 :-* noooo meska zatial dva dni a zajtra mam ist aj na krv doktorke, lebo ja som vlastne tento mesiac prvýkrát brala clostyl a duphaston, tak mam prist zajtra na krv, aby sa vedelo, co dalej, tak velmi dufam, ze teda mi potvrdi o com tak velmi snívame 🙂 ale stale sa mi tomu velmi nechce verit, tak v kutiku duse budem aspon dufat 🙂

nikusa22118
26. apr 2016

@rrianna ano ja som mala podobny 5 dni pred MS a o dva dni trošku zosilnela.. tak viem ze takyto pekne ružový uz znamená ze si ja som teraz v 6TT..vsak si dnes mohla urobit ďalší a uvidis ze bude silnejsia čiarka.. 😍 ale kazdopadne uz aj ked mešká a vyjde ti test nie je o com..😉

eliska1986
26. apr 2016

@rakarka ahoj,myslím si že druhá čiarka bude tehotenstvo.Ak nezblbol test.Vela maminiek spomýna nejaký test ktorí robí ducha aj z čistej vody.No myslím si,že tvoj prípad to nebude,a si tehotná.Ano túžim ešte po miminku,dcérke by som ešte chcela dopriať súrodenca,aby nezostala sama,aby mala v budúcnosti niekoho na koho sa môže obrátiť,ked raz nás rodičov tu nebude.Tak neviem či sa nedarí alebo je to ozaj náhoda,no sexuálny život vedieme bez ochrany i s ochranou,viac menej si partner dáva pozor.

lubkoandrea
26. apr 2016

Ahojte.. Dufam ze my bude niekto z vas poradit.. 30.3. Sme mali nechraneni sex.. nespravil sa do mna ale mali sme ho dva krat z po sebe a citala som ze je tam nejake percento ze moze otehotniet.. Ale menstruaciu som dostala 11.4. Je mozne ze by som mohla byt tehu?? A ano nabuduce sa uz budem chranit... Prosim aak mi viete poradit dakujem..

kikuska91289
26. apr 2016

Ahojte baby chcela by som sa opýtať dnes som si robila test a na teste mi ukázalo druhu čiarku iba taký obrys náznak myslite si že môže to znamenať tehu ? Ďakujem

rrianna
26. apr 2016

@nikusa22118 urcite dnes spravim dalsi, len toto som si spravila vcera o desiatej vecer a uz som doma ziaden nemala, tak musim kupit po ceste z prace 🙂 a dakujeeeeeeem 🙂

tobnuf
26. apr 2016

Som po porode .. este som nemala MS.. uz asi tyzden mozno viacej ma bolia slabiny .. s mm sme mali styk ale tak nie casto .. pri malom babu sa to neda.. a davali sme si pozor .. ja normalne sa bojim spravit si test.. neviem myslite ze bolest v slabinach je priznak?

nikusa22118
26. apr 2016

@rrianna ano ano urob uvidis ze bude ciarocka silnejsia..tak to ti vysla krasna ciarka na to ze je robený vecer..ja som ich tiez nerobila nikdy rano ale behom dna..☺potom daj foto..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre