Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

patrinkaaa
27. apr 2016

@modraslza to malo byť že na prvom teste sa mi druhá čiarka ukazala hned 🙂 malý preklep 🙂

nikusa22118
27. apr 2016

@rrianna nemas za co..len hlavne bid kľudná a uvidíš že bude dobre..😍

matulikm
27. apr 2016

@rrianna No, manželovi tiež veľa pozitívnej energie posielame myslím že všetky 🙂 jooj nesnažíme sa extra dlho, ale aj tak, čakať každý mesiac či príde alebo nepríde, to jak večnosť 🙂 ale tak veríííím, že sa aj na nás usmeje šťastie v podobe // 🙂

zuzana256
27. apr 2016

Zacalo ma boliet nizsie pod bruchom kde su vajecniky a mam to take ako pri mrche

naryx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikusa22118
27. apr 2016

Babule mam na Vas otázku.. Minuly tyzden som bola pri Dr. Hovoril ze som 4Taj 4 dni tehotna cize 5.tyzden teraz som podla neho v 6.tyzdni ale podla menzesu mi to vychadza ze by som mala byt v 7.tyzdni.. Co je spravne??

telenor
27. apr 2016

babulky ahoj potrebujem radu.menzes mi meska 6.4 sa nedostavil mamtest mi ukazal slabu ciarku potom som si robila akesi lacne axiom pruzky ten mi neukazal nic.dokonca aj ta prva ciarka je akasi slaba,druha tam neni.mozem byt i napriec tomu tehotna?dakujem

nikusa22118
27. apr 2016

@telenor ahoj..tak skus si kupit v lekarni nejake 10kove testy a urob si rano..uvidis držím prsteky..

telenor
27. apr 2016

@nikusa22118 dakujem.lebo aj lekarnicka ma varovala ze tie lacne testy nic moc.mna stale boli to podbrusko uz od 6.4.je to dost neprijemne.a navyse ma zacalo tahat v prsnikoch,zboku.ked ma prist te menzes nech pride lebo ma asi porazi.alebo tehotenstvo.nech sa to uz konecne rozhodne.

nikusa22118
27. apr 2016

@telenor ano to ti verim moja je to najhoršie.. Ale to ti uz velmi dlho meska testy ti uz musia ukazat.. Tak skus aj v tescu pepino mne ukazali presne.. A v lekarni ja som tiez kupobala 3balenie za 2,8 Gravitest10 tie su tiez dobre tak skus niektorý este a ak nevyjde test chod radsej k lekarovi aby si nemala nejaky závažnejší problém..

juhztrewrdfghj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
telenor
27. apr 2016

@nikusa22118 no ved to,mam ist k nemu ale az o tyzden vo stvrtok.uzasne ze?

telenor
27. apr 2016

@juhztrewrdfghj asi si si pomylila pomylil stranku

nikusa22118
27. apr 2016

@telenor tak to ti dal riadne dlho čakať veru..ja by som robila testik este urcite..uz ked ti tolko meskaju musia niečo ukázať..

rfimnveronvoer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka3381
27. apr 2016

@nikusa22118 TT sa berú podľa poslednej menštruácie, ale veľký rozdiel tam nemáš. Ja som mala tiež rozdiel stále týždeň až do pôrodu. Takže nič si z toho nerob. Ale podľa správnosti podľa poslednej menštruácie

telenor
27. apr 2016

@nikusa22118 co tu citam baby tu pisu ze im test neukazal az do 3mesiaca tehotenstvo.je aj toto mozne?

nikusa22118
27. apr 2016

@zuzanka3381 ďakujem pekne za odpoveď.. 😊nie nie je tam velky rozdiel pretoze sa nam zadarilo na konci MS..☺cize vlastne som v 7TT podla MS..hocikto sa ma pyta ze v ktorom som týždni vzdy poviem ze bude v7.alebov 6. 😁

nikusa22118
27. apr 2016

@telenor ano niekomu stúpa Hcg pomaličky.. Mozno aj Tebe jednoznačne by som skusila testik rano hned z prvého moču.. Ja by som bola takaaa nedočkava ja som uz isla k Dr.ked som vedela ze som tehu..a ten testik co ti vysiel si robila kedy?

zuzanka3381
27. apr 2016

@nikusa22118 zamáličko 🙂

telenor
27. apr 2016

ten
@nikusa22118 ten test som si robila v sobotu teraz.a tento lacny vysiel negativne tam aj ta kontrolna ciarka bola malo viditelna.sex sme mali v posledny den menzesu.tak neviem.

nikusa22118
27. apr 2016

@telenor takže ak by si sj robila zajtra ciarka musi zosilniet trosku..nam sa tiez zadarilo na konci menzesu takze kludne.. 😊

telenor
27. apr 2016

@nikusa22118 hlavne ze mnoho ludi tvrdi ze pocas menzesu asi tazko.vies mne rozpravala aj sestricka u gyndosa ze hcg moze byt tak nizke ze sa moze kludne prejavit az v 3mesiaci tehotenstva.zvlastne.takze kludne aj pocas menzesu hej?supeeer

zuzu1122
27. apr 2016

@nikusa22118 lekar ti to povedal na zaklade meranie ultrazvukom predpokladam.... zalezi od toho kedy si mala ovulaciu... ak je ovulacia posunuta nie na 13ty - 14-ty DC ale povedzme na 18-ty tak ti to moze vychadzat inak... vsetko zalezi od toho kedy bola ovulacia... ale vsetko sa moze este zmenit, nasa mainka napriklad bola podla utz o skoro dva tyzdne dopredu...

adela232
27. apr 2016

@matulikm Ja som potom ľutovala že som išla k lekárke tak skoro lebo vyplašila ma uplne zbytočne a ja som ešte potom musela čakať týžden na další UZ kým sa potvrdilo že všetko je ok. Bol to najhorší týžden v mojom živote. Ako niekto si povie ved to ešte nebolo dieťa, ale od prvej sekundy ako som zistila že som tehotná som ju považovala za dieťa moje malé krásne hned predstavy a obrovská radosť a potom toto. Nikomu to neprajem a preto hovorím nestresujte sa podla mna bude všetko ok a tiež by som niekedy tých lekárov poslala do kelu!

nikusa22118
27. apr 2016

@zuzu1122 ano na zaklade toho ze videl bublinku a plodik mu zmeralo 4Ta4d ale podla ms vychadza inak..ja som mala ovu pocas MS..to som si istá

modraslza
27. apr 2016

@nikusa22118 i mne neslo do hlavy kedy som mohla otehotniet..jedine ak cez ms alebo tesne po...ale doktory to pocitaju podla poslednej ms..ja som potom i skor porodila o mesiac a to som sa bala, ze podla ich vypoctov som bola o par tyzdnou menej a bala som sa .ze budem prenasat a kedze mi zle vypocitali datum porodu obavala som sa, ze mala nenude mat miesto a nakoniec priroda to sama vyriesila..takze neboj sa..vsetko bude fajn

telenor
28. apr 2016

ahojte kocky.prosim vas 6.3.som mala posledny menzes.no 6.4.sa uz nedostavil.mamatest mi ukazal jednu slabulinku ciarku a tie lacne axiom pruzky dva dni nato nic.dokonca aj ta kontrolna bola akasi bleda.citam tu vselico aj to ze baby boli 3mesiace tehotne a hcg sa im ukazalo az vtedy.je mozne ze ta hladina u niekoho stupa pomaly?sex sme mali v posledny den menzesu.je prakticky mozne ze by som mohla byt tehotna?dakujem

peppermint
28. apr 2016

@telenor ahoj. Uz ti dost dlho meska, aby ti test neukazal. Mne vysiel prvy pozitivny test az po tyzdni meskania, pomaly mi stupalo hcg a bolo to zial neprosperujuce tehotenstvo. Po takom dlhom meskani urcite navstiv gynekologa a uisti sa, ze je vsetko v poriadku. Drzim palce.

telenor
28. apr 2016

@peppermint ahoj dakujem.ja som u neho bola s tmavohnedym az ciernym vytokom pred tyzdnom a povedal mi ze ked sa do dvoch tyzdnov nedostavim mam prist.cize to vychadza nabuduci stvrtok.vtedy na sone nic nevidel ze to tam mam podliate na menzes ze o dva tyzdne budde lepsie vidiet.tak ked to tam mam podliate na menzes asi tehotna byt nemozem,ci?ved to tam mam podliate uz mesiac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre