Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

schelly2910
4. máj 2016

@laska07 dakujem pekne🙂 no dnes je termin ked mala MS prist...

mirkomoj
4. máj 2016

@schelly2910 ja som si robila jeden a bola veľmi slabá druhá čiarka a uz som v 20 týždni tak dúfam že ti to dobre dopadne

adusko123456
4. máj 2016

@zildo myslím si,že sme neodbočili od ničoho pretože ja osobne som sa ku tomu príspevku nevyjadrovala.Nebudem odpovedať na niečo,čo neviem (nemám skúsenosť). A to čo si píšem s Baska26 je úplne normálne a navyše to sem patrí. 🙂

nessie_18
4. máj 2016

@darka252 ahoj tak krvácanie zosilnelo tak možno sa podarí nabudúce... Ty si na tomto ako ? 🙂

darka252
4. máj 2016

@zildo ahoj, prepac ale ak by som jej vedela poradit tak by som jej poradila ale nikdy som tabletku PO nepouzila lebo ja sa otehotniet snazim 🙂 Vyjadrim sa k prispevkom k akým chcem a k tomu comu sa rozumiem. A nemyslim zeby sme odbocovali, riesili sme tehu priznaky nasich pripadnych "tehotenstiev"

darka252
4. máj 2016

@nessie_18 to ma mrzi, nevadi ides dalej 🙂 ja este stale citim prsia, brusko, unavu a stav ako pocas chripky. Boli ma uplne vsetko ☹ ☹ ale zmrka bola fajna 😉 DNI by mali dost cez vikend tak sa uvidi 🙂

schelly2910
5. máj 2016

A tento je z dnesneho rana☺

luciaalex
5. máj 2016

Tak to máš krásne rano 🙂

zuzana256
5. máj 2016

ahojte vcera ked som isla na wc curat ta po utreti osm mala na papieri take kvapky bledo cervenej farby neviem co to je a ked do curam tak pri konci ma trosku za stipe o to poze byt dakujem a chodim stale kazdu chvilklu curat

zuzana256
5. máj 2016

minuli mesiac mi prisla ms oo dva dni skor a teraz a prist az 10.5 ato vcera som mala po kvapkach bledo cervene a uz dnes nic neviem ci to moze byt uhniezdenie a nemam ani hnedy vytok ako pisete ze to byva pri spineni kazdy den uzivam femibion 1 uz druhy mesiac a dufam ze mii nerozhadzu aj tieto vitaminy cyklus

zuzana256
5. máj 2016

a taktiez mam jemne bolesti pod bruchom ako na mrchu a ten pocit ked mam tlak na curanie obavam sa ci su to neni aj mococe cesty alebo nieco ked chodim kazdu chvilku krcok mam uplne dole a je tvrdi

mirkomoj
5. máj 2016

@schelly2910 už sa len objednať k lekarovi

schelly2910
5. máj 2016

@mirkomoj uz sa stalo😊 v utorok sa chystam☺

mirkomoj
5. máj 2016

Potom daj vedieť ako si dopadla

mirkomoj
5. máj 2016

Potom daj vedieť ako si dopadla
@schelly2910

puksova
5. máj 2016

Ahojte chcem sa spytat s priatelom sme sa snazili o babetko ale test mi vysiel negativny je mozne ze som tehotna?? Dam sem foto poradte dakujem

puksova
5. máj 2016

Tu je lepsia foto

pepka123
5. máj 2016

@schelly2910 gratulácia 😉

foxinecka888
5. máj 2016

@puksova na základe fotky to nezistíme 🙂 skús radšej napísať viac informácii, koľký si DPO

puksova
5. máj 2016

Asi tri tyzdne ale minuly tyzden som mala menstruaciu. Mozem byt aj tak tehotna?

foxinecka888
5. máj 2016

@puksova sú ženy ktoré keď sú tehotné majú MS, ak si si robila test a vyšiel ti negatívny tak tehu niesi. To je už dosť dlhá doba na to že by ti ukázalo //. Ak aj napriek tomu máš pochybnosti tak navštív lekára ten ti povie či si alebo niesi tehu.

puksova
5. máj 2016

Dakujem teda za radu

rrianna
5. máj 2016

@matulikm Ahoj Matulik, prednedávnom sme si tu písali a dodala si mi vela pozitivnej energie, tak musim ti povedat, ze dnes som bola na sone 🙂 Zatial nebolo vidieť nič, len gestačný vak 🙂 ....... a zrazu ďalší gestačný vak, takže to vyzera nakoniec na dvojvajecne dvojky :D :D :D skoro som tam spadla z tej kozy :D

puksova
5. máj 2016

Podla coho viem na sebe spozorovat ze som v tom? lebo nechcem hned ist ku doktorke 😀

eva2809
5. máj 2016

@puksova nerozumiem tej fotke ??? :

eva2809
5. máj 2016

@puksova keď si dostala menštruáciu a test bol negatívny,tak myslím,že je to dosť jasne nie??prečo myslis,že aj tak si tehotná???

matulikm
5. máj 2016

@rrianna No vidíš 🙂 tak to sa tešíííím 🙂 zo ♥ ti to prajem 🙂 no a samozrejme prajem krááásne tehulkovanie 🙂 to musí byť radosti, dvojnásobnej 🙂 ♥ aaach, tíško a hlavne v dobrom závidim 🙂 fazuľkám maličkým posielam :-* ♥ a tebe/vám dvojnásobne viac energie 🙂 užííívajte 🙂 a joooj 🙂 skoro som zabudla 😀 😀 pošliiiiii prosíííím aj nám čakateľkám tehu bacilky....áno?? 🙂 ♥

rrianna
5. máj 2016

@matulikm Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeeeeeeeeeeemeeeeeeee <3 no radosť je veľká, ale teda aj veľké prekvapko a neistota, že čo to vlastne bude :D doktorka vravela síce, že ešte sa môže stať, že jedno bude slabučké a ostane nakoniec len jedno, ale ja ako som to zbadala cítim a viem, že sa budú v mojom brušku do pôrodu tlačiť dve deťúrence 😅 😵 juuuuuuuuuuj no samozrejme posielam teraz bacilkov dvojnasobne velaaaaaaaaa a čo najskôr nech prídu dobré správy ::-*

matulikm
5. máj 2016

@rrianna Tú radosť chápem, ale aj to prekvaaaapko 🙂 😀 😎 nebojaj, nebude slabučké ani nič 🙂 toľko pozi energie sme ti tu všetky dali - poslali, že to budú silné deťúrence 🙂 no, tak to dúfam, verííím že teraz sa to už podarí každej z nás, po tolkých tehu bacilkoch 🙂 už len čakať na pozitívne spravy 🙂 Veľmi sa teším z teba a tvojich dvoch pokladikoch ♥ ♥

baska26
5. máj 2016

Ahojte baby, tak ja este musim do nedele pockat, ale uz je to o hubu. nevolnosti sa stupnuju a potom zrazu nic. dnes mi je tiez blbo asi od 12tej. teraz som si musela ist kupot kofcu, dostala som na nu strasnu chut. mam aj pazravku, ale tu mavam aj bezne pred MS. ja uz neviem dnes som poobede aj testla (nedalo mi to pokoja 😀 ) ale test este negativny, aj som si myslela, pretoze aj pri prvych dvoch tehotenstvach bol pozitivny az cca 3 dni po meskani MS. a aj to bola testovacia ciarka este slaba. takze musim len cakat. zajtra mame v robote oslavu, cez víkend ideme k bratovi tak aspon na to zabudnem 🙂 a nebudem stresovat.
@adusko123456 ahoj kocka, no co ako si na tom? ms prisla ci nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre