Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

schelly2910
6. máj 2016

Takze dnes som doplnila este digitalny test☺

kristinka28
6. máj 2016

@schelly2910 iiiii parada gratulujem ,,,poprosim tehu bacile 😀 ,alebo recept do ip heh

vepoet
6. máj 2016

@zuzana256 zuzka, to vyzera na dost silny zapal mocoveho mechura - ten boli na konci cikania a ak je aj krv treba utekat k lekarke. jednoduchy test a bude vediet ci mas zapal alebo sa mas tesit na nieco ine.

pepka123
6. máj 2016

@zuzana256 tak si zájdi k lekárovi ja neviem načo čakáš ...už si tam mala ísť minulý mesiac čo si tu písala že máš nejaké problémy 😮😐

zuzanka3381
6. máj 2016

@schelly2910 jeeej, si mi pripomenula, keď som si ja robila digi test a bol tam pozitívny výsledok a som sa tešila ako malé bábo 🙂 a teraz máme malé 8 mesačné bábo 🙂 ďakujem a zároveň blahoželám, je to nádhera.

zuzana256
6. máj 2016

@vepoet ahoj krv praveze neni ale chodim dost kazdu chvilku curat a uz nepocitujem to stipanie dokonca by som povedala ze nai nie stipanie ale skor ako krcok keby bol stiahnuti alebo co a ked prechadza moc von a vcera ma uz aj hrdlo chytilo asi zapal

zuzana256
6. máj 2016

@pepka123 u doktora som bola a bolo vsetko v poriadku az v ppndelok mam ist zas na kontrolu

adusko123456
6. máj 2016

@baska26 ahoj,no nakoniec dorazila,takže som 2DC :'( nevadí Verím,že to chce len čas. No cítila som že príde preto som si nerobila nádeje. Držim ti palce a daj vedieť. Musím len na to tak nemyslieť len keby to bolo také jednoduché.

baska26
7. máj 2016

@adusko123456 to ma mrzi. Ale dobre,ze si pozitivne naladena.
ja stale cakam, nevolnosti pretrvavaju. Citim sa uz ako keby to uz uz malo prist, ale nic. Dam potom vediet ci to doslo abo nie.

schelly2910
7. máj 2016

@zuzanka3381 a myslis ze este potrebne pre istotu robit nejaky test? V utorok idem k doktorovi..

zuzanka3381
7. máj 2016

@schelly2910 určite netreba. Podľa mňa si aj skoro šla ešte k doktorovi. Neviem, či už bude vidieť srdiečko, aby si sa zbytočne nestresovala . Ale nevadí, ty už musíš byť teraz hlavne v kľude, oddychovať, vyložiť nohy a myslieť už len na príjemné veci. Nestresovať. Veľa šťastia prajem. 😉

zuzanka3381
7. máj 2016

@schelly2910 A okrem toho, ešte aký chceš robiť test? Veď si ich už vystriedala dosť. Už nič iné tam aj tak neuvidíš 🙂 Ja som vždy používala iba digitálne, vedela som na čom som.

schelly2910
7. máj 2016

@zuzanka3381 dakujem☺ tak uvidime co povie doktor..viem ze srdiecko este vidiet nebude ale idem k nemu aj preto lebo predtym som mala problem s ovulaciou...brala som duphaston a inofolic.. tak pre istotu...radsej viackrat☺

baby24
8. máj 2016

Snaxilky viete mi dať foto do negativu???

coko_sima
8. máj 2016

ženy prosím poraďte, vidíte to tam aj vy ? už som po dvoch zamĺčaných potratoch a teraz sa snažíme opäť o dieťatko :(

baby24
8. máj 2016

@coko_sima bojím sa ze to je len falošný duch mne tak mama testy duchovali ☹

baby24
8. máj 2016

@baby24 haló snazilky prosím test do negativu vie mi niekto dať??

coko_sima
8. máj 2016

@baby24 hneď ako som si ten test spravila tak to tam bolo..už dávnejšie som čítala že keď máte pozitívny test a dostane menštruáciu tak to znamená že ste boli tehotná ale nejako zlyhalo uhniezďovanie :( tak uvidíme teda...

coko_sima
8. máj 2016

@baby24 pošlite mi test do správy 🙂

baby24
8. máj 2016
coko_sima
8. máj 2016

@baby24 inú nemáte ? ale skúsim aj túto teda moment prosím

baby24
8. máj 2016

@coko_sima takže tak vyskúšala by som inú značku... ☹ tieto testy duchuju aj z vody ::(

coko_sima
8. máj 2016

@baby24 skúste lepšie odfotiť prosím

baby24
8. máj 2016

@coko_sima jaj vy ste chceli aktuálnu moment pošlem do správy.... 🙂

tereskah
8. máj 2016

@baby24 ja vidim na vrchnych dvoch niečo

baby24
8. máj 2016

@coko_sima ja som vám poslala mamatest ten co ste si robili treba skúsiť inú značku ☹

adusko123456
8. máj 2016

@baska26 ahoj no čo ako si na tom?Držim ti silno palčeky 🙂

baska26
8. máj 2016

@adusko123456 ahojky dakujem, ale zatial nic. MS este nedosla, krcok stale dolu a tvrdy, ale robila som poobede aj pepino test a negativny. Tak uvidim ako to dopadne. Skusim testnut o par dni. Teda ak dovtedy nedojde MS.

adusko123456
9. máj 2016

@baska26 Nech to dopadne tak ako si praješ,ja to už nechám na prírodu,zatiaľ sa mám komu venovať 🙂

baska26
9. máj 2016

@adusko123456 dakujem. Potesila by som sa keby sa mi podarilo,ale ked aj nie tiez sa mam komu venovat 😊. Dnes este zatial nic. Ak by sa zadarilo, alebo keby aj dosla MS dam ti vediet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre