Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabikamicka
15. máj 2016

@miska_hryzka tak potom ako to zvládaš predsa musíš jest

gabikamicka
15. máj 2016

@nataliaan preco by malo v ktorom tyzdni myslis žeby si bola ?

gabikamicka
15. máj 2016

@liliputka23 🤗 hlavne žiadny stres aj ked ľahko sa hovorí aj ja stresujem obcas ci je vsetko v poriadku ci sa poriadne uchytilo babetko 😰 prestala som aj fajčiť a nenormálne mam chut si zapáliť od stresov no držím sa vela plačem stačí ze len malinko sa chytím s manželom

miska_hryzka
15. máj 2016

@gabikamicka tak nieco zjem, ale taký režim ako som mala aj keď som nebola tehu. Lekárka povedala, že to sú len mylné názory žien, že treba jesť za dvoch. Ja zjem ráno o takej pol ôsmej v práci jogurt, potom okolo desiatej jablko alebo banán, okolo jednej obed len druhé jedlo bez polievky a potom keď som hladna, tak už len nejaké ovocie. Aj to lekárka povedala, že ovocie jest doobeda a zeleninu poobede.

liliputka23
15. máj 2016

@gabikamicka no ved toto ..a tak neboj aj ja to tak mam moj muz to iste ze co furt stresujem a tak len chlapi nevedia pochopit ako to mi citim

nataliaan
15. máj 2016

@gabikamicka ja mam len taky pocit.. to vsetko co sa momentalne deje somnou.. ak som to dobre ratala cca 4tt... napr vcera zacalo spinenie ako keby kramy ale nejsu to u mna normalne kramy..tak neviem co si mam myslet...😁 pritom priznaky su stale tie iste co som spominala...

gabikamicka
15. máj 2016

@miska_hryzka tak nieje vela toho no ja mam chuť stále na niečo neda sa odolať
Som zvedavá na nastevu u doktora

gabikamicka
15. máj 2016

@liliputka23 nie vôbec mi nerozumie ze mi stačí len jedno krivé slovo povedať a uz plačem

gabikamicka
15. máj 2016

@nataliaan ja uz fakt neviem isla by som k inému doktorovi

nataliaan
15. máj 2016

@gabikamicka ani ja nevadi..uvidime.. dakujem za radu 🙂 pekny den este prajem

pepka123
15. máj 2016

@miska_hryzka ja jedavam dosť ale ako aj pred tehu...ja milujem jedlo mám 59kg 171cm ale pred prvým tehu som mala 50kg a pribrala som na 61kg...bojím sa koľko to bude teraz 😦😊 zjem obed a o hodinu som hladná 😂😉😉😉

miska_hryzka
15. máj 2016

@pepka123 tak ty aspoň más kam priberať :D si môžeš dovoliť papať 🙂

pepka123
15. máj 2016

@gabikamicka ja tiež stále musím niečo jesť,to bude asi tým že nevraciam iba mi je trošku ako keby som bola po opici ale jesť možem 😂😂😂 len sa bojím váhy 😧😦😀

pepka123
15. máj 2016

@miska_hryzka ojoooj práveže už dávno nie... 😂 asi by som mala obmedziť jedenie 😂😂😂

miska_hryzka
15. máj 2016

@pepka123 mať tvoju postavu som rada :D ja mám nejaké to kilečko naviac tak sa snažím nepriberať

gabikamicka
15. máj 2016

@pepka123 tak sme dve ináč som tiez dnes začala 7. Týžden 🤗
Tiez som hladná každú hodinu zjedla by som aj co mi nechutilo nikdy

gabikamicka
15. máj 2016

@pepka123 tiez nezvraciam vecer som skoro unavena uz o 8 by som spala co som chodila spat o 11

gabikamicka
15. máj 2016

@pepka123 a mam hororove sny 🙈

janka670
15. máj 2016

Ahojte prosim Vas o radu v piatok som mala dostať krámy ale nedostala som moj priateľ bol sam doma a skúsili sme spolu nás prvý sex ja som bolo este panna a najprv sme sa len hrali a ked k tomu došlo tak priateľ my pár krat skúšal dat penis dnu a ked to spravil asi 5 X a potom ho vitiahol a mal ho mokrý a nevieme co to bolo a bojíme sa. Teras my krámy meškajú 2 dni ale mam príznaky ako bolesť brušká kŕče a bolo my aj nevoľno neviem mam užiť tabletku po je od toho asi 30 hodiny ďakujem za vaše rady táto stránka sa my velmi paci.

gabikamicka
15. máj 2016

@janka670 ahoj urob si test alebo chod k lekárovi a ak niesi pripravená na babo ak no tak si daj predpísať antikoncepciu alebo používajte kondom atak

janka670
15. máj 2016

@gabikamicka ďakujem za odpoved ale myslíš si ze by bolo dobre užiť tu tabletku po ? Ďakujem za odpoved

liliputka23
15. máj 2016

@gabikamicka to ta chapem sme natom rovnako

eva2809
15. máj 2016

@janka670 ahoj.30hodin je veľmi málo na to,aby si mala priznaky ako nevolnost a podobne..takze tehotenský test ti nepomôže,ale nehnevaj sa priateľ nevie,ci "to"išlo do teba,lebo normalne vlhkosť je normálna pri sexe.Neviem ti poradiť,ci mas užiť tabletku po,ale v každom pripade mala by si sa poradiť o vhodnej antikoncepcii pre teba alebo pre partnera!!!!

janka670
15. máj 2016

@eva2809 ahoj ďakujem ti za odpoved priateľ my povedal ze on sa do mna nespravil ale ked vitiahol mal mokrý koniec a nebolo toho vela mozno kvapka ale určite sa nespravil ďakujem za odpoved.

janka670
15. máj 2016

@eva2809 ide o to ze on ani o tom nevedel ze sneho niečo vyšlo iba ked to vitiahol tak zistil

janka670
15. máj 2016

@eva2809 myslíš ze to su príznaky na krámy ďakujem za odpoved

eva2809
15. máj 2016

@janka670 je normálne,ze ste mali vlhko,ppocas sexu tak ako muz,tak aj žena vylučuje určite tekutiny...😃ale aj to že sa nespravil ti nikdy nezaručí,ze nemozes otehotniet.preto je veľmi dôležitá ochrana v prípade,ze nechces otehotniet.tak uz viac takto neriskujte😉

eva2809
15. máj 2016

@janka670 tak bolesti bruška a kŕče môžu byť a aj väčšinou sú príznaky pred menštruáciou.

janka670
15. máj 2016

@eva2809 ďakujem za odpoved myslíš si ze sa nemáme obávať tehotenstva?

gabikamicka
15. máj 2016

@liliputka23 tak uz co a ako testy uz pozitívne ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre