Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

darka252
18. máj 2016

@zuzanittka1405 tu hniezdenie vajíčka je cca okolo 8 dpo takze to by aj pasovalo. A nože to byť sprevádzané aj miernymi bolestami v podbrušku. Ale ak mavas PMS tak to môže byť aj to. Vydrz estr pár dní a skus test. Držím prsty 🙂

domx
18. máj 2016

@rebecka_11 podľa mňa je jedno akú rúčku má ten test.. na obale musí byť napísané, že tehotenský test.. to je dôležité.. ešte sa dajú kúpiť aj ovulačné testy, a tie bývajú zvyčajne ružové, ale ja si myslím, že naozaj na tom nezáleží.. treba si hlavne prečítať názov 🙂

domx
18. máj 2016

poradí prosím niekto aj mne?? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzanittka1405
18. máj 2016

@darka252 dakujem velmi pekne....pockam este par dni a zaciatkom tyzdna si spravim test..

zuzulaxx
18. máj 2016

@domx ahoj môže to byť naozaj kadečo...Aj tehu aj rozvijajuca viroza,možno si chytila obličky,zápal moc.ciest....možnosti je veľa s tymto som sa ešte veru nestretla moc ti neporadim..len nechápem prečo ti nedala odporúčanie ku gynekologovi veď to je v jeho kompetencií .

domx
18. máj 2016

@zuzulaxx ved to, ze to moze byt cokolvek.. ale myslim ze zapal mocovych to nie je, pretoze to uz som mala a toto je nieco uplne ine.. no tak oni tu takto funguju.. nedaju lieky ani nespravia ziadne vysetrenia.. oni maju velmi divny zdravotny system.. budme radi za to ze to mame na SR take ake mame.. lebo ja sa velakrat liecim na mojich "dovolenkach" doma na SR.. co je dost smutne podla mna..

zuzulaxx
18. máj 2016

@domx aha tak to môžeš teda porovnať a vylúčiť,myslím tie mocaky..inak sranda s tym zdravotnictvom ja som potom celý život žila asi v omyle riadnom keď som si myslela ze všade inde vo svete je to určite lepšie ako na SVK..heh a inak ako sa cítiš teraz? Ešte to trvá či sa to ustalilo?

domx
18. máj 2016

@zuzulaxx noo človek nevie, pokiaľ neskúsi, ako sa hovorí.. ja som si myslela to isté.. ale táto krutá realita ma presvedčila o inom.. naozaj som rada, že aspoň na Slovensku sa nám dostáva takej zdravotnej starostlivosti akej sa nám dostáva, prístup lekárov a sestričiek je už iná vec, ale naši si nedovolia nepomôcť nám, keď vidia, že je to vážne.. týmto tu je to jedno, či má človek zápal mandlí aj 5 týždňov, zatiaľ asi moja najhoršia skúsenosť.. kamoška čakala 12 hodín na vyšetrenie s prasknutou cystou na pohotovosti a jej sestru poslali s mŕtvym bábätkom v brušku domov, že to sa samé spraví.. nakoniec museli ísť na poľskú kliniku v Manchestri, a tam jej zachránili život, prišla by o pár minút neskôr a už by nežila.. najlepšie je ale keď si obvodný lekár hľadá diagnózu na Google :D mohla by som tu byť do zajtra, takže sa už radšej nejdem rozčuľovať.. 😀 noo popravde sa mi to krvácanie večer iba zhoršuje, cez deň to trochu ustane a večer to mám späť, a dokonca mám pocit, že je to iba horšie niekedy.. tak neviem, skúsim znova tehotenský test asi 2 dni pred MS, len tak pre istotu.. to je asi aj tak to jediné čo môžem urobiť.. 😒

zuzulaxx
19. máj 2016

@domx wau 😱som v šoku z toho...až mi zle prišlo z tej kamosky 😭to je otras bože 😯no a k tebe ..pokiaľ to nieje čerstvá krv a veľa ako klasická ms tak šanca byť tehu tu je ..😤musíš čakať ako pises..uvidíš bude dobre! PS: ďakujem za ❤

domx
19. máj 2016

No..vela anglicanov sa tiez na to stazuje..lebo maju malo skusenych lekarov..v Londyne a velkych mestach je to lepsie..nie je jej vela..ale vecer si zvyknem na papieri najst aj cerstvu..je taka s primesou starsej...proste vyzera to presne ako ked mam spinenie pred MS..aj bolesti brucha su podobne..aj sa citim celkovo tak..len nechapem preco sa intenzita krvacania nestupnuje alebo nezlepsuje..stale je to rovnake iba vecerom trochu horsie..za necele 2 tyzdne idem domov..tak prve co urobim je ze zabehnem k mojmu gynekologovi.. 🙂

zuzulaxx
19. máj 2016

@domx to máš isto akési čudné,fakt netuším😮najlepšie rozhodnutie urobíš aj keď je to ešte dlhá doba 😌

domx
19. máj 2016

@zuzulaxx no ja viem ze je to este dost dlho, ale nic ine okrem testovania, cakania na MS, a potom uz len zajst k tomu mojmu lekarovi mi zial ani neostava.. 😒 keby mi MS neprisla, a stale by som krvacala, a testy by boli stale negativne, tak zajdem k lekarovi tu este raz, a ak nebude ochotny ma poslat na scan tak mu asi poriadne vynadam.. 😀 😀 😀 a preco si myslis, ze to tehu moze byt, ak by som nekrvacala cerstvu krv? keby bola cerstva nie je to pravdepodobne? 😕

zuzulaxx
19. máj 2016

@domx tak čerstvá vždy signalizuje ze nie,aj keď sú baby ktoré majú mrchu aj do 6 mes.tehu.Ale tak aj lekár vacsinnou hovorí že čerstvá krv nieje dobre znamenie ..pockas a uvidíš darmo sa plašiť,daj vediet ako to dopadne s tebou ,teraz som zvedavá 😊A kedy planujes testovať?

domx
19. máj 2016

@zuzulaxx aha..tak to som nevedela..napr.moja maminka krvacala az do 6 mes.tehu.. ano mas pravdu..pockam a uvidim..dnes mam 3 dni do MS..tak skusim 1test zajtra rano..🙂

zuzulaxx
19. máj 2016

@domx daj vediet ..diky 😉držím preteky👍👍👍

zuzulaxx
19. máj 2016

@domx prsteky..prepáč cez mobil to je blbe

darka252
19. máj 2016

@domx ahoj, citam ake mas tazkosti a moze to byt vazne nieco s nejakym zapalom, nepali ta pri moceni? Ale na druhej strane citam ze o necely mesiac mas svadbu 🙂 gratulujem 🙂 ale predstav si ze ja som pred mojou svadbou mala tiez divne teploty, a spinila som.... myslela som ze pridu dni a ja si svadbu poriadne ani neuzijem. Ale tie este mali mat cas.... v nedelu po svadbe sa spustili ale iba na 3hod. a to je vsetko. .... Uz som mal aj podozrenie ci nie som tehotna, ale nebla som. Lekarka mi vravela ze to moze byt aj dosledok stresu pred svadbou. Ked zo mna opadol tak sa aj ms spustila ale bola divna.... psychika s clovekom robi vela....ale skus doktora postrcit nech ta posle na gyn. Moze to byt nejaky zapal a z neliecenych skrytych zapalov byvaju potom neskor problemy a nechcem ta strasit ale aj s otehotnenim. Ak mas zapal nejakych zenskych veci moze sa uchat vajcovod a to bude potom troska problem s babom. Ale to je iba polemizovanie, dufam ze som ta nevystrasila 🙂 Ale urcite bud dotierava a vyziadaj si vysetenie, na toto mas narok vsade aj na Alijaske 🙂 drzim prsty

domx
19. máj 2016

@darka252 ahoj.. nie nepali.. v minulosti som mala zapal mocovych ciest a to je uplne ina bolest ako toto.. vtedy som mala naozaj velke bolesti, skor palenie a pichanie, a pri moceni to bolo najhorsie, ale teraz nic take nepocitujem.. samozrejme nemozem to 100% vylucit, pretoze nie som lekar, ale kvoli predoslym skusenostiam viem, ze je to nepravdepodobne.. dakujem.. 🙂 🙂 ano velmi sa uz tesim ked bude po, lebo obcas je to naozaj stresu vyse hlavy a bola som uz velmi vystresovana, pretoze mi mamka nepride na svadbu lebo zije na Zelande a nema dost penazi aby dosla.. 😢 😢 s tym som sa dlho nevedela zmierit, pretoze mi doteraz nevie povedat ci pride alebo nie, a to ma nuti mysliet si ze urcite nepride, len mi to nechce povedat.. bolo vela stresu aj kvoli tomu ze nam nema kto financne pomoct a navyse vybavujeme svadbu zo zahranicia, takze obcas to naozaj bolo tazke.. 😢 ale od marca sa situacia ukludnila, pretoze sme boli doma na SR a vela veci sme vybavili, takze nastal konecne pokoj v mojej mysli.. 🙂 preto si myslim, ze ten stres by sa prejavil skor.. urcite pojdem na vysetrenie na SR, a ak sa MS nedostavi, alebo ma toto neprejde tak este pojdem aj tu, pretoze si myslim, ze bez priciny by som krvacat nemala.. 😖 😖 dakujem 🙂

lia1949
19. máj 2016

Ahojte baby prosím vás mohli by ste mi pomôcť. ? Už 5 dní mi meška menštruácia robila som si dva testy ale oba sú negatívne neviem co si mam myslieť pretože mne menštruácia chodí vždy načas , myslite ze môžem byť tehotná. ? Príkladám môj graf bazálnej teploty

domx
19. máj 2016

@lia1949 ahoj.. a kedy si mala ovulaciu? alebo resp. kedy ste mali styk? 🙂

lia1949
19. máj 2016

@domx no ovulka mi začala podľa bazálnej teploty asi ten 11. deň ale skúšala som aj ovulacne testy a tie mi vyšli pozitívne od 13. dňa.... každopádne snazilkovali sme sa od toho 11. dňa každý deň asi tak 6 dní potom sme to zmiernili pretože som začala mať bolesti v podbrušku takže sme to obmedzili na asi každý tretí deň

domx
19. máj 2016

@lia1949 a testy ti stale ukazuju negativny vysledok? hmm.. to uz by ti asi malo ukazat.. a mas aj ine priznaky okrem vynechanej MS?

lia1949
19. máj 2016

@domx áno skúšala som dva testy jeden som robila predvčerom bol negatívny a dnes druhy tiež negatívny. Ako ďalší príznak beriem asi to ze už štvrtý deň mi je večer zle ale okrem toho asi nič. Mam stále bolesti v podbrušku ako by som už menštruáciu mala dostať a včera som mala aj taky slabo hnedy vytok ktorý sa dnes už objavil len ojedinele

domx
19. máj 2016

@lia1949 podla mna mozes byt tehotna, celkom ti sedia priznaky.. 🙂 ale ak ti testy ukazuju stale negativny vysledok.. tak neviem, vyskusaj iny typ testu.. a testuj rano.. a ak ti nepride MS, ja by som sla k lekarovi.. aspon na odber krvi, z krvi by ti to mali zistit 😉

emily0412
19. máj 2016

3 dni pred ms a test robeny teraz vecer. Co poviete?

domx
19. máj 2016

@emily0412 noo vyzera to slubne.. 🙂 🙂 🙂 gratulujem.. 🙂 inac ja som si dnes tiez robila test asi pred hodinou, a mam rovnako 3 dni pred MS.. ale mne nevyslo vobec nic.. ☹ ☹

domx
19. máj 2016

iba krvácam viac a viac.. a už mi je aj zle.. ☹ už to vyzerá ako začiatok MS ☹

misenka777
19. máj 2016

Ahojte dievčatá, rada by som sa spýtala na Váš názor. Už vyše roka sa snažíme o bábätko ale bez výsledku!!! Posledné 2 mesiace som brala clostylbegyt a na poslednom ultrazvuku som tam mala dva folikuly ale v piatok na 15 DC mali asi 16 a 14 doktor povedal, že zase z toho nič nebude lebo sú malé ale vraj sa máme snažiť že možno dorastú a prasknú!
Teraz je to asi 2 týžne a mám taký hustý biely výtok, strašne ma bolia kríže, zhoršila sa mi tvár ako keby som bola v puberte a mám také napnuté prsia vôbec nebolia! A dokonca suseda sa ma pýtala či nie som tehotná vraj mám nejaké lesklé oči a vyzerám inak.
Môžem byť tehotná ? Test si nechcem robiť pretože je to asi skoro a nechcem sa sklamať. Ani poriadne neviem kedy mi má prísť menzes pretože chodí ako sa mu chce!!! :(
Za odpovede ďakujem !

emily0412
20. máj 2016

Spravila som si dalsi a tiez pozitivny

zuzanka3381
20. máj 2016

@misenka777 Podľa vešteckej gule môžeš byť tehotná 🙂 To ti nikto tu nepovie, či si alebo nie si tehotná. Príznaky sú ako tehotenské, teoreticky to môžu byť aj príznaky pred MS. Ja som tiež mávala nepravidelný cyklus, takže tiež bolo ťažké odhadnúť, kedy mám plodné dni a kedy ísť do toho. A tiež mi doktor povedal, že mám folikuly, ale ani jeden nebol dominantný. No nakoniec sme zistili, že ŠŽ mi nepracuje tak, ako má, takže to je iný prípad.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre