Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzulaxx
22. máj 2016

@liliputka23 ahoj,ak ti spinenie prešlo tak ok..Ale ak by sa zopakovalo tak treba ísť na pohotovost,dajú injekciu a prejde to ..No a k tomu ze dr nič nevidí na sone je byť tým že si malá posunutu ovolku a oplodnenie nastalo neskôr čiže je plod ešte malinkaty alebo potom posledná možnosť mimomat.tehu čo dúfam že to nebude tfuj tfuj tfuj,držím palceky

liliputka23
22. máj 2016

@zuzulaxx no odvtedy uz nic vobec len som sa zlakla.. no ved aj hcg som nemala velmi nejake vysoke a sestricka ze to je na zaciatku ked mam take nizke .. aj ja som myslela nato mimomater. Nno dufam ze to nebude

zuzulaxx
22. máj 2016

@liliputka23 no snaz sa pozitívne myslieť ..Bude ako ma byt 😌

zuzana256
22. máj 2016

@zuzulaxx nezapacha a bol husty uz ho zatial nemam

zuzulaxx
22. máj 2016

@zuzana256 to je divne..keby bol biely a najlepšie tekuty tak to je ako v trhu ale toto neviem

zuzulaxx
22. máj 2016

@zuzana256 tehu oprava..

liliputka23
22. máj 2016

@zuzulaxx ved aj myslim nakoniec som musela aj tak na pohotovost

zuzanka3381
22. máj 2016

@domx Určite áno. Keď pôjdeš k nej, určite jej povedz, že si ho vysadila, podľa mňa ak je normálna, tak ťa vyhreší 🙂 A hlavne, keď chceš riešiť tehotenstvo. Mne sa napríklad braním euthyroxu trochu upravil aj cyklus. Mala som ho hala bala a upravil sa. Nemám 28 dňový, ale dlhší, ale pravidelne. To čo bolo už nerieš, rieš to čo bude a drž sa pokynov lekára, vravím ti to z vlastnej skúsenosti.

zuzana256
22. máj 2016

@zuzulaxx zajtra iden na gundu tak uvidim ci nieco nemam nejaky zapal

modraslza
22. máj 2016

@petrana1234 skor si myslim, ze su to hormony...mozes byt aj tehotna pri ms , ale skor to je rarita..kedze z vlastnych skusenosti..mne uz blbol cyklus velakrat a stale som typocala na tehotenstvo a nakoniec to nebolo...a pri tehu mi ms jednoducho neprisla a bolo to

zuzanittka1405
23. máj 2016

dnes som si robila opat test a bol tam duch .. 🙂 silnejsie ako v piatok 🙂

zuzulaxx
23. máj 2016

@zuzanittka1405 tak to je super😊😍

zuzulaxx
23. máj 2016

@zuzana256 no čo ako si pochodila?😯

zuzanittka1405
23. máj 2016

@zuzulaxx veru heeej je to super aj ked sa este netesim lebo aj pred tym som sa tesila a nakoniec sme to museli dat prec nechcene :( ale ja len dufam a verim ze tento krat uz vsetko bude tak ako maaa.... 🙂

zuzulaxx
23. máj 2016

@zuzanittka1405 verím tomu ze ano 😊

zuzanittka1405
24. máj 2016

@zuzulaxx sak bolo by na case uz moja 🙂

misenka777
24. máj 2016

Ahojte baby už som tu písala, že či môžem byť tehotná pretože som 8.4. bola na gynde a mala som 2 folikuly jeden mal 16mm a druhý 11mm v nedeľu sme skúšali a keďže spermie vydržia niekoľko dní je možné že sa to podarilo ? Už niekoľko ľudí mi povedalo, že sa mi lesknú oči a mám ich iné a 2 týždne mám biely hustý výtok ! Sem tam mám tlak v podbrušku a zhoršila sa mi pleť a mám pocit že som stále ospalá! Mávam cyklus 42 a vyše ale minulý mesiac mi došli na 30 DC a dnes je to 33 DC tak ani neviem kedy ich mám čakať ! Kedy si mám urobiť ďalší test jeden som si robila teraz v sobotu ráno a nič :(
Ďakujem za rady :!

blairgossip
24. máj 2016

haha odpovedáme na otázku babe spred 10 rokov 😂

darka252
25. máj 2016

@misenka777 ja mávam tiež take dlhé cykly a mne pomohlo práve to že som sa sledovala a merala bazalku tak som vedela kedy je ovulka a kedy čakať ms. To že si mala minuly cyklus kratší znamená že ovulka bola skôr. Neviem kedy ti prebehla tento cyklus a tak je ťažko povedať či si tehu. Tiež som mala aj zrelé folikuly a ovulka bola oveľa neskôr. Najlepšie to budeš vedieť ty sama ak sa budeš sledovať. Držím prsty 🙂

misenka777
25. máj 2016

@darka252 ďakujem za odpoveď! Ale stále je tam šanca..tak Uvidím brala som 2 cykly po sebe clostylbegyt A teraz mám začať znovu tak Uvidím.

darka252
25. máj 2016

@misenka777 jasne sanca je, ved nadej umiea posledna 🙂 drzim ti prsty nech to vyjde 😉

misenka777
25. máj 2016

@darka252 dakujeeeeeeeem

lejla13
26. máj 2016

Ahojte baby, potrebujem poradiť 😖
Mala som menzes od 17.3 do 22.3. Po skončení ma stále boleli prsia, mala som návaly tepla a zimy, cítila som sa unavenejšie ako inokedy, bolo mi tak divne, a hlavne ma stašne boleli bradavky, mala som ich stále postavené, no poznáte tú bolesť. Celý mesiac! Myslela som, že som tehu. Spravila som 3 testy v priebehu týždňa a nič.. Išla som k ženskému, že možno to ukáže krv ale test ešte nie. Ženský mi povedal, že som na 99,9% tehotná, to isté sestrička. Krv ukázala že nie som. Obaja boli v šoky a tak mi sestrička povedala, že asi mám hormonálnu poruchu, mám počkať na menzes ( ktorý mal byť o pár dní) a prísť počas neho na krv, aby mi zistili tie hormóny zbláznené. Ale ako napoky som vtedy zostala prechladnutá a sestrička vravela, nech radšej nechodím, že to počká do budúceho menzesu. A ja čakám, čakám,a menzes nikde.Mala som ho dostať 20.5 ale neprišiel. 21.5 a 22.5. ma bolelo brucho, aj spodok, pichalo pri vaječníkoch, oblievala ma horúčava ako vždy pri menzese, ale nemala som ho. Robila som si dnes test a vyšiel negatívny... čo si o tom myslíte? Môžem byť tehotná? Alebo sa mi fakt hormóny zbláznili? Ďakujem za všetky reakcie 🙂

zuzulaxx
27. máj 2016

@lejla13 keď si toto mala aj pred mesiacom a tehu to nebolo tak si nemyslím že teraz by to tehu bolo..asi sa ti naozaj zbláznil cyklus a hormóny😞

lejla13
27. máj 2016

@zuzulaxx Ešte som si spomenula, že 1.5 som krvacala, ale len jeden den a koniec.. Tak to sa mi tie hormóny riadne zbláznili 😕

zuzulaxx
27. máj 2016

@lejla13 ti poviem ze riadne

patka182
27. máj 2016

Dobre ranko mamicky potrebujem pomoct pred par mesiacmi test vysiel negativne a doktor hovoril ze mam cystu. Nic som neriesila ale teraz ked si lahbem a napnem brucho vyskoci mi dost vysoko hrcka ako ked som cakala synceka ze to bol jeho chrbatik ale ja neviem otom ci som tehotna je to mozne aby som bola uz vo vyssom stadiu bez toho aby som otom vedela? Menstruacia chodila ale meskavala dost ale mne meskava stale... Teraz si davam dokopy aj neake priznaky ale to si mozem iba vsugerovat pohyby necitim asi pteto ze som neni vobec chuda tak to mozem slabsoe citit prosim nerobte zo mna blazna a poradtr

candii
27. máj 2016

@patka182 vsak si spravte test ak by ste bola tehotna vo vyssom stadiu isto by ukazal // .. alebo navstivte svojho gynekologa

patka182
27. máj 2016

@candii gynekolog mi povedal že sa mam ozvat až buduci tyžden že ma toho vela a priatel mi zabudol kupit test a ja nemam pri sebe peniaze tak musim čakat až pride len takto brucho mam na jednej strane iba ked ho napnem po ležiačky inak nie

candii
27. máj 2016

@patka182 noo tak neviem teda ale mozne je vsetko.. dajte vediet potom ako dopadlo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre