Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzulaxx
27. máj 2016

@patka182 a nebude to skôr hernia?

kikuska91289
27. máj 2016

Baby co si o tom myslite vidite tam nieco ? Vopred dakujem za vase nazory

patka182
27. máj 2016

@zuzulaxx a čo je to ta hernia?

patka182
27. máj 2016

@zuzulaxx už som našla herniu no neviem ale vravim mne sa urobi takato hrčka iba ked napnem brucho ako ked som aj syna čakala a to nieje že gulička ale normalne na pohmat tvrde ovalne začina to pod žaludkom a neviem kde konči...je pravda že mam velke brucho lebo ja čo priberiem ide mi do brucha a ja od porodu som pribrala 30kg :( takže naozaj mam toho na sebe viac než dost

zuzulaxx
27. máj 2016

@patka182 to je jediná vec ktorá má napadá...nemyslím že je to tehu

patkaamirko
27. máj 2016

@eliska1986 Ahoj moja tak som tu zase 😊

patkaamirko
27. máj 2016

@eliska1986 môj testik dnes..včera som mala mat MS ..no neprišla

zuzulaxx
27. máj 2016

@patkaamirko gratulujem a opráv si údaje v páse píše ti termín september 2014

patkaamirko
27. máj 2016

@zuzulaxx ou 😂😂to mám ešte z minuleho tehu 😄😄Ďakujem

zuzulaxx
27. máj 2016

@patkaamirko myslela som si heh 😃😃😃😆

mikimi
28. máj 2016

Ahojte baby, som tu nová a naozaj by som chcela vas poprosiť o vaše skusenosti ,,, tak s mojim priateľom som mala nechránený pohlavný styk so všetkým pred 13 dnami mala som dva dni pred ovuláciou posledné 4 dni ma bolia prsia a su väčšie už asi 5 deň po som cítila bolesť v podbrušku ktorú citim skoro každý deň raz slabo raz silno vcera som dokonca mala krvavé spinenie (asi 3 kvapky) a mam neskutočnú chuť jest veľa jest ms mam dostať o 5 dni nikdy pred ms nemám naliate bolave prsia iba den pred mam slabé kŕče to viem ze pride ,, test som nerobila pride mi to skoro , myslite ze som tehotná ?

zuzulaxx
28. máj 2016

@mikimi ahoj,😜vitaj,dúfam že sa ti tu bude páčiť😊príznaky čo popisujes sedia na tehotenstvo takže možné to je 😉skús testnut o dva dni ešte je skoro

mikimi
28. máj 2016

tak nekupovala som testy lebo bolo by to skoro,, o také dva dni skúsim prvý ,, dúfam že to bude bábo veľmi by ma to potešilo

nikasaj
30. máj 2016

Baby poradte prosim,neiem co si mam mysliet. 1.6.mam dostat mrchu ale pokusali sme sa s manzelom o babo tak cakam ze skor nedorazi.ale teraz sa mi objavilo take slaboruzove ked som kontrolovala krcok tak neviem.krcok bol zatial tvrdy ale mam pocit ze asi sa posunul vyssie.tak neviem.test bol negat.z ranneho mocu.co si o tom myslite?😳

dianna3571
30. máj 2016

@mikimi ahoj,možno akby sisi urobila test už by tam,bola slabulinká čiaročka..ja som ju tam mala 😉 lebo priznaky naznačujú tehotenstvo...tak držím palce 😉

katakomba
30. máj 2016

Ahojte baby, viete mi niektorá poradiť ? mám týždeň pred menštruáciou. o bábo sa snažíme už asi 2 mesiace. poslednú menštruáciu som mala takú divnú, trvala mi 2 dni a aj to bol iba taký divný výtok, ktorý sa potom ešte v priebehu týždňa sem tam objavil. Teraz mam už 5 deň neskutočnú bolesť bradaviek a celkovo, keď si chytím prsia ma bolia. Inak ma nikdy prsia pred ms nebolia. 2 dni dozadu som cítila také jemné pobolievanie v podbrušku a aj dnes. Neskutočne by som sa potešila malej bambulke, myslíte, že je to príznak tehotenstva ? 🙂

magic08
30. máj 2016

@katakomba moze a nemusi byt, preco si nespravis test... 🙂

katakomba
30. máj 2016

@magic08 už som ich urobila toľko, že by som si aj dovolenku za to zaplatila 😀 😅 ale niee.. bojím sa toho, že budem zas sklamaná. Dnes som už aj váhala, či si ho neurobiť, ale povedala, som si, že asi skúsim ešte dáky deň počkať, ale som strašne nedočkavá ... 🙂

tinka1912
30. máj 2016

Babule potrebujem vasu radu,uz 5den mi meska menzes dnes som si robila tehu test ale bol negativny.Je to dva mesiace čo som potratila☹a stalo sa nam ze sme si nedali pozor..tak neviem ci to moze byt tehu alebo nie..stredu mam ist ku gyn.

katakomba
30. máj 2016

@tinka1912 tak na to, ti asi nikto neodpovie ... 😒

magic08
30. máj 2016

@katakomba ale ani tebe nikto neodpovie 🙂 urob test.

@tinka1912 ty tiez 🙂

tinka1912
30. máj 2016

@magic08 test som robila a je negativny...ja len ze ci sa niektora neocitla v podobnej situacii popripade ako jej to dopadlo.ja viem ze najpresnejsie to budem mat ked pojddem k lekarovi.

bubu007
1. jún 2016

Ahoj Kočky 🙂 Chcela by som počuť váš názor ... Mala som dostať menzes 20.5. Neprišiel, Síce som celý čas počas obdobia, kedy mal byť pociťovala bolesť podbruška, pichanie dole, pri vaječníkoch, nafúknuté brucho, ale menzes nikde. 27.5. som išla k ženskému, či nie som tehotná, pretože šanca tu je. Cez sono nič nevidel. On aj sestrička mi povedali, že si myslia, že som prišla ešte skoro. Čakala som na výsledky krvi.. medzi tým som si uvedomila, že vždy okolo jednej až tretej zostanem unavená a v práci zaspávam. Stále som nafúknutá, bolia ma prsia, menzes stále nikde. Dokonca pociťujem už zopár dní svalovicu na lítkach :-O čomu nerozumiem, lebo ju nemám z čoho mať (ešte som sa nedočítala, že by to mala nejaká tehotná tak neviem kde to zaradiť 😀 ) Dnes som sa konečne dovolala na výsledky krvi a povedali mi, že sú negatívne. Ale že stále platí to čo mi vraveli, myslia si že som prišla skoro. Vraj nemám chodiť na vyvolávačku ale mám čakať či ´ďalší mesiac príde menzes. Medzi tým si môžem buď testnúť, alebo o týždeň, dva prísť znova na krv. Akurát som po sprche a sledovala som sa v zrkadle. Zdá sa mi, že mi trošičku stmavli bradavky, všimla som si taký tmavý krúžok okolo bradavky a z ničoho nič ma pred 2 hodinami rozboleli boky prsníkov (pri podpazuší).
Čo si o tom celom myslíte?
Ďakujem za všetky komentáre 🙂 A prajem pekný večer

pepka123
2. jún 2016

@bubu007 no podľa toho čo píšeš môžeš byť tehu ale je zvláštne že si ešte netestovala 🙂 veď keď od 20.5 nemáš MS tak už by ti mal test ukázať. 🙂 Mávaš pravidelnú MS???

pepka123
2. jún 2016

@katakomba záleží na tom kedy si mala poslednú MS (dátum) 🙂

lusynka10
2. jún 2016

ahojte babule 🙂 , som tu po dlhej dobe a mám na Vás otázočku.... aké máte skúsenosti s TT RapiClear???
S priateľom sme rozmýšľali nad babom a tak, že to skúsime a ak to vyjde tak to tak malo byť 😀 😀 😀.
Posledná MS som mala 11.5 a teraz by mala prísť 8.6 ale cítila som sa posledné dva dni veľmi divne 😕 ( napína ma pred jedlom, po jedle, pociťujem zvýšenú horúčku a o 19.30 už nevládzem mať otvorené oči 😕 . Prikladám aj foto TT - dnes okolo 13.00 robený .....myslíte, že to mohlo takto skoro ukázať? cyklus mam 28 dňový takže podla výpočtov by to sedelo 🙂 🙂 🙂 🙂 ...len či to nieje falošný duch 😢

laska07
2. jún 2016

@lusynka10 vyzera byt pozityvny.Skus o dva dni z ranneho mocu.

lusynka10
2. jún 2016

@laska07 Ďakujem 😉 ...ja len či sú spoľahlivé tieto testy ...dúfam, že sa neradujem predčasne 😀

laska07
2. jún 2016

@lusynka10 nemala som tento druh testu tak ale pokial ciarka zosilnie pri dalsom teste mozes sa tesit.

stevvvka
2. jún 2016

@bubu007 ja som mala v obdobi, ked mala prist ms, presne take krce a pichanie, ako ked mam svoje dni, ale krv nikde. Mozes mat nizke hcg, preto z krvi nezistili. Ak mas silnejsi vytok, pravdepodobne si tehu...

Na druhej strane, ak velmi silno tuzis po dietatku, telo si utvori vsetky priznaky, aj bradavky sa ti zdaju tmavsie a pod. Nie je to tym, ze sa ti to iba zda, oni naozaj stmavnu, to vsetko dokaze psychika...urob si test.

@mikimi vobec nie je skoro na test, kludne testuj 🙂 aj rano aj na obed...nebudu kolajnice, ale slabu ciarocku by si uz mohla mat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre