Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mikimi
2. jún 2016

Slabú čiaročku som tam videla a tešila som sa no dnes mi mal prísť ms a aj prišiel no zatiaľ je to slabé a krv je ružova alebo svetliesie hneda ,tak ja už neviem

zuzanka3381
2. jún 2016

@lusynka10 Kúp si prosím ťa digitálny. Týmto testom som ja nikdy neverila. Na digitálnom ti ukáže aj približne, koľko si tehotná. A skús tak za týždeň, je to veľmi skoro. Nechaj čas bábätku, aby sa zabývalo 🙂 Veľa šťastia

bubu007
3. jún 2016

@pepka123 Ale čoby, ja som testovala hneď jak mi meškali a test bol negatívny.. potom som šla k lekárovi a on mi povedal toto, včera ráno som robila test a stále negatívny. Aby musím skúšať testovať a čakať..
@stevvvka Dieťatku som sa nebránila ale plánovali sme ho až na neskôr s priateľom, no vraveli sme, že keď sa zadarí, tak sa potešíme. Mali sme ešte veľa plánov, toto nás oboch zaskočilo. Takže myslím, že si to nenamýšľam.. A výtok mám tušim trochu silnejší, ale skôr som si všimla že je lepkavejši, alebo ako to nazvať.
A včera mi dokonca zostalo zle po večeri. Tak sme sa s priateľom asi 2 hodiny prechádzali po dedine, aby som bola na čerstvom vzduchu, nech mi to prejde. Napínalo ma, grgalo sa mi ale nevracala som..

stevvvka
3. jún 2016

@mikimi mozno je to hniezdenie. Ak si vcera slabo krvacala, dnes by mala byt ciarka silnejsia....
Alebo sa teda rozbieha ms...

@bubu007 ano, lepkavejsi a hustejsi akoby. Mne napriklad este dva tyzdne po chybajuce ms nebolo ani raz zle, zacalo to az neskor, ale naduvalo ma a grgala som...aj prsia ma boleli, ale fakt jediny rozdiel, co som si vsimla, bolo to, ze mam normalne krce ako pri ms, cakala som ze kazdu chvilu potecie krv, aaa ked tie krce boli stvrty den a krv nikde, tak som uz vedela 🙂

stevvvka
3. jún 2016

@bubu007 no ako, testovala si? Som zvedava 🙂

bubu007
3. jún 2016

@stevvvka Dnes som netestovala. Robila som si test včera a bol negatívny.. tak teraz počkám pár dní a potom skúsim nova 🙂 Nemyslím si, že by sa výsledok zmenil zo dňa na deň.. či?

stevvvka
3. jún 2016

Baby hovoria, ze hcg rastie viditelne obden, napriklad jeden den mas 5, druhy 10, treti 15...
Ale skusat testy obden, ked si nedockava, bolo pre mna vela. Totiz, ano mozno sa oproti vcerajsku nezmenilo az tak vela, ale urcite sa zmenilo od predvcerajska, nie? 🙂
Ale to zavisi od trpezlivosti a dostupnosti testov, ja som ich kupovala po 50 centov tusim 🙂

bubu007
3. jún 2016

@stevvvka Aha, tak to som nevedela.. NO i tak. Mám doma už len jeden test, musím kúpiť ďalšie.. takže budem ešte čakať.

lusynka10
3. jún 2016

Babyyyy 🙂 🙂 🙂 .....nevydržala som to a kúpila som si ďalší test a druhá čiarka aj tam a ešte silnejšia 😀 😀 😀 😀 ....veľmi sa teíšííím. Ešte počkám či ma v stredu neprekvapí "mrška" 😕

misenka777
3. jún 2016

Ahojte dievčatá už som tu písala A teraz Vás znovu žiadam O radu. Dnes už mám 44DC ale ja mávam taký dlhý cyklus. Do teraz vždy asi 2 týždne pred MS má boleli prsia A mala som ich naliate celkovo vedela som že už už tu bude. Ale teraz nič žiadne bolesti pŕs ani naliate žiadny náznak toho že by mala prísť. Už vyše 3-4 týždňov mám hustý biely výtok bez zápachu nesvrbi. Dnes som mala taký jemný ružovo hnedý výtok ale len keď som sa utrela inak nič A mala som strašne bolesti kŕče V prodbrusku. Môže to znamenať tehotenstvo? Mali ste podobné príznaky A boli ste tehotné?! Ďakujem za každý názor.

lanci23
3. jún 2016

Baby konecne po dlhej dobe a potrate pozitivny test.prosim moja otazka znie.zistila som to vcera.dnes je prvy den co mi meska, ale mam dost velke bolesti.boli ma brucho.bolia ma vajecniky. Viem ze bolesti su normalne, ze sa uhniezduje, ale nemam dobry pocit.nechcem si to privolavat.doktor mi nepomoze.to je bud alebo, lebo je to velmi skoro. Stretol sa niekto s velkymi bolestami na zaciatku - uhniezdovania? Dakujem

dianna3571
3. jún 2016

Ahoj...neobávaj sa tiež som ich mala a dosť intenzívne pri uhniezdovaní hned na začiatku..tá čiarka bude stále silnejšia a myslím,že trvá 6.týždnov kým to lekár potvrdí..aspon u mna to tak bolo..

lanci23
4. jún 2016
lanci23
4. jún 2016

A preco mam dnes slabsiu ciarku ako vo stvrtok ☹ vobec tomu nerozumiem.uz predsa by mala byt silnejsia. ☹

dianna3571
4. jún 2016

Možno je to len chyba testu...toto su moje testy,pravdelne robené každy týzden..vydržte ešte týžden a urobte daľší

ivca88
4. jún 2016

@lanci23 ak si po potrate tak ti mal dat gynekolog utrogestan alebo duphaston - proste hociaky progesteron na zvysenie vystelky maternice...
a intenzitou testu by som sa asi netrapila, je to len zaciatok, a je to farbivo...
dôležité je že je pozitivny...
asi by som sla k dr., avsak povedala vy som že nechcem vag. vysetrenie, že bude ti to neprijemne,
a ti to predpise...

ale myslím že celkovo klud na lozku a pozitivne myslenie urobi veľmi veľa 🙂
hlavne musíš byť v pohode a, tešiť sa 🙂 🙂 🙂

lanci23
4. jún 2016

@ivca88 ja musim chodit do prace.aky klud 😀 nie je to zvlastne ze stale taka slaba ciarka.ale ja s tym nic neurobim.a dakujem

bambulka271
4. jún 2016

Co myslite??zeby? 🙂

zanet500
4. jún 2016

Gggt

majcika
4. jún 2016

@lanci23 robíš si tu istú značku?

gerry22
4. jún 2016

@stevvvka Ahoj smiem sa opytat kde si kupovala testy za 50 centov? ci to mas vynimocne odniekiaľ. 😀 Pytam sa preto, lebo ja davam za testy az do 4 eur kde su 2 palicky testovacie, a kupovat stale za taku cenu to ozaj zatrasie penazenkou.

smajlik323
4. jún 2016

@gerry22 v tescu dom si dnes všimla,ze majú v zľave za 1€ sú spoľahlivé pepino

gerry22
4. jún 2016

@smajlik323 aha, dakujem pekne 😀

lili225
4. jún 2016

@lanci23 pozri na moje ako som to mala...tiež tak všelijako...zo začiatku aj silenjšie aj slabšie...skús ešte o pár dní...i keď ja som testovala o dušu :D, no chce to iba čas...ten ukáže...a záleží aj či to bol ranný moč alebo počas dňa...skús testovať v približne rovnaký čas...

dejna31333
5. jún 2016

Ahojte M mi meska 6 dni.ale ked mame s manzelom styk tak po tom na servitke mam zmiesanu krv s vytokom.bojim sa lebo je to uz treti den ☹ Nevuem ci to moze suvisiet s tehotenstvom alebo je to azda moja menstruacia taka

andrejta
5. jún 2016

@lili225 jeeezisii 😀, to naco tolkooooo?

stevvvka
5. jún 2016

@gerry22 tuto na fore baby pradavaju...ja som tusim mala od baby ktorej nick zacina korytnacka a nejake cislo, skus pohladat

gerry22
5. jún 2016

@stevvvka ja som si dnes kupila do zásobí tie pepino , ktore si mi odporucila ze maju v tescu po 1 eure, kupila som si aj kazetove aj tycinkove, lepsie sa to oplati aj ked je len po jednej tycinke v teste. Ja som do teraz davala nehoraznu sumu za testy. Dnes som si aj jeden spravila a som velmi sklamana lebo je negativny. dakujem za radu skusim najst tu babu, ktora predava tie lacne testy. 😀

maria1989
5. jún 2016

@gerry22 aj @lauritkatesty predáva 🙂

gerry22
5. jún 2016

@maria1989 jeeej dakujem 🙂 🙂 aspon nebudem musiet hladat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre