Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lauritkatesty
5. jún 2016

mam dievčata, kludne pište 🙂

gerry22
5. jún 2016

@lauritkatesty na tento mesiac som zatial zásobená a vyzera to tak ze dalsie nebudem potrebovat, ale urcite si objednám lebo mas vyhodne balenia za perfekt ceny 😀

lauritkatesty
5. jún 2016

@gerry22 jj, už veľa kockam priniesli šťastie 😉

zuzik1985
5. jún 2016

@gerry22 Ahoj,skočím vám do debaty lebo viem meno tej baby ktorá má tiež fajn akcie na testy 🙂 sama som od nej teraz objednávala ;) je to korytnacka1981 🙂 môžem vrele odporúčať

xaxax
5. jún 2016

Dobry den , chcem sa vas opytat ze ci je mozne otehotnenie ak sme mali s parterom nechraneny sex cca minutu a potom este sem tam to zasunol. Ja som mala 2 den po MS a plodne dni neboli a on sa nesparvil ... Dakujem za odpoved

gerry22
5. jún 2016

@zuzik1985 dakujem pekne. 🙂 taketo rady sa zidu lebo v lekarniach su nehorazne ceny na testi a samozrejme aj ked si clovek vypýta najlacnejsi test , tak mu ho neponuknu lebo chcu zisk pre seba. A v drogerkach alebo v obchodoch tiez nie su stale akcie.

gerry22
5. jún 2016

@lauritkatesty tak verim, ze v najblizsej dobe ked budem potrebovat tak, ze aj mne prinesu stastie... 😀 😀 😀

zuzik1985
5. jún 2016

@gerry22 Nie je zač ;) ja už dávno nekupujem v lekárňach a drogérkach lebo tu na koníku sú neprekonateľné ceny 🙂

gerry22
5. jún 2016

@xaxax Ahoj, otehotniet sa da akokolvek aj dojde k pohlavnemu styku.
1. Niektore zeny otehotneli aj z tzv. kvapociek lasky
2. Ak tvoj partner dosiahol orgazmus, tak tiez si mohla otehotniet, ale len v tom pripade ak si mala plodne dni , alebo ak si mala aspon 3-4 dni pre ovulaciou. Ak ani jedno z toho , tak si nemohla otehotnie, lebo na otehotnenie je potrebne mat plodne dni a ovulaciu. Ak poznas svoj cyklus a aspon priblizny termin ovulacie, tak si to vies vyratat.
Kedy mavas ovulaciu po ukonceni MS?

gerry22
5. jún 2016

@zuzik1985 to mas veru , ze pravdu su neprekonatelne 😀 ja som ani o tom nevedela kedze som sa tri roky o to ani nestarala, az teraz som si to nahodou vsimla, ked to jedna baba spomenula vo svojom komentari, co som fakt ostala prekvapena ze tehu test kupovala za 50 centov 😀

xaxax
5. jún 2016

@gerry22 ovulaciu mavam cca tyzden po MS (caa 6-7 den) ... Ked sme boli spolu tak som mala 2. Den po MS ....a nie partner nevyvrcholil ... A tie kvapky lasky mozu nieco spravit mimo plodnych?

gerry22
5. jún 2016

@xaxax tak ak dobre ratam bola si 4-5 dni pred ovulaciou. Kvapocky lasky mozu oplodnit vajicko lebo v tych kvapockach sa nachadzaju tiez spermie, takze moze sa stat ze oplodnia a nemusi, boli take prípady, ze zena otehotnela aj s kvapocky lasky. Ja napriklad mam skusenost s tymto, ze po MS 1-2-3 dni som mala pohlavny styk a nikdy som neotehotnela. Ale musime brat na vedomie ze kazda sme ina , to co sa mne stane alebo nestane tak sa tebe moze stat.
Ale neboj sa vacsina zien neotehotnie v takom pripade. Ale ak chces babo tak drzim palce 😀

zuzik1985
5. jún 2016

@gerry22 korytnacka mala teraz akciu pri ktorej ma vyšiel 1 test na nejakých 27 centov ;)

gerry22
5. jún 2016

@zuzik1985 keby, ze viem o tom skor tak si obiednam od nej,alebo od lauritkytesty, ale co uz aspon do buducna budem vediet, ze nemam kupovat v obchode ani v lekarni 🙂 🙂

xaxax
5. jún 2016

@gerry22 praveze nechcem ... A mam strach z toho

gerry22
5. jún 2016

@xaxax tak ta naprosto chapem, ale neboj , hlavne sa nestresuj, 🙂 🙂 viem lahko sa mi to pise, ber to tak, ze si nemala plodne dni a dost daleho si mala od ovulacie a v niektorych pripadoch nemusi byt ovulacia presne ten isty termin ako po ine mesiace. Nabuduce si daj pozor ak nechces otehotniet a hlavne pouzivajte ochranu, aby si nemusela takto zbytocne stresovat. 🙂

nikolienko
6. jún 2016

Ahojte baby - ženy 🙂 som tu nová tak prosím o chvíľku strpenia kým sa zorientujem :D s priateľom (o mesiac už manželom 😀 ) sme sa rozhodli začať pracovať na mimi, takže som prestala užívať HAK - brala som ju s prestávkami 8rokov. Týždeň pred MS som ich teda vysadila, 11.5. som ich dostala, a teraz 8.6. by som ich mala dostať znova. Lenže posledné 2 dni ráno chvíľu po zobudení utekám hneď do kupelky čo ma napína na vracanie (ale nezvraciam), nechutí mi ani jesť, cítim sa strašne unavene až občas malátne, točí sa mi hlava, je mi teplo zima a zase teplo, v sobotu som mala také bolesti a kŕče ako pred MS, včera mi to nedalo tak som si spravila test ale vyšiel neg (4dni pred očakávanou MS) a dnes som zase skončila v kúpeľni s pocitom na zvracanie.. predtým mi tak nebývalo keď sa mala MS dostaviť.
Tak mi prosím poraďte :D je možné že by sa nám to už podarilo ? aj keď test zatiaľ vyšiel negatívny ? zažili ste niektorá niečo podobné ?

tinka1912
6. jún 2016

@nikolienko ahoj je to mozne skus testnut tak o dva az tri dni,este je to skoro a test to este nemusel zachytit ak aj si tehotna...drzim palce🙂

misenka777
6. jún 2016

Ahojte žienky, mám dotaz dnes mi mala prísť MS ale nič...už vo štvrtok som objavila na papieri ružový výtok potom V piatok nič A V sobotu som ho mala znova. Inak stále noc len sem tam na papiery. Včera sme sa S manželom milovali A keď som išla na WC potom tak som mala krvavý papier ale len raz A potom zase nič ani dnes všetko.ciste ani vložku som nezaspinila. Môže to byť znak tehotenstva.? Poraďte prosím. Ďakujem Včera ráno som si robila test A negatívny.

nikolienko
6. jún 2016

@tinka1912 ďakujem pekne, dnes sa pridala jemná bolesť krížov trošku špinenie a nevoľnosť aj počas dňa tak uvidíme čo ukážu najbližšie dni, ak by to vyšlo bolo by super moc by sme sa potešili 🙂 a keď ešte nie tak nevadí veď sme len na začiatku 🙂 každej z Vás baby veľmi prajem aby sa to podarilo 🙂 detičky sú dar

dejna31333
7. jún 2016

Ahojte.uz osmi den mi meska MS ale po milovani s manzelom si vsimam ked idem na wc ze na papiery mam krv zmiesanu s vytokom.nemate niektora s tym skusenost.trva to uz 4den ...dakujem vam

gerry22
7. jún 2016

@dejna31333 Ahoj a skusala si si robit tehu test, lebo ak ti meska MS uz 8 dni tak to moze byt aj tehotenstvom a to spinennie moze byt uhniezdovanie.

dejna31333
7. jún 2016

@gerry22 robila som vcera rano a bol negativny

gerry22
7. jún 2016

@dejna31333 hm tak s týmto nemám skúsenosť, ale môže to byť hocičo, skús ist na vysetrenie aby si si bola ista, ak ti tak dlho meskaju a nie si tehu tak mozes mat aj cystu na vajecnikoch a nemusis samozrejme ta nechcem strasit, 🙂 najlepsie ti bude vediet povedat gynokolog.

dejna31333
7. jún 2016

@gerry22 asi by to bolo najlepsie riesenie...len buducu stredu mam statnice tak som to chcela odlozit 😉

gerry22
7. jún 2016

@dejna31333 tak sa skus objednat na vysetrenie este tento tyzden. Ked povies o co ide tak ta mozno vezme doktorka alebo doktor. A vela stastia ti prajem pri statniciach 🙂 a samozrejme aj s tymto problemom co mas nech to dopadne dobre 🙂

dejna31333
7. jún 2016

@gerry22 dakujem ti krasne 😉

gerry22
7. jún 2016
suesue1983
7. jún 2016

Ahojte,neviem kam pridať moju otazku tak skusim tu.Meriam bt od minuleho cyklu ale len od ovulacie,teploty som mala 36,9-37 nie menej ms by som mala dostat o dva dni,lenze prisla dnes...Dnesna ranna teplota bola 26,9 a teraz neviem mam pokracovat v grafe este v starom cykle ci uz zacat novy??(Ms je slaba len tak na slip vlozku ale mavam kratku troj dnovu..poradte prosim,dakujem

lauritkatesty
7. jún 2016

@suesue1983 ak krvacaš, červeno, tak normalne pocitaj 1 dc.. niekomu teploty klesnu az po ms
nemusi to byt hned silne, mozes a este neskor poriadne rozkrvacat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre