Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

suesue1983
7. jún 2016

@lauritkatesty oki ďakujem)

1d1d
8. jún 2016

Dobry den.Chcem sa opytat meska mi menatruacia 26 dni.Robila som ti tehotenske testy a vysli pozitivne no lekar na ultrazvuku nevidel nic.A ked som si pocitala termim porodu tak mi ukazalo zeby som mala byt v 7 tyzdni.

laska07
8. jún 2016

@1d1d a co sa chces opytat?Kedy si mala posl.menstruaciu?

kotatko1232
8. jún 2016

@1d1d kamaratka bola tiez v cca 7 tyzdni a nevidel doktor nic ale ked tam sla o 2 tyzdne pekne bolo vidiet srdiecko

kotatko1232
8. jún 2016

@laska07 ved pise ze jej meska 26 dni

1d1d
8. jún 2016

@laska07 nie ze ti to je vazne tehotenstvo ked lekar nic na ultrazvuku nevidel

1d1d
8. jún 2016

@kotatko1232 lebo testy mi pekne ukazali a robila som si ich na 20 den co mi meskali

misenka777
8. jún 2016

Ahojte tak písala som tu ohľadom ružového vytoku ale neodpovedali ste mi...dnes už je to 2 deň čo mešká A ani nemám pocit že by prichádzala. Sem tam sa mi zatoci hlava ale inak V pohode až na to že včera som sa ráno zobudila A cítila som žalúdok ako na vlnách bolo mi dosť ťažko ale nevracala som. Test robený V pondelok ale poobede A negatívny. Je možné že som tehotná? Prosím odpíšte mi niekto. Ďakujem

elfi1
8. jún 2016

@misenka777 - mozne je vsetko. dnes je streda, tak skus znova test, alebo radsej zajtra hned rano.
niekto ma jasne ciarky uz par dni pred MS, ina zas az ked tyzden meska. to je strasne individualne

kotatko1232
8. jún 2016

@1d1d tak skus si spravit digitalny.a potom chod ku doktorovi a ukaz mu ho 🙂

lili225
8. jún 2016

@andrejta lebo po viac ako roku snaženie som tomu proste nemohla uveriť :D ...a nejak som sa bála, že mi strašne slabo silnie čiarka

laska07
8. jún 2016

@kotatko1232 podla mna v jej prispevku nebola polozena otazka.Za to som sa chcela vediet ze co sa chce opytat.

kotatko1232
8. jún 2016

@laska07 no ja som rozumela oco sa jednalo...

ericka2503
8. jún 2016

@1d1d Dr nevidel nič?A čo povedal?Môže ísť aj o mimomaternicové tehotenstvo,podľa mňa by mal urobiť ďalšie sono o dva-tri dni,alebo poslať niekam,kde majú lepšie sono,krvné testy ,či je a stúpa hcg,príp.poslať na vyšetr.a pozorovanie do nemocnice.Tak to bolo aj u mojej švagrinej.Držím palce,nech je to ok.

andrejta
8. jún 2016

@lili225 aha, tak potom chapem 🙂

1d1d
8. jún 2016

@ericka2503 dakujem no hovoril ze je este skoro nat aby bolo vindo babatko na ultrazvuku.ze pockaju tyzden a tak by malo byt vidno

laska07
8. jún 2016

@1d1d moze byt aj to ze ma starsi ultrazvuk,neviem.Mne dr videla 2 tyzdne po oplodneni ze som tehotna.Chodila som na folikulometriu.Cize v 5 tyzdni mi uz videla plodovy vak.

1d1d
8. jún 2016

@laska07 no uvidime

nikolienko
8. jún 2016

Ahojte baby, tak ja mam dnes dostat MS a este nic, vcera som si robila test a zdal sa mi tam taky uuuuuuuuuplne slabulinky duch ked som sa take spravne poprizerala, spravila som si aj dnes a nenasla som nic. Priznaky boli (aj take co nemam bezne pri PMS) je mozne ze tehu som len ta hladina hcg je este tak velmi nizka ? Lebo MS ani na pocit nevyzera ze by mala prist tak neviem..

ericka2503
8. jún 2016

@1d1d Tak, treba hlavne dôverovať lekarom,urcite.Ak nemas nejaké ochorenie,ako endometrioza,alebo niečo s vajcovodmi,tak sa asi niet prečo obávať a tvoj dr. urcite pozna tvoj zdr.stav a postupuje správne,verim tomu.Dufam,že som ta nejak nevystrasila,moja švagriná ma endometriozu a babko nebolo dlho vidno,testy pozit.,krv na hcg tiež...,preto to vsetko.Pisala si,že by to mohol byt 7tt,z mojej skúsenosti už býva vidno "krevetku" a zltkovy vačok 😊.Ale urcite zalezi aj od sono pristroja.Bezny lekár asi nebude mať také sono,ako v CAR 😊.Zelam krásne a pohodove prezivanie tehotenstva a veľa, veľa zdravicka pre teba a babko 😊 .

misenka777
8. jún 2016

@elfi1 ďakujem za odpoveď A myslíš že ten ruzovkasty výtok môže znamenať tehu?

elfi1
8. jún 2016

@misenka777 to by som za smerodajne nebrala.nie je to bezne ale zas ani vylucene ze by pri tehu nemohol byt vytok
Skus zajtra ten test

susan12345
8. jún 2016

ahojte baby mam otázočku menštruácia mi meškala dva týždne v nedeľu som začala krvácať ale nie tak silno ako pri menštruácii čo trvalo do pondelka večera a od utorka len špiním. Možno sa mi trochu zvečšilo bruško a prsia ale nič iné zatiaľ na sebe nepozorujem je čas na test?

lauritkatesty
8. jún 2016

@susan12345 je 🙂 pre istotu

barbora0502
8. jún 2016

Ahojte žienky... Ja som mala menstruaciu trvalá 2dni na tretí to bolo už len cierne spinenie... Už mám po mrche a mna pobolieva v podbrusku akokeby som mala dostať ms a strasne má bolia prsníky čo sa u mna nestávalo a to už vôbec nie po ms.. Myslíte že je možné tehotenstvo??? Ďakujem...

susan12345
8. jún 2016

@lauritkatesty nikdy mi menštruácia nemeškala doslova povedané na minúty som to počítala a vždy trvala 4-5 dní a teraz meškanie 2 týždne a takéto stavy no nie žeby som mala strach veď už by som babatko aj brala lenani neviem aby som nebola sklamaná alebo .... neviem asi najlepšie spraviť test

lauritkatesty
8. jún 2016

@susan12345 urcite, treba ist na to vylučovacou metodou

kristinka28
8. jún 2016

@barbora0502 mozne je tehotenstvo,ale urob tetsik a uvidis drzim 🙂

ivca88
8. jún 2016

@1d1d ahoj 🙂 ja som mavala haprujuci cyklus, a tak sa ovulacia posunula az na 27 den cyklu ( bezne. ju zeny mavaju na 14 dc )
takže dcerka vzdy o 2 tyzdne "meskala" ..
takze ked som bola na ultrazvuku v 8tt tak realne som bola len 6 tt a bol tam mini vacok, srdiecko este nebolo pocut,
nastastie som o tom vedela ( robila som si ovulacne testy + merala BT ) a gynde som o tom povedala 🙂
dnes mam krasnu a zdravu dcerku 🙂 dúfam že to je aj tvoj pripad 🙂 🙂

zuzanka3381
8. jún 2016

@1d1d v 7. tt mi lekár ukázal už bijúce srdiečko, je to divné, že nevidel tvoj doktor ani vak. Možno nie si ešte ani v 7.tt. Mávaš pravidelný menzes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre