Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

danielocka262
9. jún 2016

@misenka777 aj ja Vam 😊 Nech sa nam to potvrdi 😊

marcinhka11
9. jún 2016

Ahojte!
Pred 4 týždňami som mala 1x sex s mojím priateľom, 3 dni po menštruácii. Použili sme aj kondóm ale ten sa nam nanešťastie pretrhol a priateľ sa aj tak do mňa neurobil, ale na mňa. Navyše som užila aj tabletku "po". Dosť som vtedy zostresovala. Týždeň mi už meškajú krámy. No nemám žiadne príznaky tehotenstva, brucho ma bolí len vtedy, keď mám strach z toho, že by som mohla byť tehotná. V podbrušku ma nebolí. Včera som mala aj hustý biely výtok, ale to mávam vždy pred menštruáciou. Tento bol taký kyslatý.
Myslíte si, že som v tom?
Mohla mi ten stres alebo tabletka posunúť menštruáciu?
Vopred ďakujem za všetky odpovede.

laska07
9. jún 2016

@marcinhka11 myslim ze ti meskaju koli tej tabletke po.Ak si ju uzila tak ako bolo pisane v pribalovom letaku nemala by si byt tehotna.Robila si si aj tehotensky test?

marcinhka11
9. jún 2016

Užila som ju do 72hod. Nevyvracala som ju. Nie, tehu test som si nerobila

@laska07
@laska07

danielocka262
10. jún 2016

@nikolienko co povies? Robila som si 3 ci mi na kazdom ukaze to iste, ale mam pocit ze oproti vcerajsku ciarocka zosilnela len o trosinku

nikolienko
10. jún 2016

@danielocka262 vyzera to slubne 🙂 skus za 2-3dni to uz by mohla byt vyraznejsia druha ciarka 😉

nikolienko
10. jún 2016

@danielocka262 mne vysiel rano takto tak neviem 😒

danielocka262
10. jún 2016

@nikolienko nooo ja tam tiez vidim dusika 🙂

danielocka262
10. jún 2016

@nikolienko Skus to dat do negativu, nech je ta foto ciernobiela, vtedy to je vidiet lepsie

nikolienko
10. jún 2016

@danielocka262 ja sa raz pozriem na ten moj test a nevidim nic :D a pozriem sa nan za hodinu a zda sa mi ze tam je.. a ked sa pozriem zas po nejakom case tak tam znova nic nevidim :D

nikolienko
10. jún 2016

@danielocka262 skusila som ale nebolo tam nic 😒

danielocka262
10. jún 2016

@nikolienko no ja to vidim tam ako je ta sipka 🙂

nikolienko
10. jún 2016

@danielocka262 to je presne to co tam vidim aj ja - obcas :D

danielocka262
10. jún 2016

@nikolienko uvidis ako ti to vyjde o par dni, ale ja tam nieco vidim 🙂

nikolienko
10. jún 2016

@danielocka262 ved to ano za par dni len ja som nedockava to je problem 😀

sibalka21
10. jún 2016

@marcinhka11 Napchala si do seba kooopu hormonov a pritom sa do teba priatel ani nepsravil.... Je doslova nulova sanca ze si tehotna uz aj koli tej tabletke.... Mozes mat problemy aj niekolko mesiacov s menzesom koli tomu... Niesi tehotna a ms ti meska koli tabletke... Nestresuj sa

danielocka262
10. jún 2016

@nikolienko mne sa to uz krasne zosilnuje, pozri 😊 Tak to bude aj u teba a to som si takmer neviditelneho dusika vsimla len vcera 😊Skusala som si robit test aj z inej znacky 😊

nikolienko
10. jún 2016

@danielocka262 jeej tak to je super vidis to 🙂 🙂 velmi sa tesim s tebou, ja som si kupila pepino testy ale tiez uvazujem ze skusim aj ine ked tieto nebudu ukazovat taky vysledok ako chcem vidiet :D

danielocka262
10. jún 2016

@nikolienko urcite skus aj iny.ja som mala tiez pepino ale tento ukazuje hrubsiu ciarku a tym padom je lepsir viditelna. Drzim prsty 😊

zuzkasu
10. jún 2016

Baby ja som na teste pepino mala duchov ledva boli vidno a women secret uplne vyrazne treba skusit iny test este ale som len 13 Dpo ale dufam ze mrcha uz nepride
@nikolienko
@danielocka262

zuzkasu
10. jún 2016

zeleno pepino 10 a 12 Dpo modre women 12 a 13 Dpo

gerry22
10. jún 2016

@zuzkasu na modrých testoch sa nieco risuje, drzim palce nech ciarka silnie a silnie 😀 😀

danielocka262
10. jún 2016

@zuzkasu prave som si kupila digitalny tak som zvedava 😊 Ale ja na tom pepine uz vidim ako ciarocka zosilnieva 😊

nikolienko
10. jún 2016

@zuzkasu asi to aj tak spravim veru... 🙂

misenka777
10. jún 2016

@danielocka262 gratulujem už to tam je poriadne vidieť teším sa dievčatá
..ja stále nič V utorok idem K lekárovi tak som zvedavá!

danielocka262
10. jún 2016

@misenka777 robila som si aj digitalny a uz mi potvrdil tehotenstvo aj ten 😊 Ukazuje 2-3 tyzden. A drzim prsty, potom daj vediet 😊

zuzkasu
10. jún 2016

@gerry22 dakujem snad uz nepridu
@nikolienko drzim palce ale myslim ze to tam je
@danielocka262 urcite si 😊

misenka777
10. jún 2016

@danielocka262 tak teda gratulujem. Dávaj si pozor A dúfam že sa budem čoskoro tešiť aj ja! Keď budem vedieť tak sa ozvem.

danielocka262
10. jún 2016

@misenka777 dakujem 😊 Silno drzim prsty nech sa zadari aj vam 😊

1d1d
10. jún 2016

Teraz robeny ☺ skusim este rano ale asi sa uz nezmeni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre