Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

laska07
10. jún 2016

@1d1d tak ten uz sa ozaj nezmeni.Gratulujem.Kedy sa ide ku dr?

1d1d
10. jún 2016

@laska07 no cim skor ☺ dakujem

andrejta
10. jún 2016

@marcinhka11 tie tabletky si strasne svinstvo, to mas urcite z tej tablety a zo stresu

nikolienko
11. jún 2016

Ahojte baby, tak vcera som sem pridala fotku s jemnym "duchom" na teste, dnes som sa o pol 5 rano zobudila na bolesti v podbrusku, MS mi meska 4dni a dnes rano som mala hnedy vytok s trochou krvi. Co to znamena ? Ja uz nechapem ☹

nikolienko
11. jún 2016

@danielocka262 no tak ja zrejme nic ☹ ale aspon za teba sa tesim

bibiana1606
11. jún 2016

Ahojte da sa zistit uz po dvoch tyzdnou ci som v tom ukaze mi test ? Dakujem pekne

lauritkatesty
11. jún 2016

@bibiana1606 pokial vieš naozaj presne den ovulacie, tak urcite, na 14 dpo uz musi ukazat

bibiana1606
11. jún 2016

Lauritkatesty no prave ze neviem lebo ja mam nepravidelne a uz som to skusala vypocitat ale vobec mi to nevychadza

lauritkatesty
11. jún 2016

@bibiana1606 tak potom je to len o skušani.. kedy ukaze

marcinhka11
11. jún 2016

@andrejta ďakujem pekne, rozhodne si to už nikdy nedám do seba

danielocka262
11. jún 2016

@nikolienko neviem ale ja si myslim ze to tam je 😊 Skus si kupit ten digitalny test. Ak ti ten ukaze ze si tak si na 99,9%

misenka777
11. jún 2016

Vidíte tam niečo? danielocka262 A nikolienko

nikolienko
11. jún 2016

@misenka777 ked som si otocila obrazovku tak sa mi tam nieco zazdalo, drzim palce

danielocka262
11. jún 2016

@misenka777 no ja tam vidim taky slabunky pruzok 😊

nikolienko
11. jún 2016

@danielocka262 ach ja uz nic neviem, ale dneska tie bolesti na ake som sa zobudila.. a rano hnevy vytok s troskou krvi tak sa obavam ze skor nie ako ano a aj potom som si spravila test a uplne biely bez jedineho naznaku ducha.. takze uvidim co bude dnes/zajtra a bud si kupim iny test na skusku alebo si zavolam doktorovi

danielocka262
11. jún 2016

@nikolienko podla mna ten vytok stale suvisi s uhniezdovanim. Drzim prsty! Neviem preco ale ja mam silny tusak ze sk v tom 😊

danielocka262
11. jún 2016

@nikolienko inak este jedna vec, ja nechapem preco ale mne testy ukazuju silnejsiu ciarocku poobede nez rano. Nezda sa mi ze by bola ta hladina hormonu vyssia rano,aspon u mna to teda moc neplati. Skus si ho spravit poobede. Ten prvy dusikovsky test si si robila kedy pocas dna?

nikolienko
11. jún 2016

@danielocka262 ja uz netusim nic, taketo bolesti som mala presne pred tyzdnom uplne to iste tak ze by sa tak dlho uhniezdovalo ? mna normalne az tak ostro picha v lavom vajecniku, prajem si aby si mala pravdu

nikolienko
11. jún 2016

@danielocka262 ten bolo okolo obeda-poobede, lebo rano som si povedala ze ale co vydrzim do dalsieho dna a spravim si vtedy :D to som mala este rano silnu volu ktora ma o par hodin opustila a nastupila zvedavost

suesue1983
11. jún 2016

@lauritkatesty Ahoj Lauritka,chcem sa ťa opytať tie červene čiary(zvislá a vodorovná) na grafoch ff sa značia ako?Či sa to tam nahodi samé po ovulacii?Ďakujem

lauritkatesty
11. jún 2016

@suesue1983 ahoj, to znači graf sam po ovulke 🙂

suesue1983
11. jún 2016

@lauritkatesty Ďakujem 🙂

dominini
12. jún 2016

Ahojte babulky, dnes poobede mi vyšiel takýto test, je negat. Avšak bolia ma strašne bradavky, pociťujem tlaky a pichanie v podbrušku. Nálady sa mi menia každú chvíľu a býva mi zle. Menzes mám mať až o 12 dní, dovtedy nevydržím čakať. S priateľom sme skúšali posledný májový deň a potom celý prvý júnový týždeň.. Čo myslíte..

andrejta
12. jún 2016

@dominini velmi skoro na testovanie

rebellefleur
12. jún 2016

@domini - prepac ale toto ma pobavilo naozaj.. 12 dni pred očakávanou ms, samozrejme test negativny, čo myslíš, ze máme vestecku guľu?

dominini
12. jún 2016

@andrejta ale dnes to vychazda 12 dnii.. To este test neukaze? .. Ale priznaky uz mozu byt?

dominini
12. jún 2016

@rebellefleur kiezby 🙂 ja viem ze som smiesna, ale ked po tom tak strasne tuzim ze uz blazim..

andrejta
12. jún 2016

@dominini 12 dni coho?

rebellefleur
12. jún 2016

@domini - mne je jasne, ze určite po babu strasne tuzis, preto som ti hned na začiatok dala prepac. Toto je proste moc skoro na testovanie 😉

dominini
12. jún 2016

@andrejta od pohl. styku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre