Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

emkaaadam
21. jún 2016

Ahojte dievcata, potrebovala by som poradit...snazime sa s priatelom o babo....robila som si test mala som uplne slabucku ciarku,menstruaciu mam dostat az zajtra...ale dnes ked som bola na Wc som zacala spinit...moze to byt ze sa nam nepodarilo...velmi by sme chceli babo..dakujem za odpoved

emkaaadam
21. jún 2016

Ahoj kocky,chcela by som sa poradit a nemam sa na koho obratit.Snazime sa s priatelom o babo.Je to nase prve.Robila som si test a mam uplne druhu palicku slabu...je ju vidiet ale lwn slabucko.Ms mam dostat zajtra a ked som bola na wc zacala som spinit...moze sa stat, ze nie som tehotna?prsia ma neskutocne bolia a aj pred tym ma boleli ked som mala dostat ms....strasne mi je zle na zaludku a velmi ma boli brusko.....nechcem aby som dostala ms....strasne by sme chceli babo...dakujem vopred za radu.....

mihacik
22. jún 2016

Ahojte,chcem sa s Vami poradit.Mavala som menstruaciu kazdy mesiac 20 dna.Posledne 4 mesiace mi chodila 13 dna.No tento mesiac neprisla.Meska mi 8 dni,som viac unavena,malo jem,a boli ma uz asi 4-5 den v podbrusku(ako ked mam prvy den menzes).Prsia mam trosku naliate.Mam teraz aj kopu stresu v praci a so stahovanim.Test som si este nerobila kedze som na menzes zabudla.Az partner mi ho pripomenul 🙂 Co myslite?Dakujem za kazdu radu

darka252
22. jún 2016

@mihacik urcite sa otestuj, priznaky mozu nasvedcovat tehu no aj stres mohol sposobit ze meska, test ti napovie viac ako my 🙂

mihacik
22. jún 2016

@darka252 tak prave idemm od doktora.Mam cysty na vajecniku.Tak maam cakaat na menzes alebo o 14 dni prist k nemu.

rybkaaa
23. jún 2016

ahojte, myslíte, že deň pred MS môžem mať už príznaky ako ťažko na žalúdku a závraty? Dnes na teste slabučký duch

pepka123
23. jún 2016

@rybkaaa ale samozrejme že áno 🙂 ja som to mala presne tak 😉

viera22
23. jún 2016

tak ženičky u mňa dnes ráno test vyšiel negatívny :( .... tak nič no možno nabudúce ale menzes sa nedostavil tak neviem čo sa deje pred mesiacom som bola u ženského na preventívke a nemala som žiadne ťažkosti tak neviem čo sa deje

martinabalazova
23. jún 2016

Pekny den prajem,dievcence mam otazocku, s manzelom sme mali minuly tyzden niekedy v stredu stvrtok pohlavny sex a urobil sa domna,a menstruaciu som mala dostat vcera a zatial sa nedostavila,je mozne ze som mohla otehotniet alebo nie? aj ked skor uz som mala asi neplodne dni..alebo mam este pockat kym sa nedostavi menzes ? ja ze si urobim test ale radsej sa chcem poradit..dakujem

luli15
23. jún 2016

ahojtee... cez plodne dni som mala z priatelom viac krat prerušovany styk , v posledni den plodnych dni sa do mna spravil ale na druhy den som zobrala escapelle... mám bolesti ako keby som mala mať menstruacia ale meška už 4 dni.. teh. test bol zatial negativny .. myslite žeby som mohla byť tehotna?

modraslza
25. jún 2016

@luli15 ..Skor si myslim, ze to bude z nervozity 🙂 ked si si dala tu tabletku tak by si nemala byt tehu..a ked hovoris, ze ste mali prerusovanu suloz predtym, tak tiez neni z coho byt tehu :D

modraslza
25. jún 2016

@martinabalazova moze byt :D drzim palce..

baby24
26. jún 2016

Ahojte baby je mozne otehotnieť 2 dní pred ms a po ms môže nastať uhniezdoivanie ?? Dakujem za rady ...

martinabalazova
26. jún 2016

@modraslza tak nesom vtom,mam menzes :(

martinabalazova
26. jún 2016

@baby24 pred ms už skôr nie ako áno,aj keď ms nieje ochrana ale je to málo pravdepodobné 🙂

spagetka2891
26. jún 2016

Baby, tento mesiac som mala menzes len 2dni, co bezne mavam 7dni a silne..tento krat som mala iba 1den silny a na druhy iba spinenie..odvtedy nic..prsia mam stale naliate a brucho ma boli ako keby sa mali kazdu chvilu pustit a o krizoch radsej ani nehovorim..presiel tyzden a stale nic..test som si robila dnes, ale bol negativny (je pravda ze som pouzila test ktoremu v juni 2016 konci zaruka 😂😂) je mozne ze by to po tyzdni este neukazalo? Ja by som to vobec neriesila..ale 2menzes ma zaskocil kedze ho mavam pravidelny uz asi 10rokov ako hodinky a to neberiem ani tabletky...

viera22
28. jún 2016

ahojte....tak som tu zas s otázočkou ..naposledy keď som písala som to vzdala s tým že nie som tehu ale tak predsa som si ešte urobila test lebo mi menzes nedošiel mešká 11 dní čo už je riadne dosť .... len mi nejde do hlavy čo to za testy vyrábajú .... už som vyskúšala dosť značiek a napríklad včera ráno nič a dnes poobede pri prvom pohľade nič a neskôr sa tam objavila viem že neskôr objavená je neplatná ale prečo sa tam neskôr objavujú dnes to bolo asi do hodiny čo tam zrazu vykukla .....ach jaj asi už do budúcna keď si spravím nič neuvidím zaraz vyhodím do konvy :D ale už som to vzdala asi je niekd einde problém prečo mi nedošiel menzes

lili225
28. jún 2016

@viera22 presne tak...vyhodiť...po hodine je to už neplatné 🙂

viera22
28. jún 2016

@lili225 no asi tak ...hneď vyhodiť...:D .....

modraslza
28. jún 2016

@viera22 preco radcej nezajdes k lekarke?

viera22
28. jún 2016

@modraslza pred mesiacom som bola na preventívke a bola som ok

modraslza
29. jún 2016

@viera22 ale na preventivke nerobia hormonalne testy ci ti robili? Teda ak ms meska a testy su negativne..mozno aspon z krvy by sa dalo zistit ci si ci nie a ked nie tak hormony preverit...hovorila ti, ze ovulaciu mavas?

viera22
29. jún 2016

@modraslza nie robili mi len vyteri ..... o ovulacii sme sa nebavili ale keď nedôjde do budúceho týždňa tak si zájdem a skúsim pokecať s ním, aj ovelácii......

jahodka_rose
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavinis
30. jún 2016

@jahodka_rose no, že je to v hlave 😉 mala si menzes, testy negativne, tak bohuzial, z toho tehotenstvo asi nebude. Drzim palce nabuduce

sibalka21
1. júl 2016

Baby kolko dni po styku vam ukazal test vysledok? Viem ze najskor ukaze asi 14 dni od styku ale viem ze su tu aj baby ktorym ukazal skor... Potrebujem osobnu skusenost pocut :D

sibalka21
1. júl 2016

@jahodka_rose bohuzial to uz bude asi len psychikou.. Pokial si mala normalnu MS a testy su aj tak negativne tak tehu niesi

zuziyk
1. júl 2016

Ahojky mám taký problém mala som menzes 3 dni taký slabší o 2 dni nato som pociťovala bolesti ako pri menzese plus špinenie hnedej farby taktiež ma bolia kríze viete mi poradiť čo to môže byt ?? Ďakujem 😊

darka252
1. júl 2016

@sibalka21 mne na 11DPO ukazal // jedna bola samoska slaba ale zretelne viditelna a kazdym dnom silnela 🙂

zuzkasu
1. júl 2016

@sibalka21 10 DPO prvy dusik dalsi 12 Dpo a potom uz jazdy druhy den silnela😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre