Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzu1122
3. júl 2016

@gabikamicka ja niesom ziadny expert, ale ak ti mozem len poradit, ak vies, kedy mas ovulaciu tak od ovulacie rataj cca 7 dni kym sa vajicko uhniezdi a potom dalsie 3 dni kym zacne produkovat hcg tak aby ho test zachytil... kludne mozes mat pozitivny test aj 8 dni pred menstruaciou ak sa ti posunula ovulacia tak, ze ju mas hned po menstruacii... kazda sme ina a su zeny, ktorym skonci menzes a za dva-tri dni ovuluju... vacsina zien mava ovulaciu v strede cyklu, preto sa odporuca robit si tehotensky najskor v den, kedy mas dostat 😉 ale ako vravim, ja nechcem mudrovat, ber to len ako moju skusenost a radu 😉

gabikamicka
3. júl 2016

@zuzu1122 dakujem 😉 tak ja mam 14dc ovu dnes som 21dc čiže este 3 dni počkať ? Cyklus mam 27

zuzu1122
3. júl 2016

@gabikamicka uhm... presne, este aspon 3 dni pockat... viem, ze je to tazke, poznam to... poradila by som ti skusit otestovat 10-nou za tri dni a potom znova za dva dni a to uz by malo byt jasne... 😉 vsetko zalezi od toho ako rychlo a kolko hcg sa zacne uvolnovat 🙂

gabikamicka
3. júl 2016

@zuzu1122 tak pre istotu si počkám 5 dni lebo raz som mala slabú ciarku a tehotna som nebola tak nechcem byt sklamaná vraj som čítala ze moze byt ked za vcasu sa robi test tak moze byt pozitivny a vraj sa da potratit ani nevies ako a pride normalne menstruacia neviem ci pravda

lucinka39
3. júl 2016

Mozu sa mylit? Az v piatok idem lekarke ale to cakanie

zuzannaaa
3. júl 2016

zzuzu09.. Ako sa mas mojko ......

gabikamicka
3. júl 2016

@lucinka39 kedy si robila testy
@lucinka39

lucinka39
3. júl 2016

@gabikamicka
Prve dva este nejak po troch dnoch meskania a treti o 4 dni neskor

gabikamicka
3. júl 2016

@lucinka39 moze byt každé dva dni bude silnejší uvidis 😜 uz o tyzden budú silne ja som mala tak vela statička

zuzu1122
3. júl 2016

@gabikamicka ano, uz som citala aj take prispevky ze mali pozitivny vysledok a napriek tomu dostali menstruaciu, potom som citala jeden clanok od lekara, ze toto sa bezne stava, ze zena otehotnie ale sa to male neudrzi a "odchadza" s menstruaciou... cakat 5 dni je dost dlha doba a chce to vela trpezlivosti... prajem ti, aby si sa dockala vytuzenych dvoch paliciek a hlavne aby to vsetko dobre dopadlo 😉 ja som povedala uz velakrat a vzdy to budem tvrdit, tehotenstvo je najkrajsie obdobie v zivote zeny ake len moze byt a dopriala by som to uplne kazdemu - aj chlapom... uzasny a neopisatelny pocit ked sa to malicke v tebe hybe... 🙂

gabikamicka
3. júl 2016

@zuzu1122 si moc zlata ďakujem pekne tak urcite je to krásny pocit teším sa na to strasne a z tak velmi som sa tešila ze az az sa nesmie tak vela energie som mala a asi sa nesmie treba kľud ... Tak ja by som to veru dopriala môjmu manželovi

gabikamicka
3. júl 2016

@zuzu1122 uz ked som sa dočkala rok na tehu tak teraz ma to nezabije PET dni

snehuliacik29
3. júl 2016

Potrebujem poradit. Predtym som mala mrchu 4dni 2dni to bolo len spinenie a 2slabsie krvacanie test mi ukaxal ducha ale ciarla nesilnela potom som mrchu potom mrcha dosla opat ale stale pocitujem nevolnost napate prsia testy mi vzdy vysli len so slabim duchom. Mozem byt tehotna?

modraslza
3. júl 2016

@snehuliacik29 ja som mala take dva cykly za sebou a dokonca som zvracala par dni..potom dalsi cyklus bol ok, a tento posledny ma znova napinalo...doktorka mi povedala, ze to su hormony a nic neobvikle, vsetko bolo v poriadku...takze PMS..radcej vsak zajdi k lekarovy aby si sa uistila., lebo moze to byt i tehu a to aby si o tom radsej vedela 😀

gabca295
4. júl 2016

Dobrý deň. Prosím vás na.ktorý DC a ktorý DPO vám vyšiel tehu test pozitívny. Lebo ja som si robyla dnes a mam 24 DC 10DPO a nic, mam tušenie ze by som aj bola. Žalúdok mám stále podrazdeny. Ďakujem.za odpovede

sibalka21
4. júl 2016

@gabca295 Pokial ti nic neukazalo tak bud niesi tehotna alebo je este skoro, skus az ked ti bude meskat MS lebo si mozes namyslat ze si tehu a testovat a nakoniec aj tak pride a budes sklamana... Mas nejake ine priznaky? Lebo spatne ti moze byt aj s tepla.. Mne je zle uz dva tyzdne a tehotna nie som

gabca295
4. júl 2016

@sibalka21 mám často chodím cikat, mam navali tepla, točí sa mi hlava. Prsia má boleli ale teras už len na dotyk. Nervózna som, a dost unavená a aj taško sa mi dýcha a ties sa mi zdá ako by som bola stále mokrá dole.

sibalka21
4. júl 2016

@gabca295 tak uz len musis pockat do MS

gabca295
4. júl 2016

Skúsim si urobiť test o 2 dni z raného moču a uvidím a keď nie tak uvidím či príde alebo nie

lucinka39
4. júl 2016

@gabca295 ja som mala presne tie iste priznaky len som male este aj krce ako pri menstruacii

gabca295
4. júl 2016

@lucinka39 tie kŕče som mala pred 2 dňami akoby som mala dostať MS. A teras má vkuse boli žalúdok a mam tam ako keby bublinky. Točí sa mi hlava a aj má často boli. Hnisave vyrážky mám po dekolte a pleciach. A bud má chytí horúčava alebo zima. A dnes vo výťahu som myslela že odpadnem tak ma zabolel žalúdok

lucinka39
4. júl 2016

Hadam to bude ono ja sa idem zblaznit ztej neistoty

veronikanellka171
4. júl 2016

@lucinka39 je to tam 🙂

lucinka39
4. júl 2016

No nikdy by som si nemyslela ze sa budem tesit lekarke 😊

modraslza
4. júl 2016

@lucinka39 ja to ta vidim :D

maminikuska1993
5. júl 2016

Myslíte že môžem byť tehotná?

denisaa21
5. júl 2016

@maminikuska1993 ano 👍

maminikuska1993
5. júl 2016

Aj keď je to také slabulinke že to skoro nevidno?

lucinka39
5. júl 2016

@maminikuska1993 skus o dva dni bude silnejsia

gabca295
5. júl 2016

@lucinka39 a ty teras ties čakáš na MS. Mas podozrenie že si tehu keď sa nevieš dočkať lekárky??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre