Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vanesanova
5. júl 2016

Ty poznas chalana tyzden a spis s nim bez ochrany?fuuuu iny adrenalin ty mas v krvi dievca....ja by som sa skor bala toho ci nemas HPV,HIV,chlamydie a pod. Tehotenstvo by bol ten najlepsi koniec.Nikdy nemozes vediet s kym vsetkym spal a hlavne co to boli za baby,hlavne krasni chlapi vedia mat toho tam dolu pekne vela....kedze im di postele skoci kazda radodajka....

sibalka21
5. júl 2016

@vanesanova tato tema je 10 rokov stara, cize jej to uz je jedno :D

lucinka39
5. júl 2016

@gabca295 cakam ze mi to potvrdi lekarka

gabikamicka
5. júl 2016

@sibalka21 ahoj mam žltý hustý vytok a 4 dni pred ms mozem urobiť test ? Som len 9 dpo neoplatí sa mi urobiť hned teraz ?

gabikamicka
5. júl 2016

@sibalka21 žltý husty som mala aj v prvom tehu tak dufam ze to bude ono

sibalka21
5. júl 2016

@gabikamicka no vecer sa ti urcite neoplati robit test takto skoro lebo bude pravdepodobne negativny... Pokial nevies vydrzat do MS tak si sprav rano ale je este skoro, malokedy ukaze na 10DPO.... Pokial mas priznaky tak by ti mohol nieco ukazat, ale pokial bude negativny nebud smutna, este je celkom skoro... Potom hod foto 🙂

maminikuska1993
5. júl 2016

Robila som si pred chvilkou testik a vyšlo mi toto 🙂

modraslza
5. júl 2016

@maminikuska1993 ooo, wau..gratulujem 😀

gabikamicka
6. júl 2016

@sibalka21 ahoj test mam negativny ☹️

gabikamicka
6. júl 2016

@gabikamicka platí aj slabo po 10 min?

gabikamicka
6. júl 2016
sibalka21
6. júl 2016

@gabikamicka nieco tam je, len ci to nieje len kanalik.... Pokial to je dusik tak skus o dva dni, mal by byt viditelnejsi 🙂 potom sa ozvi 🙂

gabikamicka
6. júl 2016

@sibalka21 neviem no neverim mu lebo na pozitívnom teste mi hned ukázalo ciarku ale to bolopo 12 dnovom meškani

sibalka21
6. júl 2016

@gabikamicka no ale ved toje normalne pokial ti skoro dva tyzdne meskali ze si mala taku silnu ciarku 🙂 este ti nemeska cize pokial si tehotna tak nemas este taku vysoku hladinu hcg aby to poriadne test zachytil, skus na termin ms 🙂

gabikamicka
6. júl 2016

@sibalka21 a ak to je kanalik je len priesvitny ?

sibalka21
6. júl 2016

@gabikamicka nieje ruzovy ako normalna ciarka, skor taky dosiva, vlastne je to zvyraznene miesto kde by mala byt druha ciarka

gabca295
6. júl 2016

Baby ja som.si dnes robyla test a negatívny. Mam 12 dní po a včera som.mala taky hnědý natahavy výtok a MS stále nedohľadne. Neviem či som tehu alebo mám nejaký zápal. Už neviem. Lebo stále mám tehu príznaky. Co si o tom myslíte?

ruzovyslonik
6. júl 2016

Ahojte babule tak ja som pred dvoma mesiacmi vysadila hak po 3 rokoch uzivania. Po vysadení mi prišla mrcha na 32 deň cyklu ( ked som brala hak mala som cyklus pravidelne 28dni) čo bolo 3 júna dnes som teda 34 deň a mrcha nikde test si zatiaľ robiť nechcem lebo pochybujem že by som bola tehu nakoľko sme mali počas styku vždy kondóm no myslíte že mi môže ešte takto "blbnut" cyklus ako následok vysadenia hak ?? Inak má neskutočne bolia kríže a cítim sa ako pred mrchou

alexwarring
6. júl 2016

@ruzovyslonik to ti moze blbnut aj rok po vysadeni HAK, u mna to tak bolo takmer tristvrte roka potom sa to upravilo na krasny 26-28 dnovy cyklus a to je uz niekolko rokov 🙂

sibalka21
6. júl 2016

@ruzovyslonik ano moze ti blbnut z vysadenia hak

ruzovyslonik
6. júl 2016

@sibalka21
@alexwarring ďakujem teda tiež má to napadlo len ked ta prvá prisla tak viac menej na čas tak som myslela že cyklus bude v poriadku

darka252
6. júl 2016

@gabikamicka ja tam vidim ducha... myslim ze ze kanalik to nie je. Nieco sa tam ruzoveje 🙂 Drzim prsty... mne na 11DPO ukazal pozitivny.... bol slabsi ale ziaden duch 🙂

monulkamonka
6. júl 2016

Ahojte 😊 Chcela by som si od Vás vypýtať radu... 24.5. som mala posledný menzes. Asi tak pred týždňom som začala cítiť bolesť v prsníkoch a pichanie v podbrušku. V pondelok som začala mať špinenie, ktoré trvá doteraz. Spravila som si test (viď. na obrázku). Gynekológ má do 18.7. dovolenku. Baby myslíte si, že môžem byť tehotná? Nemala by som začať užívať duphaston? Som bezradná, prosím poraďte mi.... V novembri 2015 som mala spontánny potrat, aj preto sa veľmi bojím! Ďakujem

looola
6. júl 2016

@monulkamonka podľa mna s Duphastonom nič nepokazis , začni ho kľudne užívať . Ja som brala Duphaston s Ascorutinom až do druhého trimestra.

monulkamonka
7. júl 2016

@looola a ako si ho užívala? Dnes ráno som začala už silnejšie krvácať... ☹ ☹ ☹

sibalka21
7. júl 2016

@monulkamonka bohuzial ako silnejsie krvacas, mozes mat znovu potrat... Pokial chces skoc na pohotovost alebo to nechaj na prirodu.... Sleduj ci mas zrazeniny krvi, pokial hej tak to neni dobre

majka1654
7. júl 2016

Ahojte chcem sa opytat . 4mesiace sa snazime o babo. A zial zatial nic. V piatok som dostala mrsku ale v nedelu bolo po nej. Dnes je stvrtok a noci som vstala s tym ze mi je strasne zle. 2xhnacka a uz od skoncenie ma obcas v priebehu dna boli podbrusko. 2tyzdne badam vytok z prsnikov taky jemne bledy. A tazko mi je od zaludka ale kava ani ine smrady mi nevadia. Myslite ze by to mohlo byt tehu? Mne sa to nezda nejako.

sibalka21
7. júl 2016

@majka1654 sprav si test

looola
7. júl 2016

@monulkamonka 2x denne

zuzana256
7. júl 2016

@maminikuska1993 neviem ci vy vydite take ciarky ako by mali byt pekne rovne a ruzove ale mne sa zdaju byt ako by boli natrete lakom alebo niecim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre