Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

frau99
16. júl 2016

@morandia ja tomu nechapem a tehotna nemozes byt len 14 dni kym sa vajicko usadi a priznaky moc skoro mne meska aj s dneskom 3 dni a na teste nic nemam , skoro robit testy je hlupost lebo moze ist o bio tehotenstvo ae drzim ti palce

veroni123
17. júl 2016

@barbarax9 ahoj🙂 dnes som si robila dalsi test a je zase negativny a je to uz 8-9dni co mi meska:/ a mam 20🙂

barbarax9
17. júl 2016

@veroni123 mne uz 10. Den a mam 40. Den cyklu ... ja uz vazne neviem co mam robit :( je pravda ze sa strasne stresujem, ale snazim sa mysliet na to, ze ju jednoducho dostanem. Este sa mi aj v noci snivalo ze som mala pozitivny test ... ide mi to na mozog :D

veroni123
17. júl 2016

presne viem ocom hpvoris :D ked pojdes na gyndu tak daj vedet ze ako a co to je ...ja zajtra idem na dovolenku takze az po nej budem moct ist:(

zuzana256
17. júl 2016

Podla ms kalendara mam dnes ovu ale od vcera ma uz bolia vajecniky kdeze ovu byva iba jeden den mohla byt vcera alebo aj dnes este hlien zatial nemam ale citim stale akoby mokro co znamena ze asi to bude ovu neviem to rozoznat ked ani vytok nemam ani hlien a byvam velmi unavena uz som aj skusala predtim robit testy ale nic takze tehu niesom lebo aj ked testy neukazuju nic a mna bolia vakecniky tak urcite nemozem byt tehu aj keby som bola v tehu urcite vajecniky nebolia

barbarax9
17. júl 2016

@veroni123 tak si hlavne tu dovolenku uzi bez stresu. A mozno ta to aj tam chyti ... ved uvidis. 🙂

veroni123
17. júl 2016

Tak dufam ze to pride🙂) dakujem moc

barbarax9
17. júl 2016

@veroni123 ved nemas zaco 🙂 stresujeme obidve :D

barbarax9
17. júl 2016

@modraslza a ten kanalik co znamena? O.o

modraslza
17. júl 2016

@barbarax9 ukazuje miesto , kde by mala byt dryha ciarka, moze byt i trosicku sfarbena, ja ho mavam tiez na tych testoch , povedzme z 5tich na jednom sa najde ...pozitivne testy netreba skumat jednoducho to vidiet volnym okom a lahko

modraslza
17. júl 2016

@modraslza uz som robila par takych testov asi i dvatcat 😅 a stane sa, ze je tam ten kanalik

modraslza
17. júl 2016

@barbarax9 a modre testy vobec nie su spolhlive, casto vyjdu pozitivne vysledky a je to iba kanalik tiez, ja som mala tak jeden test i partnerovi som uz ukazala a uz sme sa tesili , ze bude babo a nakoniec chybny test..

barbarax9
17. júl 2016

@modraslza dakujem pekne 🙂

zuzana256
18. júl 2016

Mam dva tyzdne pred ms dva dni pred ovu ma boleli vajecniky aj som stale unavena bola aj som v noci ma chytila zimnica aj mi zle bolo dnes mi je uplne na figu a to ovu mala byt podla kalendara vcera aj sme mali styk dnes rano som aj vracala a stale ma to nepreslo

zuzana256
18. júl 2016

Mama aj pocit ako by mi mali prist kramy ale nic a to by bolo dost skoro

sibalka21
18. júl 2016

@zuzana256 ved ked si myslis ze mas priznaky, tak si sprav test

ajana1
18. júl 2016

@zuzana256 nelezie na teba iba choroba? lebo uhniezdnenie trva par dni takze z tehotenstva to byt nemoze. Jedine ak by si poslednu periodu nemala normalnu a mala iba slabe krvacanie v tom pripade by si mohla byt tehu este z predchadzajucej ovulacie.

zuzana256
18. júl 2016

@sibalka21 este by bolo skoro si myslim a este aj krce v bruchu mam aj krce ze na wc musim

zuzana256
18. júl 2016

ajana1 to by aj mohlo byt v predoslej ovu ze som mala ms slabe krvacanie a skor viac hnedeho som mala ako krvi

zuzana256
18. júl 2016

A preto ani testy este neukazu nic

zuzana256
18. júl 2016

Hlien ovulacny nemam vobec ani vytok tak neviem preco tie bolesti vajecnikov

sibalka21
18. júl 2016

@zuzana256 ale ved pokial by si bola tehotna z minuleho cyklu, test by ti ukazal uz dve ciarky, lebo by si musela byt uz minimalne v nejakom 6-7tt

sibalka21
18. júl 2016

@zuzana256 a inak ja ked mavam ovu tak ma bolievaju neskutocne vajecniky... Podla toho viem, ze mam ovulaciu... A vela zien ma bolesti vajecnikov pri ovulacii, cize kludne mozes mat aj ty

zuzanka3381
18. júl 2016

@gabikamicka No v auguste som potratila a v decembri som otehotnela. Je síce pravda, že mne zistili aj autoimunitné ochorenie ŠŽ. Preto som mala problém aj otehotnieť a potom zrejme som aj kvôli tomu potratila, nebola som hneď na kontrolu u endokrinologičky a nemala som zvýšené dávky. Ja si myslím. Vlastne po potrate som šla na kontrolu a hneď mi zvýšila dávky liekov a povedala,, že ak chceme bábo, tak môže ísť na to. A vlastne sme ju poslúchli. Ešte aj počas tehu mi zvyšovali dávky. Ale dodržali sme tri MC.

zuzanka3381
18. júl 2016

@gabikamicka A to krvácanie môže byť, že sa ešte čistíš po potrate. Neviem presne koľko už máš po. Ono po potrate to berú lekári tak, že máš akoby šestonedelie riadne akoby si porodila. Takže je normálne, že pokiaľ si ešte v tých 6 týždňoch tak sa budeš čistiť. Mne to tiež trochu trvalo, kým som sa vyčistila. Ale pokiaľ máš pocit, že je to nejak moc silné, treba ísť na kontrolu, nie je to sranda. nech ťa radšej pozrie DR.

zuzana256
18. júl 2016

@sibalka21 lenze test som robila pred troma dnami a nic neukazal

scales
18. júl 2016

Ja som dnes 28 DC, teplotu som mala dnes ráno v ústach 36,97, čiže bazálna je určite vyššia. Včera podvečer som mala na nohavičkách biely výtok, taký slabší, ale pred ms to nezvyknem mávať... prsia ma bolia stále viac... hádam sa nám to teda zadarilo 🙂 je tiež niektorá 28 DC?

kotatko1232
18. júl 2016

ahojte v piatok duch na teste a dnes toto a meska mi 3 den ☹

simonka121
18. júl 2016

Zdravím žienky potrebujem poradiť,,, asi pred týždňom sme boli s manželom spolu... naplno,,,, a už niekoľko dni sa cítim inak,,, som unavená,,, mám časté zmeny nálad,,, pobolieva ma hlava,,,niekedy mám pocit ako keby som chcela zvracať,,,, a jeden deň som tak trošku špinila,,,, je možné že som tehotná,,, akože ja sa tomu nebránim,,,, :D ja by som bola rada,,, myslíte že by mi už tehotenský test ukázal pozitívny výsledok..... ďakujem

ajana1
18. júl 2016

@simonka121 zalezi od toho kolky DPO si. Spred tyzdna ti test este neukaze (najskor 9 dni po ovulacii) jedine ak by sa zadarilo skor ako len pred tyzdnom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre