Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sibalka21
18. júl 2016

@simonka121 urcite nieje mozne aby si otehotnela spred tyzdna a mala uz niekolko dni priznaky... Bud sa prilis sledujes alebo si otehotnela skor.... Pokial mas priznaky, musis mat v tele hormon HCG, cize test by to mal zachytit... samozrejme nieje mozne ze budes mat pozitivny test tyzden po sexe.... Vidim ze uz jedno dietatko mas, tak asi vies ako funguju tehot. testy

sibalka21
18. júl 2016

@zuzana256 tak tehotna niesi

zuzana256
18. júl 2016

@sibalka21 sak moze byt ovu aj nemusi moze yo byt aj cysta kedze chodim viac curat co som tak nechodievala nic ma nepali nesvrbi

gabikamicka
18. júl 2016

@zuzanka3381 tak po potrate som mesiác a pol a táto druha mesntruacia sa mi este neskončila trvá niejak dlhšie uz 8. Den aj pobolieva podbrusko trosku mo je to cudne no

gabikamicka
18. júl 2016

@gabikamicka pocas čistenia som krvácala 8 dni tak neviem preco zas krvácam ôsmy den

emkaaadam
18. júl 2016

Ahojte dievcata, mohla by som sa spytat na vas nazor ci tam nieco vidite a ci mozem byt tehotna?meska mi jeden den co mne nikdy nemeska a hned ako som vever prisla domov robila som si test a vysiel mi taky ...mam zly fotak ale je tu ciarku vidiet viac...dakujem vopred za odpoved

julka31111
18. júl 2016

Ahojky babenocky viem ze ČEZ internet vela nezistim ale som nedockava kým pojem k lekarke jedno babeno už mám som rok a dva měsíce po porode mám problém menstruaci u som dostala 8jula trval 5dni no 14teho SME mali nechráněný sex a dnes som mala hnědý výtok taky flak jako oba jed som sa utrpěla na WC inak nic bolí ma podbrusko,chrbat som nervna jak divy pes jako o babetko sa nesnazime AK přídě přídě ale chcela by som vediet asi co to možné byt dík babenkyppěkný vecer

sibalka21
18. júl 2016

@julka31111 no tak sama musis dobre vediet ze 4 dni po sexe nieje mozne ze by si mala priznaky.... Ten vytok a bolesti mozes mat z ovulacie.... Nehovorim ze nemozes byt tehotna ale urcite to nezistis 4 dni po sexe 🙂

emkaaadam
18. júl 2016

Poradi mi tu niekto?

zuzana256
18. júl 2016

Bola som na wc a ked som sa utrela tak hnedy vytok slabe

simonkazga
18. júl 2016

@emkaaadam strašne zlá fotka, takto ti ťažko povieme či tam niečo je, alebo nie ☹

andrejta
18. júl 2016

@emkaaadam aj ked rozmazane. Slabu ciarocku tam vidno. Urob z ranneho mocu, ak si tehoska, malo by to byt vidiet vuac 🙂

julka31111
18. júl 2016

@sibalka21 no sak toto ale odlahne mi az kde budem po vyšetření tiez si myslím ze to nieje možné ale dakujem no aj to sa mi nikdy nestalo také spinenie som mala kde som otěhotněla s malinkou tak uvidíme aj jed nik nic tak nezjistíppojem k lékárně je to istota 😄😄😃 ale dik

lumma
18. júl 2016

@emkaaadam sprav ostrejšiu foto, zajtra ráno.. vtedy sa testuje najlepšie..

sibalka21
18. júl 2016

@emkaaadam bohuzial na tej foto nic nevidno.... testuje sa rano kedy mas naviac hcg v moci... cize otestuj sa rano a ostrejsie odfot....

emkaaadam
19. júl 2016

Ahojte dievcata,dakujem za odpovede,robila som si rano je taka ista ako vcera vecer,snazila som to odfotit len mam hlupy fotak a mam rozmazane fotky.....este aom mrchu nedostala tak uvidime,este raz vam dakujem...

mausy21
19. júl 2016

@emkaaadam podla mna si tehula napriek tej rozmazanej foto vidno ktasne druhu ruzovu ciarku

miriamn76
19. júl 2016

@emkaaadam ja ju tam vidim aj ked je rozmazana☺

emkaaadam
19. júl 2016

Dakujem vam kocky idem piatok na vysetrenie...uz som sa objednala.....tak vam dam vediet,dufam ze uz je to tam a sa budeme tesit s manzelom.....

barborka93
19. júl 2016

Je tam niečo?

andrejta
19. júl 2016

@barborka93 nie ☹

barborka93
19. júl 2016

Toto sa mi ukázalo pred chvilou

barborka93
19. júl 2016

A druhá ciarka je slabunko fialova

andrejta
19. júl 2016

@barborka93 uz vidim. Co je to za test?

barborka93
19. júl 2016

Women secret

andrejta
19. júl 2016

@barborka93 len sa mi to zda sive. Skus aj inu znacku. Kolko ti meska?

barborka93
19. júl 2016

Mala mi prist v nedelu

andrejta
19. júl 2016

@barborka93 ja som mala dva dni pred menzesom takyto. Druhy je v den kedy som mala dostat

kikulka25
19. júl 2016

@barborka93 to je skor kanalik asi

andrejta
19. júl 2016

@barborka93 ale kazda sme ina. Zavisi kedy si mala ovulaciu. Ja mavam zhruba v strede cyklu, ty mozno neskor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre