Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

barborka93
19. júl 2016

Neviem kedy bola nesledujem si to

kudusko
19. júl 2016

@barborka93 ale z kanaliku zajtra moze byt ciarka🙂 drzom palceky kolko si dpp alebo dc?

modraslza
19. júl 2016

Potrebujem dnes poradit...ms ma prist 23 ci 24. Dnes cely den iba jem . A vsetko chuti fantasticky. Moja otazka znie, moze to byt PMS? Mavate to i vy? a su vitaminy , ktore pomozu predist PMS a tym padom by som nemala chut ani sa prejedat?

sibalka21
19. júl 2016

@modraslza jasne, myslim ze vacsina zien ma zravku pred MS 🙂 No minimalne ja a aj moje kamosky asi vsetky :D

hanelka1
19. júl 2016

@modraslza áno môže to byť Pms,,

modraslza
19. júl 2016

ok, dakujem

frau99
19. júl 2016

Ahoj chcem sa spytat meska mi ms 5 dni , mavam 30 dnovy cyklus a presne mi chodila ms kazdy mesiac . Posledna ms 15.06 , ovulacia cc na 14 den cyklu . Robila som si dnes test bol negativny . Boli ma uz 3 tyzdne v podbrusku ako keby som mala dostat ms . Tak 2 tyzdne do zadu som mala na papieri ruzovu vytok raz . Bola som na preventivke 12 a tiez som mala ruzovy vytok chvilu doma . Mozem byt tehotna ???? Preco mi este test neukazuje este nic . Priznaky mam bolest prs , podbrusku , uspalost

zanet197
20. júl 2016

Ahojte....už 12dní mi mešká MS....s priatelom sme si dávali pozor, vždy ochranu sme mali...ale ako sa hovorí, aj majster kat sa sem tam utne 😀 ...tak sa vás chcem spýtať, či ste takéto niečo zažili....možno je to niekde písané, ale čítať 760 strán je veľa....Takže...
Ms mi mešká 12 dní...pred asi týždňom aj niečo som mala jeden deň bolesť pravého vaječníka....odvtedy som strašne nafúknutá, neviem brucho ani stiahnuť a mám ho dosť tvrdé....mamina mi hovorí, že na 100% som tehu, že ona ma pozná, že mám iné nálady, čo je pravda....predvčerom som sa rozplakala pri filme o opici 😀 ...niekedy zacítim že mi je nevoľno, ale len na chvílu...som taká nafúknutá a plná, že ked mi niekto ničo ponúka, normálne si nedám, čo sa nikdy nestalo 😀 testy ukazujú negatívne, ale aj to som čítala že sa často stáva.....

Bola som aj u zastupujúceho gyn mojej gynekologičky.., tento pondelok....vylúčil cysty, zápaly a iné veci, kvôli ktorým by mi ms mohla meškať...nevidí tam ani tehu, avšak vylúčiť sa to nedá, pretože som ževraj mohla otehotnieť hocikedy počas cyklu, nie len počas PD.. Stalo sa vám, že ste mali niečo takého a boli ste tehu????? 😎

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 nie 🙂 bude to skor hormonalna porucha to ti lekar nepovedal o tom nic? krvne testy? otehotniet sa da iba so spermiou, a ked ste mali kondom kazdy raz...tak potom to ako? Kludne mozes mat silne priznaky PMS koli hormonalnej poruche-nerovnovahy.

zanet197
20. júl 2016

@modraslza povedal....ale nikdy som nič také nemala, nikdy mi ms nemeškala...kondom sme mali, viem že raz mal dierku a raz sme mali bez, ale neurobil sa do mna.....a v rámci predohry sme boli bez, viem aj o tých kvapkách že možu obsahovať spermie....čiže pravdepodobnosť tam je....

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 vizera to tak, ze to chces velmi, ale podla toho co hovoris, na 99percent niesi tehu, este i lekar na sono nic nenasiel a to uz by bolo vidno, ked ti meska 12 dni 😉 dal ti lekar presetrit hormonalnu hladinu? a co ti hovoril o hormonalnej nerovnovahe v tvojom pripade? Prsia ta bolia? Ja som mavala v hormonalnu nerovovahu, nemusis sa obavat da sa to pekne preliecit a napravit,(odvtedy mam uz dieta) len to neodkladaj , lebo ti to moze sposobit este vacsiu kalamitu. Priznaky co hovoris, su uplne totozne s PMS syndromom...dokonca ja mavam i zvracanie sem tam a nie som tehotna.

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 esteraz opakujem otehotniet mozes iba zo spermii 😝 ak spavil sup sup a nasadil kondom tehotna na 100 percent nebudes 😝

zanet197
20. júl 2016

@modraslza nehovoril nič o tom...bolia ma prsia, pradavky...a dnes ráno som si všimla že mam na nich také maličké biele bodečky....Tak určite, rátam s tým že to tak nemusí byť...
no švagriná teraz, začína tretí mesiac...pri konci juna zistila že je tehu, to jej meškala ms, testy negatívne, bola u lekára, ten nič nevidel, pichol vyvolávačku....ms neprišla aj tak, tak šla na kontrolu a až potom videl tehotenstvo...

Doktor povedal, že to nevidel ale to ani nevylúčil...povedal že mám počkať...

zanet197
20. júl 2016

@modraslza Na prvej strane je písané niečo iné....a tak isto ani kondómom sa veriť nedá na 100%....neviem, možno to fakt tak velmi chcem....aj ked zo začiatku som to velmi nechcela, som si zvykla na tú predstavu....uvidíme, buduci tyzden pojdem k doktorke..

gerry22
20. júl 2016

@zanet197 ahoj, existuju takzvane kvapocky lasky ktore obsahuju spermie, takze minimalna sanca je ze zena moze otehotniet, ale je to velmi mala a minimalna sanca. Moj nazor sa viac priblizuje k tomu ze neotehotnies z kvapocky lasky.

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 a co hovoril o hormonoch , nerobil ani testy krvne ani nic ine? i ked si mu povedala, ze sa do teba nespravil? cudny to doktor ..ked som mala tiez okolo dvatcat brala som antiku, spoluziacky nebravali a stale jedna , vzdy sa to striedalo (ked jedna zistila, ze neni tehu, tak si druha zacala myslliet , ze je) stale riesili mozne tehotenstvo z kvapiek lasky, ci i bez len tak dobreze nie z bosku 🙂 samozrejmne nikdy z toho nic nebolo, sice sem tam nejaka zo znamych nasich znamich otehotnela, ale to stale zo suloze a plnej davky spermii 😀 😝 mna boleli prsia ked som mala problemy s hormonmi a zrobili sa mi cysty,koli nerovnovahe hormonalnej, preto sa pytam ci ta bolia, tak vysetrenie neodkladaj..si mlada hormony blbnu v takom veku

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 a ked nebudes urcite si daj tie hormony presetrit..co partner hovori?

zanet197
20. júl 2016

@gerry22 ja mám také k....šťastie 😀 😀 😀 že mne sa to može stať aj keby to len vidím 😀 ale pár dní pred ms ktorú som mala v júni sme mali nechránený, nestihol vytiahnuť, takže trochu mohlo ísť aj dnu 😝 neviem, som zmätená.....moja matka má vždy pravdu, to naozaj a vo všetkom...vždy uhádne pohlavie ked je niekto tehu, vždy vie prečo sa rozhodnem ak sa rozhodujem, vedela aj ako skončím s terajším priatelom proste vždy....a teraz vraví že ona ma pozná, a vie že som 😀

zanet197
20. júl 2016

@modraslza bol to zastupujúci lekár...moja má dovolenku tak možno sa nechcel do mňa starať a robiť rôzne testy, neviem....povedal len to čo som písala vyššie, že stresy, ale nevylučuje tehu len može byť ešte skoro ked tam nič nevidí....švagrina mala tiež takí a aj na nete je kopec takýchto prípadov, tak som zmätená....
priatel najprv v šoku, ako to ked sme si dávali pozor....no teraz si aj on myslí že som, ževraj som iná, náladová, precitlivelá....a už si vooobec neni istý že to nemá byť z čoho 😀

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 co na to partner? ja som tiez otehotnela pred ms , ale hovorim nie z kvapocok lasky, hoci som si tiez predtym myslela, ze sa to da, ale o dietatko sme s plne snazili rok a podarilo sa pred ms, alebo druha moznost pocas poslednej ms,(neviem presne bud alebo) uplne mimo plodnych dni, takze zazraky sa deju niekedy 😉

zanet197
20. júl 2016

@modraslza písala som vyššie čo na to priateľ 🙂 už si nieje vooobec istý....

gerry22
20. júl 2016

@zanet197 v takom pripade ak ste Mali v minulom cykle nechraneny styk tak moze byt ze si tehu. Testy mozu byt negativne , ja som pri prvom tehu az do 5tt mala negativne testy a potom na testoch len duch. Aj jedna baba v jednom fore spominala ze doktor nevidel tehu a ked isla of tyzden neskor tak potvrdil tehu. Takze vsetko je mozne aj nemozne. A tvoja mama ma mozno pravdu lebo mami nas najlepsie poznaju a vidia na nas kazdu jednu zmenu. . Pockaj este niekolko dni a skus si spravit test a popripade chod na gyndu.

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 tak ked nahodou nie, tak potom mozete zacat planovat naplno 🙂 ale ste este mladi, priatel ma tiez 21? ja som zacala mat materinsky instinkt okolo 24-25..to nebolo skym si zalozit rodinu a tak to prislo neskor28...co budes robit ak ti to nevyjde pockas este , ci budete skusat? ja by som brala este take jedno-dve bezstarostne leta na tvojom mieste, potom sa uz nevyspis 😝 A co tvoj ocino na to cele?

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 ale myslim, co nato partner ci sa tiez tesi , alebo ako sa k tomu stavia.

zanet197
20. júl 2016

@gerry22 ved to, že mami nás poznajú....minuli tyzden mi hovorila že som asi pribrala (mala pravdu som nafúknutá) a hovorí že ked ty si neni tehotná tak neviem....o pár dní som prišla z predlženého víkendu, zas mi to hovorila, tak som jej povedala že mi 9dní mešká ms....tak hovorí že ona ma pozná a že si na 98% je istá 😀 ale tak možno nemá pravdu... počkám, v pondelok tam je moja dr tak skočím asi...... aj ked, asi sa už aj bojím že nebudem 😖 😀 😀 😀

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 tak , ked nebudes teraz, tak si to mozete zacat planovat i financie atd a nemusi to prist ako prekvapenie, mozete sa obaja pripravit , zabezpecit, bude to o stupen lahsie 😉

zanet197
20. júl 2016

@modraslza Tak sme v očakávaní...priatel sa už aj teší, je rybár polovník, tak už plánuje ako bude chodiť na ryby 😀 my sme obaja rodinne založený, radšej sme v lete doma v bazéne, a ak bude pri nás ešte aj mimčo, tak sa nám to leto nepokazí zato 🙂 ...no, ocino mi pred pár mesiacmi zomrel ☹ takže toto by bola veľká záplata na tú dieru čo tu zanechal po sebe 😢 aj som myslela že by mi meškať mohlo so stresov, ale mesiace po jeho smrti mi prišli presne na čas....Ale 2 týždne pred tým ako nás opustil, sme mali tému dieťatko....a povedal, že by sa tešil, chodil by kočíkať.....takže určite by bol rád, a verím, myslím si, že to nám on poslal.....mamina ho odvtedy prosí, aby jej poslal nejaké maličké šťastieaspon na chvílku....tak ktovie či v takejto podobe....

zanet197
20. júl 2016

@modraslza Bývať máme kde, my máme velky dom, dolne poschodie neobývané....prácu mám fajn, v PSS čiže viem robiť aj popri materskej, keby dačo....a priatel zdedil po ocinovi veľký dar, lásku k železu a vyrába kované postele....čiže tiež čo to zarobí 🙂 ľahké to nebude nikdy, ani za 10rokov 🙂 takže pripravovať sa na čosi takéto je zbytočné..

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 to mi je luto, drzim palce aby to bolo ako si prajete..

zanet197
20. júl 2016

@modraslza Ďakujem veľmi pekne 🙂 si ma zmiatla, na nete som čítala len tie pozitívne príspevky, aj ked tých bolo viac ako tych neg....ale máš pravdu, vobec to tak nemusí byť, uvidíme v pondelok....Hovorí sa že žena to cíti....ja neviem čo cítim, aký to je pocit....niečo cítim, len neviem či to nieje preto že to tak chcem ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre