Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

beruska992
25. júl 2016

ahojte baby, aj já som nedočkavá, posledná nenštruácia 8.7. sex bol 10.7 a 17.7 atd.. :D a nervozná som jak pes

ajana1
25. júl 2016

@beruska992 a vies kedy bola ovulacia? 8.7 bol zaciatok menstruacie? Velmi malo zien ovuluje na 9 DC. Skus si bud merat teplotu alebo robit ovulacne testy aby si vedela kedy prebieha ovulacia. Inak je dost mozne ze ovulacia moze byt u teba jeden z tychto dni. V priemere je ovulacia na 14 DC (ja som otehotnela na 21 DC nakolko som mala posunutu ovulku)

beruska992
25. júl 2016

já som si kupila ovulacne testy a zacala som podla tej tabulky samozrejme :D na 13 den cyklu a na teste boly čiarky v 13 den bola silná ale nie ako testovacia a na dalsí den bola slabsia az nakoniec tam neni žiadna takže neviem kde som urobila chybu :(????

ajana1
25. júl 2016

@beruska992 niekedy treba testovat aj dva krat denne. Inak ja som nikdy nemala vyslovene pozitivny ovu test ale vedela som to podla hlienu. Moj odhad bude ze si mala ovu na 14 alebo 15 DC. Ale ak bola 8.7. zaciatok MS a ovu na 14 DC (22.7.) tak je dost nizka pravdepodobnost ze budes tehu zo sexu z 17.7. Moze sa stat ze spermie preziju tych 5 dni ale moc by som sa na to nespoliehala.

beruska992
25. júl 2016

no nechám sa prekvapit lebo ma velmi bolia v kuse kríže ale zase tehu test bol negativ. ale na to je asi este skoro ... podla mna by sa este neukázalo na teste ale na ovu teste by bola nejaká čiarka keby som bola tehu

ajana1
25. júl 2016

@beruska992 a 8.7 Bol prvy alebo posledny den menstruacie?

beruska992
25. júl 2016

8.7 bol prvý den menstruácie ale tutuli mutuli bolo 10 vlastne cez menses a 17 teho ale test ráno čo som robila bol negativ. kríže bolia ako hovado .... 😝

beruska992
25. júl 2016

len mi nejde do hlavy ten ovu test akože by som podla toho mala mat ovuláciu skor ako som testovala...

simonka121
25. júl 2016

Žienky čo na to hovoríte môžem sa tešiť,,???? 😉 Koncom týždňa sa chystám k lekárovi,,,,, 🙂

beruska992
25. júl 2016

ahoj podla mna máš skákat až na plafooon 🙂 🙂

beruska992
25. júl 2016

kolkaty den si dpo?

lauritkatesty
25. júl 2016

@simonka121 mozes 🙂

beruska992
25. júl 2016

@lauritkatesty aj ja chcem taku odpoved :D

lucineska
25. júl 2016

Ahojte, chcem sa opýtať.. s priateľom sme mali sex asi 3 dni po plodných dňoch ( viem že boli podľa hlienu a ovulačnej bolesti) .. je tam nejaká šanca na otehotnenie? myslím, že nie ale zaujímal by ma názor iných.. ďakujem 🙂

simonka121
25. júl 2016

Veľmi ťažko je to upresniť pretože som pred nedávnom dobrala antikoncepciu a momentálne mám veľmi rozhádzaný cyklus,,,,, po vynechaní HAK som mala dničky 8.6.216........ a ďalšiu som dostala skôr,,, a to 2.7.2016.... a s manželom sme boli spolu 10.7.2016 takže asi tak,,,,,,

lauritkatesty
25. júl 2016

@beruska992 no mozno este skoro testujes a vyskoci to o dva dni 😉

nikoolaa
25. júl 2016

Vydite niečo ??? Som pred ms :/

lauritkatesty
25. júl 2016

@nikoolaa noo ja vidim niečo slabe 😉

nikoolaa
25. júl 2016

@lauritkatesty v skutočnosti to je silnejšie len ten foťák môj 😂😂 toto je rapidclear,mama test mi tiež ukázal ciarku,ale slabšiu.. a na teste pepino som nevydela nič tak neviem.

modraslza
25. júl 2016

@nikoolaa je to tam. Gratulujem 🙂 mne test ukazuje negativ, ms nikde..mala prist vcera... 🙄

lauritkatesty
25. júl 2016

@nikoolaa o dva dni to bude jasne 🙂

nikoolaa
25. júl 2016

@modraslza a jaky test si skúšala ? Mne niektoré ukázali nejaké nie :/

modraslza
25. júl 2016

@nikoolaa zijem v zahranici, takze take tie najlacnejsie , iba pasiky, ani neviem ako sa volaju...uvidim zajtra ak nepride ms, asi kupim digitalny, ten by uz mal ukazat, ale este moze prist ms, som z toho uz nervozna.

nikoolaa
25. júl 2016

@modraslza vydim že sme na tom podobné .ja sa tiež už neviem dočkať 😉😉😞 daj vedieť jak si dopadla.

bibi33
26. júl 2016

baby,ovulka cca 8.7.-12.7. (podla ovu bolesti som sa orientovala)aj sme sa v tom case snazili,mrcha mala dojst cca 23.7-24.7,zatial nic,minuly tyzden bolesti ako pred ms,ale skoncili,vcera som skusila poobede testovat,ale nic... kedy mam znova testnut?a aky test odporucate? k prvemu dietatu sme dosli ako slepe kura k zrnu, ako sa hovori😂😂tak sa tomto "sledovani a testovani" nevyznam... dik za rady 🙂

ritamama
26. júl 2016

@bibi33 test skus zajtra z ranneho mocu. Drzim palce🙂!

zuzana256
26. júl 2016

@nikoolaa ahoj no bledunko ruzovi naznak tam je skus este o dva dni testnut mohla by uz byt pekna ciarka aknie tak to bude len farbivo

lumma
26. júl 2016

@nikoolaa vyzerá, že je pozitívny

gerry22
26. júl 2016

@modraslza ja tam tiez vidim nieco gratulujem 😀 , dnes som si robila tiez test a nic, ani duch ☹

modraslza
26. júl 2016

@gerry22 to som nebola ja , kto pridal test na stranku 🙂 mne dnes prisla ms, ale i tak dobre, kedze prave som si nasla pracu a tesim sa , ze po materskej troska nastupim do prace a budem fungovat medzi dospelymi chvilku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre