Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucinkaa5
28. júl 2016

Dobry den chcem sa spytat vysla mi takato druha slaba ciarka myslite ze mozem byt tehotna?

lauritkatesty
28. júl 2016

@lucinkaa5 chyba fotka

mbabika
28. júl 2016

@mailinka4 jasne, velmi by som sa tesila, urcite by to bola ta najrajsia sprava, no nechem byt potom sklamana, pretom som realista, a nejaky problem??? no tak to nech nas na 10000000000km obchadza 😀 robila som si zatial len jeden test a ten bol negativny, pockam este par dni skusim opat a ak stale nic tak skocim k lekarovi, 🙂

mailinka4
28. júl 2016

@mbabika ja mám rovnaký plán ;) tak bolo by super keby sa nám zadarilo. Ja sa testnem ešte v pondelok ak nedojde MS a nech už vyjde hocijaký výsledok, objednám sa ku Dr. Potom si napíšeme? 🙂 Držííím palce! 🙂

mbabika
28. júl 2016

@mailinka4 jasne napiseme, no ja planujem do nedele pockat ak vidrzim a nedostanem a tiez v pondelok sa chem objednat k dokymu 🙂 aj ja Ti dzim mojka 😀 🙂 😉

1radula1
28. júl 2016

@mailinka4 @mbabika kočky máte moju podporu 🙂

mbabika
28. júl 2016

@1radula1 dakujem Ti veeeeelmi pekne, nic krajsie by ma momentalne v tomto zivotnom obdobi nemohlo stretnut, modlim sa aby to vyslo 🙂

1radula1
28. júl 2016

@mbabika v každom období života takáto správa ženu poteší 🙂

mbabika
28. júl 2016

@1radula1 to mas pravdu, len keby sme mi take netrpezlive neboli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mailinka4
28. júl 2016

@1radula1 ďakujeme pekne, tiež dúfame, že sa nám zadarííí 🙂)

sisa604
28. júl 2016

Ahojte, twkze urobila som si dnes ten test a nic....predtym na ktorom bola vidoet tak druha palicka bol ten test co sa dava do prudu mocu...dnes mali c lrkarni len ten co sa namaca...tak asi tak :(

momik9
28. júl 2016

Ahojte dievčatá potrebujem poradiť. 19.7som mala nechránený styk,deň pred menštruáciou s partnerom sme to neriešili lebo sme si mysleli ze nemôžem ostať tehotna lebo každý rozpráva že len počas plodných dní. Ďalší deň som dostala MS ale mala som ju len dva dni,ďalší deň som vôbec nemala a potom iba slabucku. Takže asi 3dní som mala. 4dní po MS som mala divne vytoky také bleducko ružové až do červena. Odkedy mi skončila MS ma pobolieva pod bruškom až také tlaky mám je to normálne?test som si robila asi 6dní po styku a bol negatívny. Myslíte že môžem mať nejaký zápal? Ďakujem mooc za vaše názory a rady.

luta13
28. júl 2016

@momik9 ak by si aj tak nahodou bola teraz tehu, tak by to bolo este z predchadzajuceho cyklu...Aspon ja by som si to takto vysvetlila...No urcite by mi to bolo divne a zasla by som k Dr. - pre pokoj duse...Drzim palce, nech si o.k. 🙂

momik9
28. júl 2016

Bola som aj u mojej doktorky ta mi robila vyšetrenia všetko mam podľa nej v poriadku. Nie že by som nechcela mimčo ale podľa mňa by to bolo skoro😐 skočím k tomu Dr.co povie

vickyju
28. júl 2016

Ahojte,chcela by som sa spýtať ako vidíte tieto testy?😊Posledný pohlavný styk som mala ešte koncom mája (ak sa to ním vôbec dá nazvať,pretože priateľ bol vo mne nie dlhšie ako 5sekúnd aj to s prezervatívom,nepohol sa a tiež ani nevyvrcholil vo mne) a odvtedy som mala normálne dvakrát menštruáciu.Teraz čakám na tretiu odvtedy (nemešká zatiaľ,pretože som len 24DC a mávam tak 26-29dní cyklus),aj ovulačné testy som si robila čisto iba pre zaujímavosť (pozitívny ovulačný test bol na 12DC) a odvtedy všetko negatívne.Tak a otázka,či môžem byť napriek tomu tehotná? Prvý test (nie hneď ten horný,ale ten pod ním je reálne robený toho 5.6.,len keď som to fotila som nevedela presne,ktorý to bol,preto takto dva pri sebe s otáznikom a po limite,resp viac ako hodine sa tam zjavila čiarka-keď to uschlo) je robený ráno a potencionálne to vychádza na 7tt,druhý test je robený o dva týždne a na fotke sa zdá,že tam čosi je,ale v skutočnosti tam nič nie je a tretí test som robila dneska (potencionálne v 10tt) a už absolútne nič tam nebolo.Ten prvý je robený z ranného moču,druhý z večerného,keď som robila aj ovulačný a tretí z doobedňajšieho.Pýtam sa,pretože začínam už panikáriť a cítiť sa divne celkovo,len či to nemám z toľkých stresov😔

ajana1
28. júl 2016

@vickyju ak ste mali sex len v maji Nie je sama ze by si bola tehotna a nemala pozitivny test

vickyju
28. júl 2016

@ajana1 aj mne to príde nelogické,len ja začínam niekedy zbytočne stresovať aj keď sa nič nestalo😅Radšej som ešte spýtala a ďakujem za odpoveď☺️

hvolkovamirka
28. júl 2016

@vickyju nestresuj 🙂 pri takychto veciach je dobry klud a rozvaha 🙂

modraslza
28. júl 2016

Ahojte, mam jednu otazku na vas. Ms mam teti den, prvi den som mala bolesti dala som si i tabletku, vcera mi nic nebolo a dnes mi je znova zle, napina ma, ale velmi, som biela ako stena, iba by som spala aj som spala stym, ze som sa zobudila predodom a lahla po ranajkach naspet..strsne som unavena, a mam i krce ako keby mi ms iba teraz zacinala. Chyta ma i triaska chvilkami.Ma niekto podobnu skusenost? Moze to byt este stale pms syndrom na treti den ms? alebo ? toxicky syndrom? tehotenstvo? Ma niekto podobnu skusenost? Nemam lekarku, ktorej bu som zavolala. Citim sa zle a som i velmi nervozna.

modraslza
28. júl 2016

@vickyju a z coho by si bola tehotna?

gerry22
28. júl 2016

@modraslza ja to mam stale tak od 1DC do 3DC, napina ma, som unavena stale by som len spala, cele telo ma boli, krce nehoravne , citim ako keby som mala teplotu ale nemam, skratka to iste ako mas ty teraz. Nikdy predtym som to nemavala, asi posledne 3 mesiace posledne 3 cykly to tak mavam, Predtým som mala pocas celej MS krce a teraz len 3 dni krce a potom nic ako keby som ani nemala MS ani to krvacanie uz nie je take. Moze to byt hormonalna zmena. Aspon si to myslim ja.

modraslza
28. júl 2016

@gerry22 ok, dakujem...u lekarky som bola pred dvoma ci troma mesiacmi , vsetko bolo ok...

modraslza
28. júl 2016

@gerry22 zacina mi liest na nervy to zvracanie, a napinanie na zvravcanie, pred a pocas ms...mavam to niekedy, ale teraz je to uz vazne neprijemne, chvilami si myslim, ze i odkvacnem, som doma sama s dietatom vacsinou, kebyze odpadnem nebolo by to najlepsie..asi pojdem k lekarke , a dam si hormony vysetrit, lebo toto je uz moc

gerry22
28. júl 2016

@modraslza ja tiez neviem preco nastali u mna tieto zmeny, inac vsetko je v pohode, aj ja som bola u lekarky a tiez bolo vsetko ok. Tak nechapem, ale som rada, ze netrpim az 5 dni ale len 3 dni 😀

gerry22
28. júl 2016

@modraslza presne ten isty problem mam aj ja, Nedokazem poriadne fungovat pocas MS, som vkuse na tabletkach, ktore len utlmia bolest trosku, mam take návali teple, ze chvilami myslim ze odpadnem na mieste. Tak isto som stale sama doma s dietatom, lebo manzel chodi z prace az k veceru, takze mam co robit aby sa mi nic nestalo, ale vies ked raz telo protestuje tak nezabranis odpadnutiu aj keby co . A moj maly je taky sinter ze by neplakal ale by sa smial . 😀 😀

modraslza
28. júl 2016

@gerry22 ja tiez mavam 3dni ms po novom , pred porodom to bolo 5 az 6dni, ale i ked mi byvalo zle, nebyvalo mi na odpadnutie ci na zvracanie pred porodom...a ani spavat som nezvykla cele dni... 🙄

modraslza
28. júl 2016

@gerry22 Dakujem za odpoved, aspon viem, ze to neni iba u mna takto.

modraslza
28. júl 2016

@gerry22 no vazne minule som si musela sadnut na prechadke , lebo mi prislo zle a uz som si ocami vyberala cloveka, ktoreho budem musiet poprosit o pomoc, a tak som si hovorila, toto sa mi stat nemoze...sedela som cakala kym ma to prejde..navaly tepla tiez mavam, uz ma napadlo, ci prechod, ale mam 31 tak to snat dufam, este nie :D

gerry22
28. júl 2016

@modraslza Ja mavam normlane 5 dni MS, len bolesti mi pretrvavaju 3 dni aj tie stavy odpadnutie a napinanie na zvracanie. PO troch dnoch uz je to dobre.. Ja som pred porodom, mala nepravidelnu MS chodilo sa jej ako chcelo. Po porode sa mi jedine to upravilo, ze mi chodi pravidelne nacas ako hodinky. A presne aj viem kedy mam ovulaciu lebo to citim . predtym som to necitila.

gerry22
28. júl 2016

@modraslza ja mam bezne tiez tieto stavy, niekdy az uplne tmu pred ocami. Ked sa to da prekonavam sa, lebo viem ze bude zle ked ja odpadnem a ze co si pocne maly. Juuj ani nechcem na nieco take mysliet. Preto som manzelovy o tom aj povedala a tak ma stale kontroluje pocas zaciatku MS , stale mi vola, ked uz dlhsie nedviham tak sa zlakne. Raz sa aj tak stalo, ze som zabudla mobil v jednej izbe mala som vyzvanaci ton vypnuty a ja som bola v inej izbe , ver ci nie zrazu mi zvoni svokra co sa stalo...Ja som ostala prekvappena. Tak aspon takto som trosku kontrolovana. 😀 😀

A co sa tyka prechodu pre boha to nie ved mam este len 26 rokov... 😀 😀 to je skoro tak ani u mna nemoze byt mozne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre