Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

maminikuska1993
29. júl 2016

@modraslza A čo je PMS?
To že Z mlieka kaka Veľa dospelých to neni pravda 🙂
Ale Ďakujem za komentár 🙂

nivea777
29. júl 2016

@maminikuska pochybujem ze uz by si mala priznaky ... moze to byt sposobene aj ovulaciou

nikoolaa
29. júl 2016

Ahojte žienky zas sa musím pripojiť nedá mi to :/ dnes som si robila digitálny test clearblue,bol negatívny,iba obris pluska,ale výrazne mínus. Testy ktoré som si ale robila doteraz,napr.mamatest,clearblue classic boli s vyditelnym duchom. Jak je to prosím vás možne ? Ms má prísť dnes zajtra,zatial iba biely výtok,ktory ale pred ms nikdy nemávam. :/ 😞 Môže to byť aj tým že ten digitálny nemá až takú citlivosť jak tie ostatné ? Zdá sa mi divné že asi 6 normálnych bolo pozitívnych a digitálny negatívny :/ poraďte prosím.

nivea777
29. júl 2016

@nikoolaa.. ja som citala,ze praveze ten clearblue je najpresnejsi a ze sa s nim da velmi skoro zistit tehotenstvo.. na druhej strane biely vytok moze byt aj po ovulacii (ak je mozne ze prebehla u teba tento cyklus neskor) ale napriklad ja som si ho nasla ked mi 3dni meskali a vyzera to tak ze bude babo..nemam to este od lekara potvrdene

nivea777
29. júl 2016

@nikoolaa naco si vlastne robite testy pred tym ako vam to meska? je to blbost . netreba nato mysliet a ked meska 5dni napr tak spravit si test a basta

emakiki
29. júl 2016

@nivea777 no máš pravdu, ale niekedy zvedavosť zvíťazí a potom sme len sklamané... a niekomu sa ukáže duch už napr. 8 DPO.... ale myslím, že každú to po určitom čase prejde 😃 ako aj mna, ja som si prvý test robila až dnes 5 dni po (ne) očakávanej MS 😃

xxxxxnnnnn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolienko
30. júl 2016

dnes 23DC, podľa kalendára 10DPO 🙂

mausy21
30. júl 2016

@nikolienko krasna gratulujem....

emakiki
30. júl 2016

@mausy21 👍 gratulujem😃 to ako skoro ...😂

jakales
30. júl 2016

@mausy21 Ahoj myslis ze to ozaj moze značit tehotenstvo ako vyslo @nikolienko, pytam preto ze aj mne tak vyslo Trosku silnejsie ale kolegina povedala ze vraj to moze byt preto ze mam ms... Ale to je blbost ci?

jakales
30. júl 2016

Teda o 4dni mam dostat

ritamama
30. júl 2016

@nikoolaa clearblue nie je 25ka test? Lebo mamatest je 10a. Tak mozno mas estenizsiu hladinu hcg!

mausy21
30. júl 2016

@jakales teraz nerozumiem...myslis ten tehu test co vysiel nikolienko??ten je urcite pozitivny..

mausy21
30. júl 2016

@emakiki trosku si sa zmyylila to nie je moj test asi si myslela
@nikolienko

emakiki
30. júl 2016

@mausy21 jaj prepac😂 som klikla ako som chcela 😃
@nikolienko

jakales
30. júl 2016

@mausy21 , celkovo ze ci to nemoze byt zavadzajuce ked vide takto pozitivny test este pred ocakavanou menstruaciou. Lebo mne vysiel taky podobny a velmi by som chcela aby to ozaj znamenalo tehotenstvo len ludia v okoli ma pletu lebo vravia ze to moze byt falosne pozitivne ked mi este nemeskaju ale od viacerych znaciek mi tak vyslo len sa mi sem nedaju foto dat.

emakiki
30. júl 2016

@jakales a prečo by to malo byť zavádzajúce? Sak ked raz vyjde a vyjde viac krát,tak je to jasné...

jakales
30. júl 2016

@emakiki ved aj ja si myslim ze je to jasne, ale kolegina trepala ze vraj aj kramy to mozu spravit ze sa blizia tak ukazalo ale to je podla mna nelogicke. A k doktorovi nevien ci uz mam ist ci ma nevysmeje ze tak skoro ked v stredu mam dostat ale v praci mam volno Pondelok len. A Inak Nikdy mi pred kramosmi takto pozitivne nevisiel len teraz , prvykrat co som po ovu vysadila uplne bikovanie. Predtym mi 9dni meskalo sla som na bike a sup nā druhy den prisli :-\

nivea777
30. júl 2016

@emakiki a ako vysiel test?

nivea777
30. júl 2016

baby mate moj obdiv.Neviem ako to napisat ,aby to nevyznelo blbo..Chcem povedat nieco take,ze ked vam aj vyjde slabunka ciarocka tak tomu silno verite a dufate.. Mne vysla silnejsia ako nikolienko,ale nie az tak silna ako kontrolna a stale akosi tomu neverim.Pokial mi to nepotvrdi lekar tak stale nebudem tomu verit :D

mausy21
30. júl 2016

@jakales no tazko povedat...zwlezi od tej ciarky aka je silna ako zafarbena a samozrejme od testov..vela testov robi takychto duchov u mna jedine pepino ale len ten co sa namaca ten kazetovy tiez nie.skoda ze sa ti neda pridat foto...ja som pri oboch tehu mala ciarky slabulinke estr tyzden pred mrchu...

nikolienko
30. júl 2016

@nivea777 ja tomu rovnako uverim az ked mi to lekar potvrdi ale myslim ze toto uz je na dobrej ceste 🙂 viem presne co chces povedat

jakales
30. júl 2016

@mausy21 tak ak by som ti mohla nā daky mail poslat, fakt ma to zaujima co nato povies 🙂

mausy21
30. júl 2016

@jakales mozes mfarkasova4@gmail.com

mausy21
30. júl 2016

@jakales som zvedava..a mas aj nejake priiznaky?

misiaknunu
30. júl 2016

@nivea777 Ahoj. Mne včera vyšiel uprostred dna test takto. Tiež tomu nemôžem uveriť, kým mi to lekár nepotvrdí. Menštruáciu by som mala dostať dnes. Tak by som sa chcela opýtať. Mám sa testovať každý tretí den a sledovať čiarku, či tmavne? A cca po 2 týždnoch ísť ku gynekologovi?

emakiki
30. júl 2016

@nivea777 ja tomu tiež neverim, tak ako ty, ale mne vyšla úplne slabunka ciarocka a v apríli som potratila v 5 tt tak mám strach obavy a rešpekt.... tiez sa ešte neteším pokým neuvidím biť srdiecko na monitore...

jakales
30. júl 2016

@mausy21 i no ani nevien ci su dake priznaky, jedine soum unavena extremne sa mi drieme a boli ma brucho uz hadam 3ti den jak pred kramami, a traviace problemy ale to nebudem rozpisovat 😀 a zle mi je akurat ked sa Poriadne nenajem ale to sa asi nerata...idem poslat foto

nivea777
30. júl 2016

@misiaknunu neviem,ci ti v tomto budem vediet poradit.. ja napr idem lekarovi utorok asi,ak tam bude a ms som mala naposledy 24.6,ja som si test robila po 3 dnoch meskania (25.7) a potom 27.7 vecer ciarky.. a potom 29 rano a zdala sa mi ciarka slabsia ako tie predtym tak som si povedala,ze uz kaslem nato a nebudem si robit testy.ms meska,priznaky mam,prsia bolia.. zaludok je ako na vode,uvidim co mi povie lekar a nebudem sa radsej uz testovat..ja asi na tvojom mieste by som si spravila test tiez po 3 dnoch meskania,ak bude ciarka tak uz kasli nato a zavolaj lekarovi kedy mas prist

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre