Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mausy21
30. júl 2016

@jakales no takze isto je to tehu...krasne su tie testiiiky myslim ze ti mozem pogratulovat...supeeeer

jakales
30. júl 2016

@mausy21 dakujem 🙂 si ma potesilaa, a Kaslem nā koleginu co povedala ze niesom lebo to neciti ze ona by to Citila... A myslis ze mozem kludne v Pondelok k doktorovi? Nevirazi ma dverami

alicina
30. júl 2016

@misiaknunu wau krásne čiarky ja som mala tiež taky isty test deň pred MS tiež som nevydržala a som urobila a už doma pobeháva 4ročna slečna 🙂 v tichu gratulujem 😉

mausy21
30. júl 2016

@jakales pokial ti nemeska aspon 2 tyzdne nema vyyznam...este pockaj kym ti uplne nestmavne ..ale ak chces chod uvidis...ale este nemusi nic vidiet takze neviem..ale isto si tehula..juuj keby ja som uz bola...

jakales
30. júl 2016

@mausy21 oki tak este pockam aspon tyzden viac asi nevydrzim 😀 a potom budem informovat ... Hned mam lepsiu naladu 🙂 Inak co je pravdy natom ze v 1trimestri by sa nemalo chodit k zubarovi?

nikola941
30. júl 2016

zienky mne menstruacia skoncila 22 no uz treti den ma zacali boliet prsia ale tak ako keby som ich mala naliate mam nepravidelny cyklus takze si neviem vypocitat plodne dni a zacalo ma boliet aj v podbrusku predvcerom som si robila test noo negativny pls rady

modraslza
30. júl 2016

@maminikuska1993 napriklad, ja mlieko nemozem, a ked si dam tak to dopadne tak ako u teba 😉 pms, je predmenstruacny syndrom..

modraslza
30. júl 2016

@nikolienko gratulujem :D

nikolienko
30. júl 2016

@modraslza dakujem 🙂

modraslza
30. júl 2016

@gerry22 ja mam tiez podobne, no u mna to je skor kazdy druhy mesiac, jeden mesiac nemam bolestivu ms, viem iba kedy mam ovu, vtedy ma boli iba dva dni vsetko, a druhy mesiac mi je skoro cely mesisac zle, a tak sa to strieda u mna, ...dnes uz nemam ms , ale je mi na zvracanie cely den, a je mi zle zo seba, citim svoj pot a strasne si sebe samej smrdim...muz hovori, ze nesmrdim,no ja sa citim prepotena uz hned po sprche a lepim sa zneho(zacalo sa to pred ms, myslela som, ze koli ms, hormony atd, ale nejak to pretrvava, zijeme v zahranici, tu neni teplo, ze by preto)...kupim si este jeden test zajtra, i ked som mala ms, a ked bude negativny co pravdepodobne bude, pojdem zasa k lekarovi na preverenie hormonov, lebo sama sebe smrdiet asi neni normalne 🙄

gerry22
30. júl 2016

@modraslza no to je ozaj zvlastne , ze sama sebe smrdis a ked manzel vravi ze nesmrdis , tak je to asi nieco co ja viem, este som nieco take nepocula ani nezazila. Ja som dnes mala mat MS ale nedosla tak zatial mam taku malinku nadej , lebo mne pocas 3 rokov chodi nacas ako hodinky. Drzim ti palce, aby tie tvoje zmeny a hlavne to ze sama sebe smrdis bol priznak tehu 😀

modraslza
30. júl 2016

@gerry22 Dakujem, no nedavam sebe nadej(kedze to cele znie sialene), skor mi to pripada vazne ako nieco s hormonmy, ci ani sama neviem. Jednoducho nieco sa deje. Na tehotenstvo davam sancu 1percentu(kedze ms bola 3dni, co je normalne u mna). A o doktorke zacinam pochybovat, kora mi hovorila, ze vsetko je ako ma byt. (pred dvoma mesiaci)Tak drzim palce nech je to u teba tak ako si zelas 🙂 Ja momentalne chcem odlozit tehulkovanie na neskor, tak to nemoze byt ani z toho , ze by som to nejak velmi chcela. Skor sa uz zacinam bat 😝 , lebo ako som dostala ms, som si povedala, ze ok, ideme dalej do novych planov a tehu sa odklada :D

gerry22
30. júl 2016

@modraslza tak v takom pripade sa skus zas objednat k doky a daj sa vysetrit aby si si bola ista, alebo ked neveris svojej tak chod k inej , nemoze ta iny lekar odmietnut. Tak si budes ista na com si a preco mas taketo zmeny a priznaky. len bud kludna neboj sa dopadne vsetko dobre. Drzim palce nech ti vsetko dopadne dobre.

Dakujem ti pekne, ja neviem som tiez v pochybnostiach lebo MS nikde a testy negativne si myslim ze sa najprv moje hormoby so mnou pohraju a potom zistim ze bud som tehu alebo nie...pripada mi to smiesne lebo aj pri prvom tehu som na tom bola tiez takto az do 6tt v pochybnostiach nevedela som na com som 😀

mausy21
30. júl 2016

Baby tehulky nemali ste bolesti krizov...kym ste zistili ze ste tehu???som 4dpo a hrozne ma bolia krize myslite ze to moze byt nejaky signal??plus pichanie v pravom vajecniku.

emakiki
30. júl 2016

@mausy21 4DPO určite nie... ved to ešte ani tvoje telo nič netuší...

emakiki
30. júl 2016

@mausy21 a pichanie vo vajecniku môže byť aj ovu...

modraslza
30. júl 2016

@gerry22 pisala si , ze si mala i ms, vsak? a predca si citila, ze nieco je inak? a potom si si robila test v 6tom tyzdni ci lekarka zistila?

gerry22
30. júl 2016

@modraslza no bolo to tak, chceli sme baboo tak sme snazilkovali ale nesledovala som sa takze som nic netusila ani nic necitila ze je nieco ine alebo ze mam nejake priznaky. Pred prichodom MS ked som ju ocakavala som si spravila test a bol negativny. Potom mi dosla MS presne na termin , len nebola taka aka mala byt, bola slabsia a trvala len 3 dni. Vtedy som az zacala tusit ze nieco nie je v poriadku lebo MS mam stale 5 dni. Tak sup dalsi test a zas nic. Az ked som bola cca 5 tt mi test ukazal ducha, ale az po dvoch hodinach ked uz vysledok by sa nemal akceptovat a svokra si ma vsimla ze v poslednom case kombinujem jedlo ktore nie je realne kombinovatelne. Az potom som zasla k lekarke a mala som potvrdene tehu. 6tt

mausy21
30. júl 2016

Baby tehulky nemali ste bolesti krizov...kym ste zistili ze ste tehu???som 4dpo a hrozne ma bolia krize myslite ze to moze byt nejaky signal??plus pichanie v pravom vajecniku.

emakiki
30. júl 2016

@mausy21 už som ti napisala, že to určite nie je príznak... či negatívnu odpoveď neprijímas? 😂

gerry22
30. júl 2016

@mausy21 Skor by som tieto bolesti a pichanie vo vajecnikoch pripisovala ovulacii. Ja to mam tieto priznaky ake ty pises pri ovulke.

modraslza
30. júl 2016

@gerry22 😀 tak uvidis, co bude teraz 😀

misiaknunu
30. júl 2016

@mausy21 Ahoj. Tak ja som si včera urobila test. Deň pred menštruáciou. Dnes som ho zopakovala. Myslím, že tá čiarka dnes je o niečo tmavšia. Vrchná foto dnes. Spodná foto včera. A čo sa týka príznakov. Mám rovnaké ako pred menzesom. Bolí ma podbruško ako, ked máš pocit, že sa ti spúšťa menštruácia. Ešte jeden príznak mám a to časté močenie. Inak klasika ako pred menzesom. A nič som na sebe nepobadala skôr ako som robila test. Akurát mi všetci hovorili, že som brutálne opeknela. Ale to som prisudzovala tomu, že už nemám pracovný stres.

gerry22
30. júl 2016

@modraslza no teraz nastastie mi aspon nedosla MS tak aspon som v obraze a nie som v neistote. 😀 Len dufam, ze to nie je nieco ine,ale nemalo by byt kedze do teraz som nemala problem s MS

gerry22
30. júl 2016

@misiaknunu Gratulujem 😀 😀 A prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie. Ja som na tom rovnako ako ty lenze narozdiel od teba mam negativne testy. Tak nechapem.
Urcite sa tesis ako sa len da prajem ti to je to to najkrajsie co moze byt. Este raz gratulujeeeeem 🙂

mausy21
30. júl 2016

@emakiki asi som to odoslala dvakrat...ved nemusela si odpisovat dvakraat...no ovu som mala 26.7...takze neviem ci ovu bolesti mozu tak dlho trvat???24.7 som mala pozit.ovu test..preto som sa spytala..a neboj prijimam aj negativnu odpoved takze pohoda😂😂😂

misiaknunu
30. júl 2016

@gerry22 Ďakujem. Teším sa a iba oči očím, že budem maminka. Dokola kukám, či sú tam fakt dve čiarky 🙂... A inak ja si zajtra plánujem ešte kúpiť test digitálny clearblue a ten je ževraj, čo som vyčítala veľmi citlivý a ukáže aj týždeň od počatia. Tak skús aj ty ten. Možno ti tieto testy ešte neukazujú, lebo si mala ovulku neskôr ako v strede menštruačného cyklu. Ale už sa v tebe deje zázrak. Ja som tiež zvedavá kolko týždnov som od počatia...

nivea777
30. júl 2016

@misiaknunu aj ja som ho vcera chcela kupit,ale kaslem nato. 3 tyzdne su to urcite a tusim to ukazuje len do 3+

gerry22
30. júl 2016

@misiaknunu Jasne necudujem sa ze sa nevies vynadivat ani dostatocne vytesit. Ja ti to ozaj prajem 😀 Urcite nemusis pochybovat o tych ciarkach lebo su dostatocne jasne a zretelne, niet pochyb 😀 ...
Bodaj by si mala pravdu, ze sa vo mne deje ten malinky zazrak, bola by som stastna a stasneeee velmi ...Ja sa pokusim kupit si ten digitalny clearblue, lebo aj kamoska mi spominala ze je ozaj dobry a citlivy, ale ze vraj je drahy az 7 eur, je to pravda?

misiaknunu
30. júl 2016

@gerry22 No gúgl hovorí rozpätie cien od cca 5-9€ +-... je to drahé. A jednorázové. Ale také typické. Farmaceutický priemysel zarába na chorých, deťoch a ženách, čo sa snažia otehotnieť - to jest od ovulačných testov po tehotenské a ešte milion vitaminov, čo ževraj pomáhajú k otehotneniu. Čo sa týka liekov, som starý klasik. Vitamíny prijmam zo stravy. Aj naše babky, prababky otehotneli bez vitamínov. Jedna vec je pravdivá, že je stresujúca doba. A tým prichádza skutočný problém s otehotnením. Ja som mala náročnú prácu. Stres od šéfky a klientov. Ale bol to brutálny nátlak. 14-15 hodin denne 5-6 dní v týždni v robote. S mojím drahým sme to cca niekolko mesiacov nechávali na náhodu. On pracuje mimo SR, takže tu bol a nebol. No ja som každý mesiac dúfala, že možno teraz. Od júla mi priateľ už povedal, že nemám robiť. Že nemusím. A tak už mesiac nepracujem. Presťahovali sme sa, užívam si život, volno, pokoj, venujem sa sama sebe a psovi a môjmu drahému. A zrazu šup a dve čiarky. Takže tá psychika, stres zrejme naozaj robí svoje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre