Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

beruska992
1. aug 2016

@andika1989 ani ducha na teste nemáš nič?

andika1989
1. aug 2016

@beruska992 7dni mi meska.

andika1989
1. aug 2016

@beruska992 nevidela som nic 😢

beruska992
1. aug 2016

@andika1989 ja by som testovala aj inými testmi .) neskusala si? inu značku?

andika1989
1. aug 2016

@beruska992 dpo 22 dni.skusim cez vikend znova 🙂

mbabika
2. aug 2016

@mailinka4 Ahoj moja, no tak ja so si dne robia test a je negativny.... takze uz to uplne vypustam z hlavy lebo mi to zerie vsetok cas napriek tomu ze nic z toho, nevadi asi na to este nieje vhodny cas 🙂 a ty ako??? stale nic? som zvedava co Ti lekar povie 😉 pevne verim je si tehulka 😉

nivea777
2. aug 2016

@mailinka4 kedy si mala poslednu ms? mne doktor povedal ze este nemam chodit lebo by nic nevidel a sonom by narobili viac skody ako osohu

mailinka4
2. aug 2016

@mbabika ahojky, no robila som test aj dnes a tiez negativny, takze stracam vsetku nadej :/ cakam, ze zajtra mi zrejme pichne vyvolavacku, ak to nebude nic horsie. Ach joo, som z toho smutko :(

@nivea777 poslednu MS som mala 21.6. a ja som skor predpokladala, ze mi vezmu krv, vies. Hcg by mala byt skor tam ako v moci.

mbabika
2. aug 2016

@mailinka4 Moja tak tomi velmi luto, ale nestracaj nadej 🙂 tiez som z toho trosku zosmutnela, no aspon si mozeme uzit dovcu 😉 , ja mam skor problem ze ak by som aj sla na vyvolavacku tak mrcha moze prist do 10 dni a mi uz 12teho ideme na dovcu a ak mi pride tam ? ved sa zblaznim. A zas ja som anti injekcia 😀 😀 😀. Ja mam problem ist na krv a uz odpadavam, oze ako ja raz bude tehotna, alebo tehotna to neviem 😀 😀 😀 😀 😀 no napriek vsetkemu by som za nim mala asi zajst lebo som pocula do v 1.trimestri memozem letiet, a mi ideme do Egypta, takze ani tie teploty by som ako tehula velmi dobre nezvladla, cize na potvrdenie ze niesom tehu tam budem musies skocit, ale vyvolavacku si asi nedam pichnut. Len potom neviem si si ju nejak sama privolat (vinom nie ja nepijem ) alebo skor oddialit a riesit az po dovolenke 🙂

mailinka4
2. aug 2016

@mbabika juuj no to urcite chod, nech vyvrati vsetky mozne veci, aby si si dovcu uzila a nemyslela na to co ak... ale s tou vyvolavackou mas pravdu, ja ju tiez nechcem dostat na dovci :/ tak asi sa opytam doktora, ze ci by to bol velky problem, kebyze si ju pridem dat pichnut az po dovci a kto vie, mozno mi pride pocas dovci sama od seba 🙂 Noo, uvidiiime. Kazdopadne zajtra napisem co a jak a ty sa objednaj ku Dr. 😉

nivea777
2. aug 2016

@mailinka4 ja som vcera volala sestricke ze krv chcem zobrat,ale povedala mi ze oni to tak nerobia,ze robia rovno sono a mam prijst az 16.8 lebo teraz by nic nevideli a 16teho by som mala byt 7tt+4 a malo by mu uz srdiecko bit

mbabika
2. aug 2016

@mailinka4 ja som raz odmietla pischnut a bol v pohode nic mi na to nepovedal, este som rozmyslala nad upravou cyklu po tejto skusenosti aj ked do teraz somho mala pravidelny a to vdaka alchymilkovemu caju, no tento mesiac nezabral 🙂 alebo este by som si dala predpisat ten duphaston, len neviem ci on nieje nadporu otehotnenia....

mailinka4
2. aug 2016

@nivea777 lenze ja podla testu tehotna nie som, takze som sa len objednala, ci ma vezmu este tanto tyzden, lebo mi uz tyzden meskaju kramy a neviem kde je problem. A idem na dovcu, takze nebudem mat kedy prist potom, ak by to bolo daco vaznejsie.

mailinka4
2. aug 2016

@mbabika noo tak ja sa opytam toho svojho, ze ci mi prave vie poradit nieco na podporu otehotnenia a tak 🙂

mbabika
2. aug 2016

@mailinka4 ja mam pocit ze aj alchilikovy caj aj duphaston je na to, caj pijem na upravu cyklu no tento mesiac nezaucinkoval nejak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mailinka4
2. aug 2016

@mbabika no ja som praveze tento mesiac zacala brat Gynex ak ti to nieco hovori, ono by to malo zmiernovat MS bolesti a malo by to mat ucinok aj na vajecniky, na priechodnost vajcovodov atd. Proste tiez upravuje cyklus okrem ineho. Tak si myslim, ze mozno aj on mi narobil sarapatu :/ neviem,asi sa opytam dokyho na jeho nazor. Inak asi ma zacinaju boliet prsia, ale asi tomu uz nebudem pripisovat vyznam radsej ☹

mbabika
2. aug 2016

@mailinka4 toto vobec nepoznam 😲 asi najlepsie lekar nam bude vediet zodpovedat na nase otazky a nejasne priznaky a testy a meskajucu mrchu 😒

zuzana256
2. aug 2016

@mailinka4 ahoj urcite ti povie inofolic alebo aj femibion 1 mne moj doky odporucil inofolic len mne po uzivani toho inofolicu mi rozhadzal cyklus tak som zacala uzivat femibion 1 a je to lepsie uz strvty mesiac ho uzivam no zatial sa nedari lebo priatel teraz ma pauzu so vojimi vitaminmi co tiez uziva tribulus a uziva antibiotika tak nemoze uzivat svoje

mailinka4
2. aug 2016

@mbabika jasnee, len clovek si tu chce trosku zlepsit naladu pozitivami od inych zien 🙂 len o to horsie to je potom,ked ti lekar oznami opak 😒

mailinka4
2. aug 2016

@zuzana256 tak uvidime, co z toho mi poradi 🙂 dufam, ze nieco,co zaberie hned 😀

mbabika
2. aug 2016

@mailinka4 presne, ja si mapatam moj prvy testa a bolo obrovske sklamania, napriek mozno nepriatelnej situacie priviest baby na svet, no velmi ma to sklamalo vtedy, ze 1.test v zivote a negativny, a od vtey som saka skepticka ku testom. Preto si ich nerada robiom a povedala som si ze si ho urobim najskor len vtedy ak si budem na 100% ista ze om tehu, no teraz som bola nutena dovolenkou a lekam ma najskor volny termin 15.8., a neviem ci ma len tak vezme bez objednania 😒

mailinka4
2. aug 2016

@mbabika chaapem, uplne ta chapem ☹ A keby si mu povedala, ze ti meska MS uz neviem kolko dni a ze sa chystas na dovcu, tak ze by si rada vedela, ze kde je problem, ci to nie je nieco vazne, kedze test je negativny. Aspon u mna to zabralo a napriek tomu,ze vraj objednavaju az na september najblizsie, nasla sestricka nejaky volny termin a tak ma tam supla 🙂

mbabika
2. aug 2016

@mailinka4 tak k mojmu lekarovi sa ani nedovolam, ani sestricke, takze predpokladam, ze z toho nic nebude :( skusim tam ist niektore rano, a uvidim, skusim sa len usmievat aby som tam nervy nestratila 😀 😀

mailinka4
2. aug 2016

@mbabika noo skuus 🙂 ak prides v predstihu, tak by si mohla zaklopkat na sestricku a len jej povedat o co ide 🙂

mbabika
2. aug 2016

@mailinka4 presne tak to mam aj v umysle, skusim strvrtok alebo v piatok, nemam tu sefa

mailinka4
2. aug 2016

@mbabika a potom napis co a jak ;)

christina_petrikova
2. aug 2016

@bibi33 ahoj 🙂 za ten cas co som tu nebola sa tema uz poposuvala o niekoho stran a neviem najst ci si niekde pisala ako sa mas 🙂 co nove..

bibi33
3. aug 2016

@christina_petrikova ahoj,no test bol negativny,symptomy ustupili az ked ms teraz skoncila... takze som sa ukludnila (hlavne ten strach ze co ked som tehu a pritom mam ms... mam za sebou 1 MA v roku 2012,tak som mala trochu paniku co sa deje) ale vsetko vyzera ok 🙂

maminikuska1993
3. aug 2016

Dobrý deň chcem sa Vás spýtať aká má byť bazalna teplota V tehotenstve. DNES som si merala A mala som V pošve 37,00.
Čo to môže byť?

lu_cya
3. aug 2016

@maminikuska1993 Teplota sa zvyšuje po ovulácií, takže si asi tesne po OVU

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre